Gökhan Özoğuz'dan Tuğçe Kazaz'a sert sözler

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz sosyal medya üzerinden gündeme dair açıklamalarını sürdürüyor. Ünlü şarkıcı son olarak Tuğçe Kazaz'a söylediği sözlerle dikkat çekti.

Gökhan Özoğuz'dan Tuğçe Kazaz'a sert sözler

Paylaşımlarıyla dikkatleri çeken Tuğçe Kazaz, daha önce sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda kullandığı ifadeler nedeniyle kendisini eleştirenler hakkında "Benim Allah’tan korkmam gerekirken Allahsızlardan mı korkacağım?” demişti.

Bir yayına katılan ve CHP'lileri hedef alan Kazaz'a Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan sert bir tepki geldi. Özoğuz yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

ğığığ

"Bu f.tezcan ve t.kazaz gibi misyonerlerin; şeytan Kemalistler, Allahsızlar vs. gibi hakaretlerle vatanı bölmeye çalışan diğer unsurlardan hiçbir farkları yoktur. KINIYORUM. Burası Türkiye Cumhuriyeti, Arabistan deği ! M.K.Atatürk ilkeleriyle ayaktadır. Yallah derler adama."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
daha ne zamana kadar ATATÜRK'ün arkasına saklanacaksınız.
@ramanli_2019 misyoner misin?
ATATÜRK kadar başınıza taş düşsün.
@ramanli_2019 ölünceye kadar. onun ilkeleriyle sizi yola getirecez.
T. Kaza denen zatın sermayesi tükenmek üzere! son mermilerini sıkıyor. Zamanı geldiğinde unutulur gider. Kimse de hatırlamaz. İnsanlar ''Küflü'' Kars peyniri yemiyor.
senin o küflü dediğin kars peyniri kg 40 TL birader bulamadığından yenmiyor kıyaslanan yanlis
her haltı karıştırıp atatürkün arkasına sığınıan ve atatürkün üzerinden geçim sağlayanlar varya sürekli kitap yazıp 2500 tlye millete kakalayanlar ülkeye hiç bir faydanız yok ama salakları kullanıp geçimin en kaymaklısını yaşıyorlar gökhan seninde bir fatkın yok gereksizsin bunun farkındasın birden atatürkü kullanmak geldi aklına değilmi
@sahinaltinkaynak LAN SENIN KAFAN MI GUZEL.ATATÜRKU KIMSE KULLANAMAZ .SENIN GIBILERI NE ANLAR ATATURKTEN ATATÜRKCULUKTEN.
@1cengiz67 kafası güzel olan sensin az saman ye çoğu gerçeği görmeni engelliyor bak (yılmaz özdil ve benzerleri ) anladın değilmi
@sahinaltinkaynak o senin hüsnü kuruntun.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler