Erhan Çelik, yine Gülben Ergen'e yüklendi: Ahlaksız!

Erhan Çelik, eski eşi Gülben Ergen'in çocuklarının fotoğrafının yer aldığı paylaşımı gelen tepkiler üzerine sildi. Ancak bu kez de eski eşi Gülben Ergen'e "Ahlaksız" deyip, zehir zemberek sözlerle yüklendi.

Erhan Çelik, yine Gülben Ergen'e yüklendi: Ahlaksız!

Gülben Ergen'in çocuklarıyla çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Erhan Çelik, gelen tepkiler üzerine paylaşımı kaldırdı. Paylaşımını, çocukların zarar görmemesi için sildiğini iddia eden Erhan Çelik, bu kez de eski eşine "Ahlaksız" dediği yeni bir paylaşım yaptı.

ERGEN'İN ÇOCUKLARIYLA OLAN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Gülben Ergen, Erhan Çelik hakkında "Çocuklarıma zarar verebilir" diyerek mehkemeden uzaklaştırma kararı aldırdı. Ergen'in aldırdığı karar sonrası çılgına dönen Çelik, Instagram hesabından zehir zemberek bir paylaşım yaptı. Paylaşıma, evli oldukları dönemde Ergen'in çocuklarıyla çekilen fotoğraflarını ekledi.

İşte Çelik'in ilk paylaşımı:

erhan-celik_1

PAYLAŞIMI KALDIRDI

Ancak paylaşımın üzerinden bir gün bile geçmeden Çelik paylaşımı kaldırdı. Ardından sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yapan Çelik, ilk paylaşımını çocukların süreçten zarar görmemesi için kaldırdığını söyledi.

Çelik'in son paylaşımı:

erhan-celik_2

640xauto_3

640xauto_1

640xauto_2

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER YAŞANDI?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Delikanlı adamsan böyle ev hanımı muhabbetlerden uzak durursun. Kadın ne olursa olsun o çocukların hürmetine susar ve kusuru örtersin. Gerçek müslüman budur, umre pozlarıyla namaz fotoğraflarıyla müslümanlık olmaz. Kadında kusur bir ise sizde bin..
Bence hala cok seviyor erhan celik. Bugun cok pisman oldun donmek istiyorum dese keske gulben ergen olay kapanir
Kaç çocuk böyle maşallah. Çocuklar için susun bari. Madem baştan seçmişsin böyle biriyle evliliği sonucuna katlanmak zorundasın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler