HABER

Eski FBI ajanı Soufan: Prens Abdülaziz bin Fahd çatışmada öldürüldü

Suudi Arabistan'da tutuklamalar devam ederken eski Kral Fahd'ın oğlu Prens Abdülaziz bin Fahd'ın güvenlik güçleri ile korumaları arasında çıkan çatışmada öldüğü iddia edildi.

Suudi Arabistan'da tutuklama dalgaları devam ederken, Eski Kral Fahd'ın oğlu Prens Abdülaziz bin Fahd'ın, kendisini tutuklamaya gelen güvenlik güçleri ile korumaları arasında çıkan çatışma sırasında öldürüldüğü ileri sürüldü.

TWITTER'DAN DUYURDU

ABD'de yaşayan yazar ve eski FBI Ajanı Ali H. Soufan'ın Twitter adresinden duyurduğu habere göre, 44 yaşındaki Prens Abdülaziz bin Fahd, kendisini tutuklamak üzere gelen güvenlik güçleri ile korumaları arasında çıkan çatışmada öldürüldü.

YEREL HABERLER KALP KRİZİ DİYOR

Halen Suudi Arabistan'da bulunan ve önceki gün ölüm tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu ileri sürerek Lübnan Başbakanlığından istifa eden Saad Hariri'nin de Saudi Oger şirketinde ortağı olduğu bilinen Prens Abdülaziz bin Fahd'ın tam olarak nasıl öldüğü bilinmiyor. Bazı yerel haberlerde, kalp krizinden öldüğü yolunda da haberler bulunan Prensin ailesinin Riyad'ta yas tuttuğu belirtiliyor.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
tiplerinde meymenet yok sttmin araplarinin
suud adiler abd nin dümenine girmil gidiyor kabe imamı dünyayı amerika ile birlikte yönetiyoruz diyor Allah hepinizi kahretsin
Bence yolun sonuna geldiler sanirim bizde oyleyiz
Geri Dön