Fatih Terim'in kızı Buse Terim kendisine yapılan eleştiriye böyle cevap verdi

Yeni tip koronavirüs teşhisiyle hastanede tedavi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, sosyal medya üzerinden isim vermeden kendisini eleştiren bir gazeteciye sert cevap verdi.

Fatih Terim'in kızı Buse Terim kendisine yapılan eleştiriye böyle cevap verdi

Snob Magazin'in haberine göre; Bir sosyal medya kullanıcısı, Fatih Terim'in koronavirüse yakalanmasının ardından kızı Buse Terim Bahçekapılı'nın sosyal medyadan paylaşım yapmasını eleştirmişti.

465465

Twitter'da "Babamı 25 sene önce kaybettim. Hayatımın en kötü 2 gününden biridir. Allah kimseye çok erken göstermesin. Ancak dünden beri düşünüyorum, benim babam,annem herhangi bir ciddi tanıdan hastaneye yatacak, bir saniye bile aklıma tweet atmak gelmez. Kimse de kusura bakmasın." yazani takipçiye Buse Terim'den cevap gecikmedi.

IMG_4697

Buse Terim Bahçekapılı, gelen eleştiriye "Sizin gibi insanlari ve zihniyetleri anlamakta güçlük çekiyorum. Sizin de bizi anlamakta güçlük çektiğiniz aşikar. Öfkeliyiz, Üzgünüz, haykırmak istiyoruz. Göz göre göre gelen bu durumu anlatmaya çalışıyoruz.

111

Bu ülkeye bir şeyler katmış bir insanın ailesi olarak bu durumda insanları bilinçlendirmeye çalısıyoruz, onlar bizimle böyle guzel dualar paylaşırken biz de duygularımızı paylaşıyoruz.

Biz bunu yaşarken başkalarının yaşamaması adına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hislerimizi paylaşmak en dogal hakkımız. Çünkü insanız ve sesimizin duyulmasını istiyoruz. Lütfen böyle art niyetli şeyler yazmayın, hassasız, bizi anlayın." şeklinde cevap verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
valla babanız için tek bildiğim şey bol bol para kazanması. bu ülkeye katkısı nedir bilemedim.sadece hastanızla ilgilenseniz daha çok dua alırsınız.
sizmisiniz türkiyenin derdi herkes aynı durumda yeter artık bizene sizin hayatınızdan
Tek tek virüs kapanların isimlerini mi saysınlar sen adamı sevmiyorsun diye seveni yokmu sandın
Bizimde anamız babamız rahmetli oldu. F.Terime yapılanlar benim babama yapılsa ben tweet atmakla kalmam basın açıklaması düzenler ağzıma geleni söylerim. Buse Terim az bile yapmis. Bu gazeteci kendi anasini babasını kullanarak reklam yapmaya çalışıyor. Ayıp ayip. Gazetecilik yapacam diye bu kadar alçalmayın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler