HABER

Deniz taştı, TIR devrildi, çatılar uçtu! Fırtına kâbusu

Başta İstanbul olmak üzere birçok ilde devam eden fırtınanın etkisini artırmasıyla hayat kâbusa döndü. Şiddetli lodos nedeniyle çatılar uçtu İzmir'de deniz taştı. İstanbul'da kuvvetli rüzgar TIR'ı bile devirirken Esenyurt'tan acı haber geldi. İşte kuvvetli lodos ve fırtına nedeniyle Türkiye'nin dört bir yanında yaşananlar...

Yurt genelinde parçalı ve çok bulutlu bir havanın hakim olacağı duyurusunda bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yağışların Marmara, Ege, Batı Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ve Isparta çevrelerinde yer yer kuvvetli olmasının beklendiğini açıklamıştı. Yurdun batı kesimleri başta olmak üzere fırtına ve kuvvetli rüzgar uyarısı yapan MGM, Güney Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu ve Karadeniz’de kuvvetli ve fırtına (40-80km/sa), Marmara bölge geneli ile Kuzey Ege ve Batı Karadeniz’in batısında kuvvetli ve tam fırtına (60-110 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğini açıkladı.

İSTANBUL'DA FIRTINA ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR

İstanbul'da dün başlayan lodos, etkisini sürdürüyor. Taksim Meydanı ve Beşiktaş’ta lodosun etkisi kameralara yansıdı. İDO ve Şehir Hatları'nda bazı seferler iptal edildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM, İstanbul için kuvvetli lodos uyarısında bulunmuştu. Dün başlayan lodos, bugün de etkisini sürdürüyor. Taksim Meydanı ve Dolmabahçe Sahili’nde lodosun etkisi kameralara yansıdı. Dolmabahçe Sahili’nde lodosun etkisiyle dalgalar yükselerek kıyıya vurdu.

DENİZ ULAŞIMI OLUMSUZ ETKİLENDİ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler