Gelin adayı Hanife'den aşk pozu! Topa tuttular

Başörtüsünü çıkararak magazin gündemine oturan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, sevgilisiyle aşk dolu pozunu paylaştı.

Gelin adayı Hanife'den aşk pozu! Topa tuttular

Katıldığı evlilik programıyla adına duyuran ve başörtüsünü çıkarmasıyla gündem olan Hanife Gürdal, erkek arkadaşıyla aşk dolu pozunu paylaştı.

sonunda-aradigini-buldu-gelin-adayi-hanife-den-716391_3856_10_b

İzdivaç programlarında kendisine talip olan adayları beğenmeyerek tepki çeken eski gelin adayı, tiyatrocu sevgilisi Kemal Ayvaz'la Midyat manzaralı fotoğrafını paylaşarak ''Aşkım'' notunu düştü.

sonunda-aradigini-buldu-gelin-adayi-hanife-den-716391_4536_6_b

Aynı manzaradan bir başka poz paylaşan Kemal Ayvaz ise Gürdal'la verdiği mutluluk pozuna, ''Seni sevmeyi de seviyorum'' yazarak aşkını ilan etti.

sonunda-aradigini-buldu-gelin-adayi-hanife-den-716391_4920_3_b

Gelen eleştiriler sonucu son paylaşımlarını yoruma kapalı bir şekilde yapan Hanife'ye, bu defa sevgilisi Kemal Ayvaz'ın takipçilerinden eleştiri yağdı.

sonunda-aradigini-buldu-gelin-adayi-hanife-den-716391_6946_9_b

Kullanıcılar, ikilinin fotoğrafına ''Yok artık, bunlar sevgili miydi? Ben abla-kardeş sanıyordum'', ''Cidden annen gibi duruyor'', ''Söz konusu aşk olunca gözler kör oluyor, bu da onun örneği'' ve ''Kendine yazık ediyorsun Kemal'' gibi bir yığın olumsuz yorum yapıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
uğraşmayın artık şu kızla kardeşim
yazık sana...
kendisi gündeme gelmek için elinden geleni yapıyor zaten
binamı kaldın çok yükseklere bakıyordun halbuki
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler