MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Gamze Özçelik hakkında çirkin paylaşımda bulundu! Gözaltına alındı, özür diledi

Oyunculuğu bırakıp maneviyata yönelen Gamze Özçelik hakkında yaptığı paylaşım nedeniyle sosyal medyada tepki çeken Merve Songur gözaltına alındı. İfadesinin ardından serbest bırakılan Songur, özür diledi.

Gamze Özçelik hakkında çirkin paylaşımda bulundu! Gözaltına alındı, özür diledi

Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile evlenen Gamze Özçelik nikahından kareleri de sosyal medyadan paylaşınca gündem oldu.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Özçelik'in evlilik haberinin ardından bir paylaşım yapan Merve Sungur"Gamze Özçelik ne kadar değişmiş, maşallah nurlanmış. Nokia 6600 cep telefonum vardı açar izlerdik" deyince tepki çekti.

Bu yorumdan kısa süre sonra sosyal medya kullanıcısı gözaltına alındığını da paylaştı. Ancak paylaşım bir süre sonra silindi. Sungur'un gözaltı anından olduğu söylenen fotoğraflar da sosyal medyada paylaşıldı.

1

Sungur daha sonra ise "Dünkü yaptığım saçma paylaşım için herkesten özür diliyorum ben konunun ne olduğunu bile bilmiyordum" dedi.

image (36)

HALUK LEVENT UYARMIŞTI

Haluk Levent yorumu görünce "Merve! Yapmamalısın! Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi ifşa ve istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna inandığımız değerlerin tümüne aykırıdır. Yakinen biliyorum yıllardır insanlık için emek veriyor. Haydi silelim tweeti" ifadelerini kullanmıştı.

tutı

En Çok Aranan Haberler