Mynet Trend

Gelinim Mutfakta’da kim elendi, yarışmaya kim veda etti? İşte 2 Nisan puan durumu ve haftanın birinicisi

Gelinim Mutfakta’nın 2 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölümünde yarışmaya veda eden ve altın bilezikleri kazanan yarışmacı belli oluyor. Hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta yarışmasının final gününde 5 altın bileğin sahibi belli oluyor. Öte yandan Gelinim Mutfakta yarışmasından elenen isim de açıklanıyor.

Gelinim Mutfakta’da kim elendi, yarışmaya kim veda etti? İşte 2 Nisan puan durumu ve haftanın birinicisi

Gelinim Mutfakta, yeni bölümü ile yayında. 2 Nisan Cuma günü haftanın son gününde Gelinim Mutfakta yarışmasında Seda Sayan, annesi ile alakalı anılarını paylaşarak herkesi hüzünlendirdi. Seda Sayan’a gelen sürpriz telefon stüdyoda şok etkisi yarattı. Telefon konuşmasında sırasında yaşananlar herkesi duygulandırdı. Duygu dolu anların yaşandığı programda bir kişi yarışmaya veda ediyor. 2 Nisan Cuma günü Gelinim Mutfakta yarışmasında puan durumuna göre birinci de belli oluyor….

2 NİSAN GELİNİM MUTFAKTA’DA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta’nın 2 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölümünde kimin eleneceği, haftanın birincisinin kim olacağı ve 5 altın bileziği kimin kazanacağı belli olunca haberimizin detayında yer alacak.

GELİNİM MUTFAKTA 1 NİSAN PUAN DURUMU

Ayten: 18

Seda:17

Esra: 16

Aysun:10

GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Gelinim Mutfakta'nın 26 Mart 2021'de yayınlanan son bölümünde elenen yarışmacı Dudu oldu. Haftanın en yüksek puanını alıp 5 altın bileziğin sahibi olan gelin ise Ayten oldu. Ayten aynı zamanda günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının da sahibi oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön