Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eski yetişkin film yıldızı Riley Reid mutfaktan cesur pozunu paylaştı! Sosyal medyadan yorum yağdı

  Bir dönem yetişkin film yıldızı olarak ünlenen asıl adı Ashley Mathews olan Riley Reid, sosyal medya hesaplarından cesur pozlarını yayınlamaya devam ediyor. 31 yaşındaki ünlü isim kendi isteğiyle yetişkin film sektöründen emekli olduğunu açıkladıktan daha sakin bir hayatı tercih etti. Evlenip bir çocuk sahibi olan Reid, 1.8 milyon sosyal medya takipçisiyle özel anlarını paylaşıyor.

  Eski yetişkin film yıldızı Riley Reid mutfaktan cesur pozunu paylaştı! Sosyal medyadan yorum yağdı

  Bir dönem yetişkin film yıldızı olarak ünlenen Riley Reid, yetişkin film sektöründen kendi isteğiyle emekli olduktan sonra sosyal medyada hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya başladı. Özel hayatından kesitler sunarak hayranlarının beğenisini toplayan Reid yaşamını Pasha Petkuns ile birleştirdi ve ikilinin bu beraberlikten bir çocukları dünyaya geldi. Ailesiyle mutlu anlarını sosyal medya hesabından gösteren Reid, Instagram hesabından son olarak seksi bir pozunu yayınladı.

  YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

  kapak yeni2

  Riley Reid, mutfakta bulaşık yıkadığı anlarda çekilen bir fotoğrafını paylaşarak, “Gülümseyen atıştırmalık” notunu ekledi. Ünlü ismin çizgili gömleğini kalçasından yukarı kaldırarak iç çamaşırını gösterdiği pozu sosyal medya kullanıcılarının beğenisini topladı. Sosyal medya kullanıcıları fenomen ismin gönderisini adeta yorum ve beğeni yağmuruna tuttu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler