SPOR

CANLI

Galatasaray'da gidecek isimler belli oldu

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Torku Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da gidecek isimler belli oldu

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Torku Konyaspor karşısında alınan 5-0'lık galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

[Maçtan kareler-![Konyaspor - Galatasaray maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121758/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4044-konyaspor-galatasaray-macindan-kareler.html)

Takımın tam olarak hazır olması durumunda transfere ihtiyacı olmayacağını ve transfer sürecinde çok dikkatli olmaları gerektiğini ifade eden Abdurrahim Albayrak, "Tasarruflu davranmak zorundayız, bir eksiğimiz varsa gerekeni yapacağız" dedi.

"Eboue, Yiğit, Engin..."

Takımdan gönderilecek olan isimler hakkında konuşan Abdurrahim Albayrak, "Birçok arkadaşa ihtiyacımız var. Hocanın raporu doğrultusunda transfer yapılıyor ya da gönderiliyor. Bazı arkadaşlar ile görüştük, görüşmeye de devam edeceğiz. Bazı arkadaşlarımız ile görüştük ve yollarımızı ayırma kararını aldık. Biz buraya gerçekten bir şeyler yapmak için geldik, ekonomik olarak bazı önlemler alındı. Futbolda da bir daralmaya gideceğiz. Ekibimiz çok fazla ve hocamızın raporu doğrultusunda bazı kararlar alınıyor. Eboue, Yiğit, Engin gibi isimler var bekleyen, bu arkadaşlarımızın gidip top oynaması lazım. Genç arkadaşlarımız da var. Karabükspor ısrarla Furkan'ı istedi, satın almak istediler. Görüşmeler devam ediyor" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Top oynaması gereken arkadaşlar!! Paralarınızı almadan hiçbir yere gitmeyin! Giderseniz alacaklarınıza temlik koymayı unutmayın. Sonra mahkeme kapılarında sürünmeyin! Keh keh.
Önce albayrak yalakasi gitmeli. Yalakalikla oraya gelmis. Kendini sevdirmek icin zamaninda habercilere karsi hagi ye neredeyse küfretti galatasaray kaybedince. Insanda biraz adamlik durusu olur.
AYNEN YALAKA EWET..FATİ HOCAM FATİ HOCAM.FATİ HOCANDA GİTTİ YALAKA ABDURRAHİM.
4 yıldız oyalaması ile milleti kandırıyorlar.Önce yönetim gitsin.Annenizin liginde oynamak kolay. Galatasarayın onda biri değerindeki konyayı 5-0 yenmesi olay oldu be.Bu takımın bu yönetimle ve futbolcularla bir geleceği yoktur.Aha da bunu bir kenara yazın.
Takım
O
Av
P
Geri Dön