SPOR

Feghouli Türkiye'ye doğru yola çıktı

Galatasaray'ın uzun süredir görüşmelerini sürdürdüğü ve anlaşma sağladığı Sofiane Feghouli'nin Türkiye'ye geliş saati belli oldu. Cezayirli oyuncu, saat 18:40'ta İstanbul'da olacak. Feghouli, Türkiye'ye gelişini sosyal medyadan duyurdu.

Feghouli Türkiye'ye doğru yola çıktı

Galatasaray'da yapılan 6 transferin ardından Sofiane Feghouli bekleyişi de son buldu. Sarı-kırmızılılar Cumartesi günü Feghouli transferini KAP'a bildirirken, oyuncunun Pazar günü 15.45'te gelmesi bekleniyordu ancak bir rötar daha yaşandı ve Cezayirli yıldızın gelişi 18.40'a sarktı.

Instagram hesabından yaptığı açıklamada yola çıktığını duyuran Feghouli, "Türkiye'nin en büyük kulübü için yola çıkıyorum. İstanbul, ben geliyorum!" sözlerini kullandı ve bir de fotoğraf paylaştı

Galatasaray, bir süredir gündeminde olan Feghouli ile anlaşmaya varmış ancak Cezayirli oyuncunun kulübü West Ham ile yaşadığı sorun nedeniyle transfer bir türlü sonlandırılamamıştı.

Feghouli'nin paylaşımı şu şekilde;

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
He gelsin gelsin.6S nin donuna kadar soyulduğu bir transfer olmuş. Hatta Fergulinin dayısının oğlu bile oynamadan bu transferden pay alacakmış diye duyduk.Bir takım ve başkanı bu kadar aptal olabilir.Taraftarı da tabi...
@fenerkoliks len üşenmemiş o kadar yazmışssın sende mi dün rüyanda Göztepe'yi Galatasaray diye görüp bir eziklik psikolojisiyle fırladın uykundan :))))
messide gelse cincon iflah olmaz...
Gel bakalım lambanın 3 harflisi,sahada da muhteşem bir görüntü çizersin inşallah.Alman ekolünden,Fransıza bir "U"dönüşü inşallah maya tutarsa kimse durduramaz Galatasaray'ın Arslanlarını.Fas,Cezayir,Brezilya,Haiti,Uruguay,Norveç...BM gibi!Benim bildiğim ve inandığım "Batan gemiyi ilk önce paralı askerler (Lejyonerler)terkeder"idi.Başakşehir,bu kaynaşmayı yaparak,yüreğiyle oynayan yabancılar yarattı ki hemde Osmanlının hüküm sürdüğü ülkelerden alınan futbolculardan değil!Umarım iktidarın ideolojisi gibi,Lejyonerler başarılı olsun ki Takımlarımız da başarılı olsun.Hoşgeldin Sofiane...
adamsın kel oğlan :)
harika bir haber
bu tranferi cekemeyip taraftara aptal diyen yorumcu kardes aklin varsa aptal gormek icin aynaya bak hakilisini gorursun herif topcu nun tillahi sayemizde izlersin belki :)))
Mahlukat !
messide gelse kar etmez önce dursun sonra tudorun gitmesi lazım...başka türlü verim alınmaz
Diğer Haberler