MAGAZİN

Her şeyi bırakıp gitmişti! Acun Ilıcalı'nın sağ kolu Alp Kırşan bakın şimdi ne yapıyor

Ünlü sunucu Alp Kırşan, 2018 yılında ani bir kararla Acun Medya'dan ayrılarak herkesi şaşırtmıştı. Ailesine vakit ayırmak istediğini söyleyen sunucu, Bodrum'a yerleşerek tabiatla iç içe bir yaşamı tercih etti.

2011-2018 yılları arasında Acun Ilıcalı'nın birçok projesinde yer alan Alp Kırşan, ani bir kararla Acun Medya'dan ayrılarak sevenlerini üzmüştü. Başarılı sunucu, sevdiklerine daha fazla vakit ayırmak istediğini söyleyerek, ailesiyle birlikte Bodrum'a yerleşti.

İŞTE ALP KIRŞAN'IN YENİ HAYATI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
calismadan para akisi nasil oluyor banada lazimda boyle bir hayat ama param yok ????
belli ki sağlam biriktirip, sağlam yatırım yapmış, simdi de ektiğini biçiyor gibi duruyor. bize de kısmet olur inşallah.
@bilgehangulcen --aynen 8 yıl acun medyada kalmak özzellikle 5 yıl survivorda ve acunun yanında program başına 50 kağıt alsa her sezon 1 milyon kanara atsa 5 yılda 5 milyon diğer reklamdır başka çalışmalar ölüsü 15-20 milyonla çok rahat bu hayatı kurarsın orta ölçekli bir tekne bir ev bşz kendimize bakalım enflasupn döivz mahvetti bi,zi alp kırşan bugün paraya ihtşyacı olsa acu abi dese hesabına 1 milyon yatar iş desen acun özel uçak gönderir o durumda yani
en iyisini yaptın ailenle güzel mutlu hayat dilerim abi
eğer para sonunun yoksa neden çalışasın ki.kazandıkları zamanında yatırıma dönüştürmüş ve akılcı davranmış ise aylık da güzel bir geliri var ise güzel hayat kurmuştur kendisine anlaşılan bunları yapmış gibi.
Geri Dön