MAGAZİN

Gigi Hadid ve Zayn Malik ilişkilerini noktaladı

One Direction grubunun eski solisti, 23 yaşındaki şarkıcı Zayn Malik ile 21 yaşındaki süper model Gigi Hadid yedi aylık birlikteliklerini sonlandırdı.

Gigi Hadid ve Zayn Malik ilişkilerini noktaladı

Geçtiğimiz haftalarda Met Gala'ya şıklıklarıyla damga vuran Zayn Malik ile süper model Gigi Hadid ayrıldı. Bu karar ise hayranlarını bir hayli üzdü.Zayn ve Hadid'in ayrılma sebebi tam olarak belli olmasa da yakın kaynaklar ikilinin ayrılmasını Nisan ayında 21. yaş gününü kutlayan Gigi'nin o gün sevgilisiyle kavga etmesini neden olarak gösterdi.

İkiliye yakın bir kişinin verdiği bilgiye göre, Nisan ayında Gigi Hadid'in doğum günü partisinde kavga ederken görülen çift, daha önce de birkaç kez ayrılıp barışmıştı. Bu durum, çiftin yeniden barışabileceği ihtimalini gündeme getirdi.

Bir kaynak, "Zayn ve Gigi ayrıldılar ama yarın yine birlikte olabilirler. Aralarında neler geçtiği net değil şu anda" dedi. Bir başka kaynağa göre ise, Gigi Hadid bu ayrılıktan dolayı son derece üzgün ve Zayn Malik'i özlüyor.


Ayrılık haberlerini doğrulamalarının ardından Hadid'in, sosyal medyada, üzerinde, "Bunun açık olduğunu biliyorum ama seni seviyorum" yazan kırmızı kalpli bir kart paylaştığı görüldü.

Gigi Hadid'in yakın arkadaşı Taylor Swift de 15 aydır birlikte olduğu sevgilisi DJ Calvin Harris ile dün ayrılma kararı almıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön