SPOR

CANLI

Fenerbahçe taraftarı çıldırdı: Vitor Pereira'yı kovun

Şampiyonlar Ligi rüyası başlamadan 3. tur ön elemede Monaco maçıyla biten Fenerbahçe'de taraftar faturayı teknik direktör Vitor Pereira'ya kesti.

Fenerbahçe taraftarı çıldırdı: Vitor Pereira'yı kovun

Geçen sezon Avrupa'yı sallayacak bir kadro kuran ancak, ligde şampiyon olamayıp, bir de oyun olarak taraftarın sert eleştirilerini alan Fenerbahçe'de, teknik direktör Vitor Pereira'ya güven neredeyse hiç kalamdı. Geçtiğimiz sezon başı, Galatasaray'ın 4. yıldız başarısı yapılan müthiş transferlerle unutturlmasına karşın Pereira, tüm sezon boyunca eleştirilmişti.

[Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye olay Şampiyonlar Ligi göndermesi](http://spor.mynet.com/besiktas/99328-besiktastan-fenerbahceye-olay-sampiyonlar-ligi-gondermesi.html)

Teknik direktör Vitor Pereira'nın Van Persie'yle sorun yaşaması, saldıran, hücum eden bir Fenerbahçe yerine sürekli savunma yapan bir takım tercih etmesi ve bununla övünmesi, sürekli hakem hatalarını sebep olarak göstermesi Fenerbahçeliler'in şiddetli tepkisini çekmişti.

Monaco karşısında ilk 20 dakika dolmadan yenen iki gol, Emenike ve Salih Uçan dışında sahada çok fazla mücadele eden oyuncu olmaması takımı izleyenlerin sabrını taşırdı.

Oynanan oyunun yavaşlığı, Pereira'nın maç sonu yine kendisi dışındaki etkenleri eleştirmesi ve mağlubiyete, zeminden bahsederek sebep araması, günümüzün en güçlü faktörlerinden sosyal medyanın ayağa kalkmasına sebep oldu.

[Fenerbahçe'nin, Avrupa Ligi'ndeki muhtemel rakipleri](http://spor.mynet.com/fenerbahce/99330-fenerbahcenin-avrupa-ligindeki-muhtemel-rakipleri.html)

"Trending Topic" yani en çok konuşulan başlıklar listesinde #vitorpereirakovulsun konusu ilk sıraya yükseldi.

Taraftarlar Portekizli teknik adama olan güvenlerini tamamen kaybederken, Pereira'nın Monaco maçının ardından "Şampiyon olacağımıza inancım tam. Hiç şüphem yok" açıklaması da yine büyük tepki çekti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
PEREİRA, BİRAZCIK İNANCIN VE KARAKTERİN VAR İSE EĞER, BU KULÜPTEN KESİNLİKLE AYRILMAZSIN.ÇÜNKÜ BÖYLE OTLU SULU BİR YAYLAYI NE PORTEKİZDE, NEDE DÜNYANIN HERHANGİ BİR YERİNDE BULAMAZSIN. BENDEN SÖYLEMESİ.
bu gün fb yönetiminin bittiği gündür gökhan gönül tek başına fb nin % 50 idi sen tut bu kadar başarılı bir adamı rakibine hediye et .hasan ali diye sözde bir topçu var arkadaş bırakın fb yi 2. liğde oynayamaz ...fernandao satın gitsin caneri hemen geri alın ...romanı ,strıkeli hemen satın gitsin ve en önemlisi viktor perreirayı hemen kovun...adamda beyin sıfır...
@asiye_imparator_1958 Aman naaptın, ben bir beşiktaşlı olarak bu durumdan çok memnunum. Aynen kalsın kadro
Fetonun parmağı var bu iste kesinlikle
@mesirim45 Bence fetö parmağını kabul etmeyenler sadece fetöcüler ve fb li olmayanlar.
@mesirim45 sulandırma lan olayı
Takım
O
Av
P
Geri Dön