Esra Erol kimdir?

Esra Erol kimdir?

Esra Erol, 12 Mayıs 1982 İstanbul Eyüp’ de doğdu. 5 kız çocuğun ortancasıdır.

Polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Açık Öğretim Fakültesiden mezun oldu. Kütahya’da Kız lisesi çini seramik mezunu olan Erol, daha sonra Açık Öğretim Fakültesini bitirdi.

Esra Erol, Marmara Üniversitesinin Radyo Televizyon bölümünde eğitim aldı.Maltepe üniversitesinde de diksiyon ve spikerlik kurslarına katılarak mesleğinde ilerlemek için temelleri atmaya başladı.

Televizyon’a ilk adımını Kanal D’de yayınlanan Turkuaz adlı programın sunuculuğunu yaparak başlayan Erol, sonrasında Technology Channel’da Siemens Mobile kuşak programının sunuculuğunu yapmıştır.

Esra Erol, bugünkü kariyerinin temellerini Flash TV’de yayınlanan “Dest-i İzdivaç” programla atmıştır. Sonrasında Star TV’de “Esra Erol’la İzdivaç” adlı programı sunmaya başladı ve televizyon yıldızı olarak herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. Star TV ile yollarını ayıran Esra Erol, beş sezondur ATV’de “Esra Erol’da Evlen Benimle” adlı programın yapmakta ve sunmaktadır.

Esra Erol, 2010 yılının 2 Temmuz’unda Kürt İdris’in oğlu olan Ali Özbir’le sunuculuğunu kendisinin yaptığı programında canlı yayında dünya evine girdi.

Esra Erol, Bu evlilikten 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali adında bir erkek çocuğu dünyaya geldi.

Esra Erol, 2004 yılında Kanal 7’de yayınlanan Kalp Gözü adlı dizide, Cennet Mahallesi adlı TV dizisinde, 2005’te Başkan adlı TV filminde, aynı yıl Tuzak adlı TV dizisinde, 2009 yılında

Kanal-İ-zasyon adlı sinema filminde konuk oyuncu ve 2010 yılında da Kamerayla İzdivaç adlı filmde roller üstlendi.

Esra Erol, uzun süreden beri ATV’de yayınlanmakta olan evlilik programıyla birçok kişinin mutluluğuna aracılık etmektedir. Son dönemde, popülaritesinin artması nedeniyle de sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Esra Erol, kadınlara şiddete karşı kaleme aldığı kitabıyla da, şiddete uğrayan kadınların sesi olmaya onlara destek vermeye çalışmaktadır.

Filmleri : 2004 - Kalp Gözü (TV Dizisi) (Kanal 7) ,2004 -Cennet Mahallesi (Hayat Kadını) (TV Dizisi) (Show TV) ,2005 - Başkan (TV Filmi) ,2005 - Tuzak (Banu) (TV Dizisi) ,2009 - Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) (Film) ,2010 - Kamerayla İzdivaç (Film)

Esra Erol Haberleri

Ali Özbir aşka geldi! Eşi Esra Erol'un doğum gününü kutladı

2010 yılında Ali Özbir ile nikah masasına oturan Esra Erol yeni yaşını kutladı. Eşiyle zaman zaman pozlarını paylaşan Ali Özbir paylaşıma tek kelime yazmak istese de kendini tutamadı. Ali Özbir'in paylaşımına Esra Erol'dan hemen yanıt geldi.

Magazin 13-05-2022 08:03

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol'dan göbek dekolteli poz! Karın kaslarını sergiledi

Ünlü sunucu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Sporla iç içe bir yaşam süren Eda Erol, fit vücuduyla dikkat çekiyor.

Magazin 12-05-2022 00:07

Esra Erol’un 'pamuk kafa' dediği babasına bakın! Paylaşımları olay oldu

Sosyal medya paylaşımlarında sık sık ailesine yer veren ünlü sunucu Esra Erol, son olarak babası ile ev hallerini yayınladı. Babası Seyfi Erol'a "Pamuk kafa" diye seslenen sunucunun paylaşımı, sosyal medyayı salladı. Baba-kızın benzerlikleri ise dikkat çekti.

Magazin 06-05-2022 07:27

Esra Erol canlı yayından koşarak çıktı! Ayakkabılarını bir kenara attı

Esra Erol'da canlı yayınlarında zaman zaman garip anlar yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta şiddet olaylarının yaşandığı canlı yayında bu hafta ise ilginç bir barıştırma hikâyesi vardı. Esra Erol stüdyodan yalın ayak çıkarak canlı yayına çıkmak istemeyen Ramazan Bağ'ın peşinden koştu.

Magazin 29-04-2022 14:44

Esra Erol'da Semanur Nurgül'e saldırdı! Esra Erol "Semanur'u çıkartın buradan defolup gitsin" diyerek çıldırdı

Esra Erol canlı yayınında şiddet eksik olmuyor. Canlı yayında Adil'in Nurgül'e saldırması sonrası bugün de skandallar yaşandı. Gelen son dakika haberlerine göre; Adil'in sevgilisi Semanur Nurgül'e saldırdı ve ikili kavgaya tutuştu. Canlı yayın kesildi, sunucu Esra Erol yayına dönüp "Semanur'u çıkartın buradan defolup gitsin" diyerek çıldırdı.

Magazin 22-04-2022 14:40

Esra Erol'da skandal görüntüler! Eski eşinin boğazına sarıldı avukat zor ayırdı

Esra Erol'da programının dünkü canlı yayınında ihanet yüzünden boşanan Nurgül ile Adil yüzleşti. İkili, hayatlarına nasıl devam edeceklerini konuşurken Nurgül'ün bir sözü Adil'i çileden çıkarttı. Yerinden koşarak Nurgül'e saldıran Adil, herkesin içinde eski karısını darbetti.

Magazin 21-04-2022 12:23

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol göbeği açık poz verdi! Karın kasları dikkat çekti

Eda Erol, ünlü oyuncu ve sunucu Alişan ile yaşadığı ilişkiyle oldukça konuşulmuştu. Şimdilerde Instagram pozlarıyla gündeme gelen Eda Erol, spor yaptığı anları paylaşmıştı. Erol göbeği açık kıyafetiyle paylaşım yaptı.

Magazin 21-04-2022 01:26

Esra Erol'un canlı yayında ortalık karıştı! Yerinden fırlayıp saldırmaya çalıştı

Oğlu Muhammet İsmail Akgül ile Esra Erol'un programına katılan anne Melek Akgül, kızı Hülya Akgül'e bir türlü ulaşamadıklarını ve hayatından şüphe ettiklerini söyleyerek yardım istedi. 60 gün sonra bulunan ve canlı yayına gelen Hülya, kaybolmasında payı olduğunu söylediği Nebahat Hanım'a saldırdı. Koşarak Nebahat Hanım'ın üzerine giderek şişe fırlatan Hülya, ekip tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Magazin 16-04-2022 14:35

Esra Erol eşi Ali Özbir'in ev halini 'İnanamıyorum' notuyla paylaştı!

Sunucu Esra Erol eşi Ali Özbir'in ev halini paylaşınca dikkat çekti. "Büyük aşklar nefretle başlar” deyip eşi Ali Özbir'in köpekleriyle pozunu paylaşan Esra Erol'a beğeni yağdı. Esra Erol'un eşi Ali Özbir zaman zaman takipçilere verdiği yanıtlarla gündeme geliyor.

Magazin 10-04-2022 10:40

Eda Erol sere serpe poz verdi! Eski halinden artık eser yok!

Eda Erol'u yıllar çok değişti. Esra Erol'un kardeşi Eda Erol, şarkıcı Alişan ile kısa bir nişanlılık süreci geçirdi. Çift, çok kısa bir sürede nişanlandı gene aynı hızla da ayrıldı. Yaşanan bu ayrılıktan sonra Eda Erol'u görenler tanıyamıyor. Görenler Eda Erol'u yılların çok değiştirdiğini söylüyor. İşte Eda Erol'un son hali!

Magazin 08-04-2022 14:59

Esra Erol'la İzdivaç programında aşkı bulan Ceyda Kırıcı bebeğini kucağına aldı! Ceyda Kırıcı son hali gündemde

'Esra Erol'la İzdivaç' programında evlenmek isteyen gelin adayı Ceyda Kırıcı Mustafa Tuncay ile evlenmişti. Programda tanışıp evlenen ikili bebeklerini kucaklarına aldı. İşte Ceyda Kırıcı'nın son hali ve bebeğiyle pozları...

Magazin 16-03-2022 15:49

Esra Erol eşi Ali Özbir ve oğulları ile kar savaşında! Eşinden gelen yorum şaşırttı

Atv'nin başarılı sunucusu Esra Erol, Sosyal medya paylaşımları ile zaman zaman adından söz ettiriyor. Instagram'da ailesi ile birlikte kar savaşı yaptığı anların fotoğrafını ve videosunu paylaşan Erol'a kısa sürede beğeni ve yorum yağdı. Esra Erol'u eşi Ali Özbir de yorumsuz bırakmadı.

Magazin 14-03-2022 13:33

Seda Sayan, İrem Derici, Esra Erol, Selin Ciğerci ve Meltem Cumbul gibi ünlü isimlerden 8 Mart mesajı! 'Çocuk gelinlerin esamesi okunmasın, kadına şiddete karşı cezalar ağırlaşsın!' (Mynet Özel)

Bugün çok özel ve kıymetli bir gün. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun! Birçok alanda rol model olan ünlü kadınlar verdikleri mesajda kadına şiddete ve cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekti. Seda Sayan, Esra Erol, Meltem Cumbul, Selin Ciğerci, İrem Derici, Simge Sağın ve Begüm Öner; Mynet'e özel açıklamalarda bulundu.

Magazin 08-03-2022 15:01

Ali Özbir karısı Esra Erol'la aşk pozunu paylaştı

Esra Erol'da programıyla adından söz ettiren başarılı sunucu Esra Erol hafta sonunu eşiyle geçirdi. Ali Özbir karısıyla pozunu paylaşıp "Romantik bir gün" dedi. Esra Erol'un hayranları fotoğrafa beğeni yağdırdı.

Magazin 06-03-2022 14:40

Ebru Polat yatakta dekolteli pozunu paylaştı! 'Ne izlediğime inanamazsınız'

Cesur sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Ebru Polat, göğüs dekolteli yatak pozunu paylaştı. Otel odasında televizyon izleyen Ebru Polat, ''Ne izlediğime inanamazsınız'' sözleriyle merak uyandırdı.

Magazin 05-03-2022 13:08

Esra Erol'da çığlıkları gündem olmuştu! Kayınpederinin "Bu kaçıncı eşin?" sorusu Ceylan'ı çileden çıkardı

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına başvuran Ramazan ve Ceylan, aileleriyle barışmak istediklerini belirterek yardım istemişti. 3 aylık hamile olan Ceylan, ilerleyen günlerde ağabeyine teslim edilmişti. İki genç, önceki gün yayınlanan bölümde Ramazan’ın kendi adını taşıyan babası Ramazan Bey ile yüzleşmiş ve Adana’ya dönme kararı almıştı. Adana’ya eşinin baba ocağına dönen Ceylan , kayınpederinin sorusu üzerine sinirlerine hakim olamadı ve bir anda Ramazan Bey’e saldırdı.

Magazin 23-02-2022 15:19

Esra Erol "Alişan'ın ayrılık haberini neden beğendiniz?" sorusuna cevap vermedi

Instagram'da paylaşılan "Alişan ve Buse Varol'un evliliklerindeki krizin sebebi oldu" başlıklı gönderiyi beğenen Esra Erol'un bu hamlesi ise kafaları karıştırmıştı. Erol'a bu hamlesi sorulduğunda ise "İyi akşamlar" diyerek konuyu kapattı.

Magazin 21-02-2022 16:01

Esra Erol'dan flaş hamle! Kardeşi Eda Erol'un eski nişanlısı Alişan'ın eşi Buse Varol'dan ayrıldığı haberini beğendi

Alişan ve Buse Varol'un ayrılık haberleri gündemden düşmezken, bir hamle de ünlü sunucu Esra Erol'dan geldi. Kardeşi Eda Erol'la 2017 yılında nişan atan Alişan'ın ayrılık haberini Instagram'dan beğenip kısa süre sonra beğenisini geri çeken Esra Erol, sosyal medyada tartışma yarattı.

Magazin 16-02-2022 13:41

Alişan'ın eski kayınvalidesi Necla Kaymakçı Erol kimdir? Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol kimdir? Annesi Necla Erol neden gündem oldu?

Alişan'ın eski kayınvalidesi Necla Kaymakçı Erol, Eda Erol'un paylaşımı sebebiyle dikkat çekti. 4 yıllık evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Buse Varol - Alişan çifti gündemdeki yerini korurken Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol'un son paylaşımı çok konuşuldu. Peki Alişan'ın eski kayınvalidesi Necla Kaymakçı Erol kimdir? Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol kimdir? Annesi Necla Erol neden gündem oldu? İşte detaylar...

Magazin 16-02-2022 13:07

Esra Erol annesini paylaştı! "Anneniz de tıpkı sizin gibi çok güzel"

Esra Erol annesi Necla Kaymakçı'yı sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü ismin annesini görenler "Ablanız sandım" yorumlarında bulundu.

Magazin 13-02-2022 15:19

Esra Erol genç kızı azarladığı için tepki çekmişti! "Kızımız kendi rızasıyla yayına geldi..."

Esra Erol genç bir kızı azarlamasıyla gündem olmuş ve büyük eleştiri almıştı. Bu konuda konuşan Esra Erol açıklamasında "Programda yer alan çocukları kendi çocuklarım gibi görüyorum" dedi. Esra Erol sosyal medyada gelen yorumlarla ilgili de "Sosyal medyayı programımda mayınlı araziye benzetiyorum" yorumunda bulundu.

Magazin 13-02-2022 07:44

Esra Erol'da Ceylan'ın çığlıkları sosyal medyada gündem oldu! "Kocamı bırakmam dul kalmam"

Esra Erol'a katılan Ceylan'ın çığlıkları sosyal medyanın gündemine oturdu! Evden kaçıp Ramazan ile bir hayat kuran ve 3 aylık hamile olan Ceylan, "Bizi ailelerimizle barıştır" diyerek Esra Erol’un kapısını çaldı. Canlı yayına telefonla bağlanan Ceylan’ın annesine isyanı herkesi şaşırttı. Canlı yayında bağırarak “Bu yaşta ben dul kalamam” diyerek isyan ettiği o görüntüler sosyal medyada gündeme oturdu.

Magazin 11-02-2022 11:48

Meriç Erkan'ın son hali Twitter'ı salladı! Sakallarını uzattı adını Mahmut Erkan olarak değiştirdi, yıllar sonra itiraf etti

Meriç Erkan'ın son hali dikkat çekti. Ahu Tuğba'nın unutulmaz aşkı Meriç Erkan bir döneme damga vuran isimlerin arasındaydı. İlginç dansları ve katıldığı izdivaç programlarıyla da adından söz ettiren Meriç Arkan son haliyle şoke etti. Meriç Erkan maneviyata yöneldi, sakal bıraktı, sarık taktı. Bununla da yetinmeyen Erkan adını 'Mahmut Erkan' olarak değiştirdi. Meriç Erkan katıldığı Esra Erol programını da unutmadı. Meriç Erkan kimdir?

Magazin 10-02-2022 14:17

Ünlü sunucu Esra Erol'un gözlerden uzak yaşayan kardeşi Bihter'e bakın! Benzerlikleri şoke etti

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programıyla izleyici ekrana kilitleyen Esra Erol'un kız kardeşi Bihter Erol, ablasına benzerliğiyle görenleri şaşkına çevirdi. Instagram'da 250 binden fazla takipçisi bulunan Bihter Erol, güzelliğiyle dikkat çekti.

Magazin 09-02-2022 11:00

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol yatak pozlarını paylaştı!

Ünlü sunucu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Eda Erol, bu defa yatak pozuyla adından söz ettirdi.

Magazin 07-02-2022 12:27

Türkiye'nin gündemine oturmuştu! Esra Erol'da gündeme gelen Elif Yıldırım olayında flaş gelişme

Esra Erol'da geçtiğimiz günlerde çok konuşulan ve tartışmalara sebep olan Elif Yıldırım olayında yeni gelişme yaşandı. 40 yaşındaki evli ve 2 çocuk babası Kadir Akkoyun'a giden 18 yaşındaki Elif, ailesinin evine geri döndü.

Magazin 02-02-2022 11:44

Esra Erol'da gündeme gelen zihinsel engelli Fatma TikTok'ta programın kurgu olduğunu itiraf etmişti! Son videosu pes dedirtti

2 çocuk babası Ahmet'e kaçan ve kumasıyla yaşayan 19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma, yaşadıklarıyla günlerce Esra Erol'un programında konuşulmuştu. Bir kez daha evden kaçan ve Ahmet'ten hamile kalan Fatma'yla ilgili bir iddia ortaya atıldı. Fatma'yla TikTok'ta canlı yayın açan Ahmet, programda yaşananların kurgu olduğunu söyleyerek "Fatma mecburen söyledi" demişti. Şimdi de Fatma, Gülşah ve Ahmet'in çektikleri TikTok videosu ortaya çıktı. Görüntüleri izleyenler ilişkiyi çözmekte zorlandı.

Magazin 01-02-2022 10:00

Esra Erol eleştirilere canlı yayında yanıt verdi: Sistematik şekilde yayılmış bir görüntüyle beni yargılamayın

Esra Erol'da programında 18 yaşındaki Elif Yıldırım'ı azarlayan Esra Erol tepkilerin odağındaydı. Konya’da yaşayan 40 yaşında evli ve 2 çocuk sahibi Kadir Akkoyun’a kaçan, Elif Yıldırım canlı yayına çıktı ancak sinir krizi geçirdi. Genç kadın perde arkasında ağlayarak "Stüdyoya çıkmak istemiyorum. Yüzümü göstermeyin" diyerek sinir krizi geçirdi. O anlarda Esra Erol'un tepkisi gündem oldu. Esra Erol canlı yayında son dakika açıklaması yaptı.

Magazin 31-01-2022 20:05

Seray Sever'den Esra Erol yorumu! "Reyting uğruna..."

Esra Erol programında 18 yaşındaki Elif Yıldırım'a bağırarak tepki gösterince sosyal medyada gündem oldu. Büyük tepki çeken Esra Erol henüz bir açıklama yapmazken ünlü sunucuya tepkiler ise sürüyor. Son olarak Seray Sever Erol'un bu tepkisinin yayına verilmesinin reyting uğruna olduğunu söyledi ve kadının kadına şiddetini eleştirdi.

Magazin 31-01-2022 15:01

Esra Erol'a Elif Yıldırım konusunda tepkiler dinmiyor! Doğa Rutkay da paylaşım yaptı

Esra Erol'un 18 yaşındaki Elif Yıldırım’ı azarlayarak yayına çıkmamasına kızması sosyal medyada günlerdir konuşuluyor. Esra Erol'a Hazal Kaya'dan sonra bir tepki de Doğa Rutkay'dan geldi. Rutkay o anları izledikten sonra "Bu nasıl bir yayın?" diyerek isyan etti.

Magazin 31-01-2022 10:21

Esra Erol'un "Stüdyoya çıkmak istemiyorum" deyip sinir krizi geçiren Elif'e tavrı tepki çekti! Bergüzar Korel'den destek

Esra Erol’un ekran önüne çıkmak istemeyen Elif Yıldırım'ı azarlayıp bağırması sosyal medyada tepki çekti. 40 yaşındaki evli adama kaçan 18 yaşındaki Elif'e bağıran Esra Erolun tavrına gelen tepkiler sonrası Bergüzar Korel arkadaşına destek çıktı. Hazal Kaya ise Esra Erol'a çok sert çıktı.

Magazin 30-01-2022 14:36

Esra Erol'dan canlı yayında 'ahlaksız' çıkışı! "İki tane ahlaksız, iki güzel sözle..."

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programının son bölümünde stüdyo adeta buz kesti. Programda gündeme gelen 18 yaşındaki Elif'in evli ve 2 çocuklu Kadir Akkoyun'a kaçması olayı sonrası sunucu Esra Erol öfke kustu. Tüm gençlere ve ebeveynlere uyarıda bulunan ünlü ismin konuşması sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Magazin 27-01-2022 20:30

Esra Erol'un programına damga vurdu! "Eşim beni değil Fenerbahçe'yi tercih etti"

Esra Erol'un programında katılan, Fenerbahçe sevgisi yüzünden eşiyle olan ilişkisi bitme noktasına gelen Şaban isimli vatandaşın sözleri canlı yayına damga vurdu. Eşinin, "Ben mi Fenerbahçe mi?" sorusuna geçmişte "Fenerbahçe" yanıtını verdiğini belirten Şaban Bey "Fener dedim. Fener hiç ölmez. 'Ama sen bir gün sabah ölüp gidersin gülüm' dedim. Ama Fener bırakmaz" ifadeleriyle stüdyo kahkahalara boğuldu.

Magazin 25-01-2022 20:51

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol son haliyle şaşırttı! "35 yolun yarısı falan..."

Alişan'ın eski nişanlısı ve Esra Erol'un da kardeşi olan Eda Erol ailesiyle yeni yaşını kutladı. Esra Erol ve çocuklarıyla pozunu paylaşan Eda Erol'un değişimi ise herkesi şaşırttı. 36 yaşına basan Eda Erol'u görenler "Epey değişmişsin" yorumlarında bulundu.

Magazin 18-01-2022 16:24

Esra Erol'da kan donduran olay! "Eşim bebeğimizi öldürüp poşete koydu" diyerek yardım istedi

Esra Erol'un programına çıkan İsmail Panoğlu, ilk bebeğini doğumdan sonra öldürdüğünü iddia ettiği eşinin 2 çocuğuyla evden kaçtığını söyledi. 2 çocuğunun can güvenliğinden endişe eden Panoğlu, eşinden boşanmak istediğini Esra Erol'dan söyleyerek yardım istedi.

Magazin 18-01-2022 14:00

Esra Erol'un programına oğlu tarafından evden kovulan anne Emine Pamuk damga vurdu! Son kararını canlı yayında açıkladı

Esra Erol'da programında çarpıcı olaylar ekrana yansımaya devam ediyor. Esra Erol'un programına bu hafta oğlu tarafından 35 yıldır yaşadığı evden kovulan anne Emine Pamuk'un hikayesi damga vurdu. Pamuk, geçtiğimiz gün oğlu Kenan Baylan ve Gülay Samson'la canlı yayında yüzleşti. Baylan ve Samson, canlı yayında Pamuk'u evde istemediklerini dile getirdi. Anne Pamuk kararını ise bugün canlı yayında açıkladı.

Magazin 13-01-2022 20:59

Öğüdünü paylaşmıştı! Ebru Şancı'nın anneannesi Esra Erol'da evlenmiş

Galatasaraylı futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan Ebru Şancı yorumcu olduğu programda yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Son olarak anneannesinin öğüdü paylaşan Ebru Şancı'nın anneannesi ile ilgili bomba bir gerçek ortaya çıktı. Meğer Ebru Şancı'nın anneannesi Esra Erol'da evlenmiş.

Magazin 13-01-2022 08:31

Esra Erol'a katılan genç kadının üzücü hikayesi! Eşi 'MİT görevlisi ve askerim' diyerek herkesi dolandırmış

Esra Erol'da programında ilginç olaylar ekrana gelmeye devam ediyor. Yüzde 81 engelli olan Hayriye Ayer, eşi Mesut Ayer tarafından hem maddi hem de manevi olarak zarar gördüğünü belirterek Esra Erol ve ekibinden yardım istedi. Annesi ile birlikte programa başvuran kadın, eşinin kendisini ve annesini dolandırdığı söyleyerek "Bize kredi çektirdi, 400 bin TL borcum var" dedi. Programda Mesut Ayer'in kendisini MİT görevlisi olarak tanıttığı ve insanları dolandırdığı da iddia edildi.

Magazin 11-01-2022 22:35

Esra Erol'da 'pes' dedirten olay! Evden kaçan kadın, daha önce karısını aramak için programa katılan adamın yanında ortaya çıktı

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da programında yine sıra dışı bir olay yaşandı. Kayıp olan eşi Meltem Tülay Benli'yi bulmak için Esra Erol'un kapısını çalan Zafer Benli, eşinin TikTok'ta tanıştığı başka bir erkeğe kaçtığını öğrendi. Esra Erol, Meltem Tülay'ın kaçtığı kişinin, daha önce eşini aramak için aynı programa katılan Ferhat Aşıcıoğlu olduğunu açıkladı.

Magazin 10-01-2022 23:15

Son dakika: TikTok yayınında anlattı! Zihinsel engelli Fatma'nın hikayesinin kurgu olduğu iddia edildi

Son dakika haberi: Televizyonda gündüz kuşağı programlarında uzunca süre konuşulan zihinsel engelli Fatma'yla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. 19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma'nın 2 çocuk babası dini nikahlı evli olan Ahmet'le evlendiği ve bir süre kumasıyla yaşadığı iddia edilmişti. Sosyal medya platformu TikTok'ta yayın açan Ahmet ve Fatma programda yaşananların kurgu olduğunu iddia etti.

Haber 10-01-2022 07:33

Esra Erol'un programında gergin anlar! Eşini bırakıp evden kaçan kızının itiraflarını duyan anne yıkıldı!

Esra Erol'da programının son bölümünde stüdyoda tansiyon yükseldi. Saliha Hanım, annesi Firdevs Hanım ile Esra Erol'un kapısını çalarak 23 yaşındaki kızı Zeynep Karasakal için yardım istedi. Kızının evden kaçtığını dile getiren Saliha Hanım, "Kızım 17 yaşında Muhammet Karasakal'a kaçtı. Şimdi de ortadan kayboldu. 5 senelik evli kadın nereye gider? Kızımı kurtlara kuşlara yem etmeyeceğim' diyerek sinir krizi geçirdi. Programa bağlanan kızı ise artık başka biriyle birlikte olduğunu itiraf etti.

Magazin 03-01-2022 22:18

Müge Anlı'dan ayrılan Arif Verimli Esra Erol'un programıyla mı dönüyor? Arif Verimli'den Mynet'e açıklama

Müge Anlı'nın programında sorunlar yaşayan Prof. Dr. Arif Verimli bir süre önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrılmıştı. Arif Verimli hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Verimli'nin Esra Erol'un programına transfer olduğu ileri sürüldü. Arif Verimli tarafından ise konuyla ilgili Mynet'e açıklama geldi.

