SPOR

CANLI

Galatasaray'da twitter skandalı!

Fatih Terim tarafından A Takım idmanlarına alınan antrenör Duygu Erdoğan'ın F.Bahçeli olduğu ve twitter'dan şok edici mesajlar yazdığı öne sürüldü.

Galatasaray'da twitter skandalı!

Fatih Terim tarafından A Takım idmanlarına alınan antrenör Duygu Erdoğan'ın F.Bahçeli olduğu ve twitter'dan şok edici mesajlar yazdığı öne sürüldü.

Galatasaray'da A Takım idmanlarına alınan U16 antrenörü Duygu Erdoğan'ın Fenerbahçeli olduğu öne sürüldü.

Duygu Erdoğan'ın attığı iddia edilen ve henüz doğrulanamayan twitter adresinden atılan tweetler yüzünden Galatasaray taraftarı Erdoğan hakkında şikayette bulundu.

Durum hakkında Galatasaray yardımcı antrenörü Ümit Davala twitter'dan açıklama yaptı.

Davala, "Geçmişle ilgili konuyu araştırmadan böyle konularda yorum yapmak uygun olmaz. Arkadaşlar kişiler gelip geçicidir. ASLOLAN GALATASARAY'dır. Öfkeyle değil, akılla değil en kısa zamanda gereği yapılacaktır" dedi.

İşte Duydu Erdoğan'ın attığı iddia edilen o tweetler!

duws19u6.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 94 yorum
parasıyla değilmi aga, azizede çöpleri toplatırız floryada
:D helal
ahaahahah ne yapacaksın emre aşkı
DİKKAT HERKEZ MUTLAKA OKUSUN BU ÇOK ÖNEMLİ BUNA BASİT BİRŞEY GİBİ BAKMAYIN BU DUYGU MESELESİ GERÇEKTEN DOĞRUYSA EĞER BUNU GALATASARAYA GÜCÜ YETMEYENLER BU ŞEKİLDE CASUSLA GALATASARAYI ÇOK ETMEYE ÇALIŞIYORLAR BU KADIN GALATASARAYIN OYUN VE MAÇ TAKTİKLERİ İLE İLGİLİ BAŞTA FB OLMAK ÜZERE FB YE BİLGİ VERİR GALATASARAY ŞU ŞEKİLDE OYNAYACAK ONA GÖRE ÖNLEM ALIN DİYE BİLGİ AKTARIR SADECE FB İLE DE KALMAZ GALATASARAYIN PUAN KAYBI YAPMASI VE LİG DE ŞAMPİYONLUKTAN DÜŞMESİ İÇİN DİĞER ANADOLU TAKIMLARINADA ARAYA FARKLI ARACI KİŞİLER SOKARAK GALATARAYIN ANADOLU TAKIMLARINADA BİLGİ AKTARIR.
tek başınamı düşündün bunları :) türkiyede başkalarının aklına gelmemişti zaten :)
Takım
O
Av
P
Geri Dön