SPOR

CANLI

Gözaltı kararı çıkan Uğur Tütüneker'e bir şok daha!

İsviçre 2. Futbol Ligi takımlarından FC Wil, FET/PDY soruşturması kapsamında, hakkında gözaltı kararı çıkarılan teknik direktör Uğur Tütüneker'in sözleşmesini feshetti.

Gözaltı kararı çıkan Uğur Tütüneker'e bir şok daha!

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, Hakan Şükür, Arif Erdem ve İsmail Demiriz ile birlikte, hakkında gözaltı kararı çıkarılan teknik direktör Uğur Tütüneker ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı...

İsviçre 2. Ligi'nde mücadele eden FC Wil Kulübü, gözaltı kararının ardından teknik direktör Uğur Tütüneker'in sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini açıkladı.

[Futbolda FETÖ operasyonu! 4 eski futbolcuya yakalama kararı](http://spor.mynet.com/futbol/99951-futbolda-feto-operasyonu-4-eski-futbolcuya-yakalama-karari.html)

FC Wil'in resmi sitesinden yapılan açıklamada, "Tutuklama kararından sonra teknik direktörümüz Uğur Tütüneker'in sözleşmesi FC Wil tarafından feshedilmiştir" ifadeleri kullanıldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
FETOCULARIN HEP GALATASARAYDA OLMASI SİZCE TESADÜF MÜ BENCE DEĞİL ,ESKİ YÖNETİCİLERİNDE ARAŞTIRILMASI LAZIM,BUNLARIN YARISI FRANSIZ YARISI FETOCU ÇIKAR.
@vurucu_tim2012 KENDİNİZE BAKIN FB Lİ ÇETE- ŞİKE ARTIKLARI,
Ulan bu gs kökü pezo feto muş
Ahlaksızca konuşmayın.Kimse yokken G.Saray vardı.111 yaşında kulüp.Çanakkale savaşında 11 edebiyat sınıfı komple şehit olmuş, pek çok aydın,siyasetçi ve edebiyatçı yetiştirmiş örnek bir kulüptür.Bir kaç futbolcunun seçimi Kulübü hiç bir şekilde bağlamaz.Sen söylediğinizin farkındamısınız.
@mkocabali sizin kökünüzde TÜRKİYE CUMHURİYETİ düşmanlığıdır hani diyodunuzya veletbahçe cumhuriyeti (bize göre hainler cumhuriyeti)siz vatanınızın içinde başka bir isimle cumhuriyet diyebilecek kadar aşağılık mahluklarsınız utanmadan birde yorum yaparsınız sen ve senin gibilerin köküne ?????
vay kıl yumağı vay :)
Takım
O
Av
P
Geri Dön