MAGAZİN

Gizem Karaca sessizliğini bozdu

Güzel oyuncu Gizem Karaca, “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Gizem Karaca’nın evinde esrar öğütmede kullanılan 2 metal düzenek çıkmıştı. Gizem Karaca, konuyla ilgili sessizliğini bozdu

Gizem Karaca sessizliğini bozdu

Gizem Karaca, dün akşam rol aldığı "Hürkuş: Göklerdeki Kahraman" filminin galasına katıldı. Magazin D kameralarına konuştu.

Ünlü oyuncuya hapis kararıyla ilgili sorulara "5 sene önce olmuş bir durum. Tekrar gündeme geldiği için çok konuşuluyor. Avukatım gerekli açıklamaları yaptı, özellikle basına açıklama yapıldı. Konu yargıtay sürecinde" cevabını verdi.

Gizem Karaca'ya "evinizde deliller bulunduğu söyleniyor" diye sorulunca oyuncu, "Sizi üzmek istemiyorum ama bu konuda da konuşmak istemiyorum. Benim için kötü olur" cevabını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
aydemir akbaş daha yeni açıklama yaptı dizi setleri uyuşturucu yuvalarına dönmüş herkes normalmiş gibi kullanıyor dedi bizde suç böyle oyuncuların dizilerini İZ LE ME YE CEK SİN
@hsm_vtn_1983 okuldada öyle olmuyormu akıllı zeki öğrenciler bi halt yediğinde hocalar görmemezlikten geliyorlardı.Ama tembel sorumsuz öğrenciler bi suç işledimi vay haline o öğrencinin.
@kerem_1991_gzjit kesin sen tembel biriymişsin :))
geçmiş geçmiyor öyle basit bi şekilde
benim için kötü olur!!! enteresan cevap
Geri Dön