MAGAZİN

Fi 1. Sezon 7-8-9. Bölüm Fragman

Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi'nin 7-8-9. bölüm fragman yayınlandı.

Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi'nin 7-8-9. bölüm fragman yayınlandı.

Fi dizisinin heyecanla beklenen 7,8,9. bölüm fragmanları yayınlandı. İnternet alemine yeni bir nefes kazandıran Fi dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı diziseverler tarafından araştırılıyordu. Fi dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlanır yayınlanmaz, izleyicilerde yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını öğrenmeye başladılar. Peki, Fi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Fi dizisi yeni bölümler için beklenti sürüyor. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan son bölümlerinin ardından yeni bölümü ile araştırılan Fi dizisinin 7,8 ve 9. bölüm fragmanları yayınlandı. Peki, evlilik teklifinin ardından iyice yoldan çıkan Can Manay, Fi yeni bölümlerinde neler yapacak? İşte, dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı ve yeni bölüm fragmanları sizlerle.

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç'ın paylaştığı Fi dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. İzleyicisinde yarattığı tutku ve heyecan her bölümüyle artan Fi'nin merakla beklenen yeni bölümleri 19 Mayıs'ta yayınlanacak.

Fi dizisi karakterleri

Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsur ve Berrak Tüzünataç'ın başrollerini paylaştığı dizide Cem Yılmaz da rol aldı.

Azra Kohen'in çok satan kitapları olan Fi Çi Pi üçlemesinin ilk serisi Fi dizisinin ilk üç bölümü PuhuTv'de büyük ilgi gördü. Psikolojik mesajlar veren filmde Serenay Sarıkaya, çok hırslı bir dansçı olan "Duru" karakterine, Ozan Güven, "Can Manay" adında karanlık bir geçmişi olan psikoloğa, uzun süredir ekranlardan uzak olan Mehmet Günsur ise Duru'nun dans hocası aynı zamanda sevgisi Deniz'i canlandırıyor.

Fi dizisi konusu

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.

Azra Kohen'in çok satan "Fi-Çi-Pi" üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi'nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi puhutv'de izleyici ile buluşuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler