Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Erkek bebek bekleyen aile doğumhanede hayatlarının en büyük şokunu yaşadı! Bebek kız çıkınca aile üyeleri bile inanamadı

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcılar arasında popüler olmayı başardı. Görüntülerde erkek bebek bekleyen bir ailenin hastanede karşılaştıkları sürprizle şaşkınlık yaşadıkları anlar yer aldı. Erkek bebek bekleyen aile bir anda kız bebeklerini kucaklarına alınca bir süre duruma anlam veremediler. O anlar sosyal medyadan paylaşılınca beğeni topladı.

  Erkek bebek bekleyerek doğumhaneye giden bir aile hayatlarının en büyük sürprizle karşılaştı. İsmini bile belirledikleri yeğeni kız doğan Alper Kendirli isimli bir kullanıcı o anları sosyal medyadan paylaşınca kullanıcılar arasında popüler oldu. Kendirli'nin 'Şok anı. Bir maşallahınızı alırız' diyerek yaptığı paylaşımında aile üyelerinin yeni doğan bebeğin bulunduğu ünitenin başına giderek, 'Görmeden inanmayız' dedikleri anlar eğlence yarattı.

  1

  O anları sosyal medya kullanıcıları beğeni ve yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı görüntülere, "Gerçekten hem şaşırtıcı hem de sevimli bir an" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Aslında çok eğlenceli" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler