Gökhan Özoğuz'dan Sağlık Bakanı'na: Burada bir gariplik yok mu?

Gökhan Özoğuz koronavirüs sonrası sosyal mesafeye uyulmamasına isyan etti. Gökhan Özoğuz Sağlık Bakanı'na sosyal medyadan sordu: "Burada bir gariplik yok mu sayın Fahrettin bey?"

Gökhan Özoğuz'dan Sağlık Bakanı'na: Burada bir gariplik yok mu?

Özellikle Twitter’da gündem hakkında yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz sosyal mesafeyle ilgili yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

Özoğuz Sağlık Bakanı'na Twitter'dan sorduğu sorularla gündeme geldi.

Özoğuz paylaşımında "Sosyal mesafe; toplu taşımalarda, ibadethanelerde, restaurantlarda, avmlerde vs. kesinlikle göz önünde bulundurulmuyor. Peki neden sadece sinema salonlarında ve konser alanlarında koltuk atlamak üzere izin veriliyor?
Uygulanacaksa her yerde aynı şekilde uygulanmalıdır" dedi.

Capture

İBADETHANELERDE SOSYAL MESAFE GÖZETİLMİYOR

Gökhan Özoğuz Sağlık Bakanı'na da soru yöneltmeyi ihmal etmedi. Ünlü şarkıcı bir sonraki paylaşımında ise "Seyircisiz maçlar, konser alanları ve sinema salonları sosyal mesafeli fakat Tv kutlamaları, avmler, toplu taşıma araçları, restaurantlar, ibadethanelerde sosyal mesafe gözetilmiyor. Burada bir gariplik yok mu sayın Fahrettin bey?@saglikbakanligi" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 91 yorum
ZORUNA GİDEN AYASOFYA CAMİİ YOKSA SOSYAL MESAFEYİ UMURSADIĞINDAN DEĞİL
Zorumuza giden seninle aynı havayı solumak arkadaşım.
@clobber mecbursunuz işinize gelsede gelmesede mecbursunuz
Atina Gökhan haklı yas tutan biriyle fazla tartışılmaz
@clobber yallah avrupaya
Niye? Ayasofya Camisinde koronavirüs yok mu?
@ag84 Gideceksen kapılar açık.Zaten çoğu genç İmam hatipli de olsa Ülke dışına göçe başladı işsizlikten.Biraz etrafına uğraş,oku,öğren.
@clobber akıllı olun akıllı var olanı acan devlet sosyalmesafa diyen devlet bu ne kepazelik hastalıgı yaymayamı calışılıyo geri zekalı camı acılışı neden rahatsız etsin olayı saptırma korunması gereken bir ülke ve 80 milyon vatandaş var şova ihtiyac yok anladımmı
Gul yabaninin parasi azaldi galiba.kendi cikari soz konusu olunca konustu.dayanagida ibadethaneler.gunletdir parklarda,yatlarda sarmas dolas partiler vardi ,sesin cikmadi ama,bugun bi canide mesafeli yapilan ibadet oluncami uyandin acaba.
ula senin kilisene de kimse karışmıyor ne yapçaz şimdi?
İftira en büyük günahlardan biri değil mi dinimizde? "Dinime küfreden müslüman olsa" diye bir laf var ya!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler