Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn’in milyonlarca takipçisi olan hesabı hacklendi! Yetişkin film videosu paylaşılınca...

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn’in milyonlarca takipçisi olan hesabı hacklendi. Fenomen isim 5.4 milyon takipçisi bulunan Facebook hesabından yetişkin film videosu paylaşılınca büyük bir şaşkınlık yaşadığını dile getirerek takipçilerinden özür diledi.

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn artık erişimi bulunmadığı 5.4 milyon takipçili Facebook hesabının hacklendiğini duyurdu. Hesabından yetişkin film sahnelerinin paylaşılması üzerine kariyeri için endişelendiğini dile getiren Llewellyn şimdi sıfırdan yeni bir hesap açmak zorunda kaldığını ve hesabını hackleyenleri bulmak istediğini söyledi.

  “10 YIL BOYUNCA ÇOK ÇALIŞTIM”

  1

  Yorkshire’de yaşayan 23 yaşındaki sosyal medya fenomeni Llewellyn yaşadığı durumun kendisinde hayal kırıklığı ve endişe yarattığını itiraf etti. 10 yıl boyunca emek vererek 5.4 milyon takipçiye ulaştırdığı hesabına erişemediğini belirten Llewellyn, “Bu temel işinizi kaybetmek gibi bir şey. Orada tüm işbirliklerim sona erdi. 10 yıl boyunca çok çalıştım. Şimdi her şeyin boşa gittiğini hissediyorum. Onu geri almaya çalışıyorum ama bu kolay olmayacak” dedi.

  2

  Hesabıyla alakalı olarak Facebook ile iletişime geçmeye çalıştığını söyleyen Llewellyn, “Yetişkin film sahnelerini benim paylaştığımı düşünüyorlar. Bu gerçekten çok üçük düşürücü. Acil konularda yardımcı olacak bir kişi olmalı. Şu anda hiçbir cevap alamıyorum. Bu aynı yerde dönüp durmak gibi” diye konuştu.

  Mynet Youtube

  APOLLONIA LLEWELLYN'İN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI...

  En Çok Aranan Haberler