Magazin 03-01-2022 10:23

Genç kızın isteği Esra Erol'u şaşırttı! Annesi internetten tanıştığı adamla kaçmıştı

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da programında ilginç anlar yaşandı. 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Arzu Özen, annesini bulmak için Esra Erol'dan yardım istemişti. Arzu Özen, internette tanıştığı adama kaçan ve “Beni Türkiye'ye rezil ettiniz. Sizin gibi çocuklarım yok” diyen annesi Hafize Hanım’la canlı yayında bir araya geldi. Aralarındaki buzları eriten anne-kız canlı yayında birbirlerine kavuşurken Arzu’nun ricası Esra Erol’u şaşırttı.

Magazin 29-12-2021 21:18

110 bin TL'lik çürük ceviz yüzünden terk edilmişti! Buzları Esra Erol'da eritti

ATV ekranlarında yayınlanan'Esra Erol'da bu hafta Ethem Bey'in yaşadıkları konu olarak ele alındı. Pazarcılık yapan Ethem Bey, 110 bin TL'ye aldığı on tona yakın cevizlerin çürük çıkmasıyla büyük bir hüsran yaşadı. Ethem Bey, programa katılarak eşinin çürük cevizler nedeniyle kendisini terk ettiğini ve ailesini geri istediğini dile getirerek Esra Erol'dan yardım istedi.

Magazin 29-12-2021 08:18

Esra Erol’daki Hafize, Hasan’ı bırakacak mı? Arzu Kaçmaz olayı nedir?

Esra Erol'un programında yaşanan Arzu Kaçmaz olayının detayları merak ediliyor. Programa başvuran Arzu isimli genç kız, başka biriyle kaçan annesi ile canlı yayında yüzleşme yaşadı. Arzu, annesi Hafize'nin kaçtığı Hasan'a "Annemde ne buldunuz?" şeklinde sormuştu. Şahıs ise genç kıza "Ben sonuna kadar, mezara kadar eşimle birlikte olacağım. Görürsün, annenle evleneceğim" dedi. Peki Esra Erol’daki Hafize, Hasan’ı bırakacak mı? Arzu Kaçmaz olayı nedir? İşte merak edilenler...

Magazin 24-12-2021 20:32

2021'in en çok konuşulan ünlüleri açıklandı! Bakın birinci kim!

İnsansız haber ve analiz ve raporlama sistemi, 2021 yılının en çok konuşulan magazin ünlülerini açıkladı. 10 kişilik listede bakın hangi ünlü isimler yer aldı...

Magazin 24-12-2021 11:35

Esra Erol'un programında görme engelli kişi, annesine 33 yıl sonra kavuştu! "Beni sağlam bıraktın kör buldun anne"

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında duygusal anlar yaşandı. Esra Erol, yüzde 95 görme engelli 33 yaşındaki İbrahim Can'ın hiç bilmediği biyolojik annesini buldu. Evli ve 2 çocuk babası İbrahim Can, annesiyle canlı yayında buluştu. "Beni sağlam bıraktın, kör buldun anne" diyen İbrahim Can gözyaşlarını tutamadı.

Magazin 23-12-2021 21:41

Esra Erol'da şaşkına çeviren olay! Kocaya kaçan annesiyle canlı yayında yüzleşti

Esra Erol'un programına başvuran Arzu isimli genç kız, başka biriyle kaçan annesi ile canlı yayında yüzleşti. Arzu, annesi Hafize'nin kaçtığı Hasan'a "Annemde ne buldunuz?" diye sordu. Şahıs ise genç kıza manidar bir şekilde gülerek "Ben sonuna kadar, mezara kadar eşimle birlikte olacağım. Görürsün, annenle evleneceğim" dedi. Anne Hafize ise kızının parasının peşinde olduğunu belirtti.

Magazin 23-12-2021 17:11

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol bornozlu pozuyla dikkatleri üzerine çekti!

Ünlü sunucu Esra Erol'un kardeşi Eda Erol, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Eda Erol, Instagram hesabından bornozlu pozunu paylaştı.

Magazin 23-12-2021 13:14