MAGAZİN

Filiz Akın hastaneye kaldırıldı

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın hastanelik oldu.

Filiz Akın hastaneye kaldırıldı

Yeşilçam'ın sevilen oyuncularından Filiz Aklın ateşi çıkınca acil olarak hastaneye kaldırıldı.


Kendini kötü hisseden Akın'a doktorlar serum tedavisi uyguladı. Sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü oyuncu 'Arkadaşlar korkmayın.. Sadece serum takıldı. Gece ateşim biraz daha yükseldi, boğazım şişti' açıklamasını yaptı.Sevenleri ünlü oyuncuya geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

FİLİZ AKIN VESAYETİNİ AÇIKLADI
Filiz Akın geçtiğimiz günlerde İzmir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Ege Geriatri Derneği işbirliğinde düzenlenen İzmir 9. İleri Yaş Sempozyumu'na katılmış ve kanseri nasıl yendiğini açıklamıştı. Akın bu sırada gözyaşlarına hakim olamamıştı.

'ÖTENAZİ HAKKI VERİLİRSE KULLANIRIM'

Ölümle yüzleşen biri olarak ölümden korkmadığını anlatan Filiz Akın konferansta eşi eski Mit Müsteşarı Sönmez Köksal ile yaptıkları bir konuşmayı paylaşmıştı. Eşiyle vasiyetlerini açıklayan Akın, "Yaşayacaksam kaliteli yaşayayım, eğer bağımlı olacaksam ve bitkisel hayata gireceksem öleyim. Eşimle birbirimize vasiyet ettik, eğer öyle bir durum doğar ve ötenazi hakkı tanınırsa bunu kullanma sözü verdik. Kalitesiz bir yaşam olacaksa misafirlik bitsin. Ötenazi hakkı verilirse kullanırım. Ama sevgi alışverişini yapabilirsem yaşamayı tercih ederim. Elbette beni hayata en çok bağlayan şey sevgi ve sizlerin duası. Herkese günde en az 10 dakika spor yapmalarını öneriyorum ve tabi şekerden uzak durmalarını. Kanser bile şekeri çok seviyor. Yaşamayı seviyorum ama bu kaliteli bir yaşam olmalı. Eşimle ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda B12 gibi bazı vitaminlerin takviyesini alıyoruz. Hormonlu gıdalardan ve temizlik gibi pek çok alanda kullanılan kimyasallardan uzak durmaya çalışıyoruz" diye konuşmuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler