MAGAZİN

Fenomen gelin adayı Sinem Umaş öyle bir laf etti ki Tarık Mengüç çok sinirlendi

Bir dönem fenomen olan evlilik programı Gelinim Olur Musun'la adını duyuran Sinem Umaş'ın yayınladığı videoya ünlü şarkıcı Tarık Mengüç, isyan etti.

Fenomen gelin adayı Sinem Umaş öyle bir laf etti ki Tarık Mengüç çok sinirlendi

Tarık Mengüç, bir dönem evlilik programı 'Gelinim Olur Musun'la adını duyuran Sinem Umaş'a sert tepki gösterdi. Umaş, saçı turuncu olduğu için pişmanlığını dile getirdiği videoda, "Tarık Mengüç gibi oldum. Çingeneler gibi oldum" dedi.

1

"ÇİNGENELERE KURBAN OLASIN"

Umaş'a sert tepki gösteren Mengüç, "Bugüne kadar kimse ile polemik yapmadım fakat benim adabıma ile sanatıma benim roman oluşuma tabiri caizse çingene oluşuma kimse laf edemez. Bu ırk ayrımıdır unutmaki romanlar ve çingeneler müziğe yön veren insanlardır. Hatırlıyorsam sen evlilik programında evlenecektin ne oldu? Aaaaa istiyorsan 25 senelik evlilik sırlarını nasıl mutlu olunur nasıl şarkılar yazılır nasıl adabı edebi ile konserden konsere koşulur nasıl reklam çekilir nasıl bu esnada iki tane nurtopu gibi evladı saygılı bi şekilde nasıl yetiştirilir sen saça bakma Sinem Umaş sen kalbe bak. Bi şarkı çıkardım dinle bak 'Deliler' diye ama sen ona da mana bulursun. Çok çalış olur mu albüm çıkaracaksan sana şarkı veririm adına çingenelere kurban olasın diye" yazarak, göndermede bulundu.

2

Umaş ise Mengüç'e, "E abicim senin saçın turuncu değil miydi? E benimde kafam turuncu oldu neyin duyarı bu?" diyerek, Mengüç'e karşılık verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Bu sinem denilen sorunluyu keşke haber yapmasanız. Tarık Mengüç ün tırnağı olamaz o. Adam helaliyle yıllardır çırpınıp çabalıyor. Saygın duruşunu terbiyesini edebini hiçbir zaman bozmadı. Bozacak bir maneviyatıda o insanda zaten yok. Keşke sinem de zerresi kadar Tarık Mengüçün kalitesi olsa. Ben Karadenizliyim. Önemli olan ırk, din, cinsiyet değil,... Son zamanlarda fazlasıyla eksik olan İNSANLIK
helalinden diyo bide ya. bilmediginiz bir dinin kavramlarını kullanmayın lütfen!
İsmini yazarken klavye otomatik tamamlama yapmış. İsmi Sinem tabii ki. O ilk katıldığı programı da zamanında çok izledik.
roman olmak cingene olmak bir asalettir. sinem hanim. kusura bakma en azindan alenen tv programlarinda koca bulmak icin bir yarismaya girmediler. sinem hanim en azindan senin katildigin gelinim olurmusun programi sayesinde kayanalar nasıl gelin bakacaklarını da öğrenmiş oldu. ata ile olan aşkınız konuşuluyordu ama olmadı. tarik mengüç ve romanlar hatta cingeneler bizim için candır. turkiyenin an güzel mozayiklerinden dır. lütfen bu tür polemiklere girmeyin. haa gündem olmak veya ismini duyurmak için yaptın ise yanlış bir kesim üzerinden yaptığını anlamışsındır.
insanlık saç boyamakla olmuyor adam söyleyeceğin lafın yok saçına laf atıyorsun sizin gibi insanlar öne çıkmak için başka insanları kullanmayın senin yerinde olsam ilk önce terbiye alırım ondan sonra sanatçı olurum yoksa yazık olur seni dinleyen gelecek nesillere
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler