MAGAZİN

Esra Erol gözyaşlarına boğuldu! Oğlunun ayaklarına kapandı

Esra Erol'a başvuran ve 30 yıl sonra annesine kavuşan Ömür Kurşun, bu kez de babasıyla ilk kez karşı karşıya geldi. 30 yıldır oğlunu görmeyen baba, canlı yayında "Beni affet" diyerek oğlunun ayaklarına kapanıp gözyaşlarıma hakim olamadı. Baba ve oğlun kavuşması stüdyodakileri gözyaşlarına boğdu.

Esra Erol gözyaşlarına boğuldu! Oğlunun ayaklarına kapandı

Ömür Kurşun, ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programına başvurarak 30 yıldır görmediği annesini bulmaya çalıştığını söyledi. Ömür'ün annesi dakikalar içinde bulundu. Yıllar önce evlatlık verilen annesinin tek fotoğrafıyla Esra Erol'un kapısını çalan Ömür'ün kavuşma anı Türkiye'yi gözyaşlarına boğdu.

esra-erol-da-programinda-gozyaslari-sel-oldu-15036194_3640_m

30 YIL SONRA GÖRDÜĞÜ OĞLUNUN AYAKLARINA KAPANDI

Kurşun'un annesinin ardından babasını da bulundu. 30 yılın ardından annesini Esra Erol'da bulan Ömür Kurşun adını dahi bilmediği babasına da Esra Erol'da programında kavuştu. 30 yıl sonra oğluna kavuşan baba Mustafa Şan, "Beni affet oğlum" diyerek Ömür'ün ayaklarına kapandı.

esra-erol-da-programinda-gozyaslari-sel-oldu-15036194_8628_m

ESRA EROL GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Dakikalarca birbirine sarılan baba ve oğul gözyaşlarına boğuldu. Duygusal anların yaşandığı esnada Esra Erol başta olmak üzere stüdyodakiler de gözyaşlarına boğuldu.

esra-erol-da-programinda-gozyaslari-sel-oldu-15036194_3408_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler