MAGAZİN

Esra Erol'a damga vuran ahlaksız itiraf! Herkesin ağzı açık kaldı

Esra Erol'da programında yine izleyenlerin hayrete düştüğü bir olay daha yaşandı. Mağduriyetini gidermek için programa katılan Mehmet Bey, iş arkadaşı Ebru'nun kendisini 535 bin lira, arkadaşlarını ise farklı miktarlarda dolandırdığını iddia etti. Bunun üzerine yüzleştirilmek üzere yaşlı adamın karşısına çıkarılan kadın, parayı borç olarak aldığını söyleyerek, "Biraz geciktirmiş olabilirim. Ahlaksız teklifte bulundular. Karşılığında parayı aldım" diyerek kendisini savundu.

İş arkadaşı Ebru Hanım tarafından 535 bin lira dolandırıldığını iddia eden Mehmet Bey, Esra Erol'da programına katıldı.

Canlı yayında Ebru Hanım ile yüzleşen Mehmet Bey, 2 yıl önce kendisini aradığını ve 535 bin lira eşe dosta yalan söyleyerek borç aldığını ifade etti. Mehmet Bey'in ardından söz alan Ebru Hanım ise daha önce de başka kişilerden para aldığını itiraf etti. Genç kadın canlı yayında, 'Ahlaksız teklifi para karşılığı kabul ettim' itirafıyla şoke etti.

"AHLAKSIZ TEKLİFTE BULUNDULAR"

Parayı borç olarak aldığını dile getiren kadın, 2 yıl önce aldığı 535 bin lira için "Biraz geciktirmiş olabilirim" sözleriyle kendisini savundu. Bunun üzerine yaşlı adam, kadının sözlerini yalanlayarak Ebru'nun daha önce de başka erkeklerden aynı şekilde para aldığını belirtti.

Ancak dolandırıcı olarak iddia ettiği Ebru ise, "Ahlaksız teklifte bulundular. Karşılığında, ben de paraya ihtiyacım olduğu için ve ailem zor durumda olduğumu bilmediği için kabul ettim." itirafında bulundu.

Genç kadın stüdyodaki izleyicilerden tepki alınca, 'Yayında bunu söylemeyecektim aslında, tecavüz olduğu için' diyerek ikinci şoku yaşattı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
fuhuş yaptım demiş işte ne tecavüzü
@ddagli17 Ortamına uydurmuştur. Kim olsa aynı şeyi yapardı.
iğrenç program
@kadir_demir_t8 Programlar, toplumun bir aynasıdır. Aynada kendine bakmaya utanan topluluklar, kendilerin bakım yapmak yerine aynayı yumrukluyor sizin gibi. Programın ne günahı var? O program, bunu ifşa etmese ve yastık altında kalsa bu durum yine yaşanmış olmayacak mı? Bunları dile getiriyor diye programlara çamur atmayı bırakın. Biraz da o çok övdüğünüz, milliyetçi geçinip methiye dizdiğiniz insanları yargılayın. Toplumun gerçeklerini lanse ediyor diye programlar infaz edilmemeli.
Ahlak diye bir şey kalmamış artık kadında ki bu pişkinlikte leval atlamış hem milleti gasp et hem de iftira at
Geri Dön