MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Gülperi dizisi 4. yeni bölüm fragmanı! Gülperi'nin evine polis baskını şoku!

Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in başrollerde oynadığı Gülperi dizisinin 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV'de Cuma akşamları ekrana gelen Gülperi dizisinin yeni bölüm fragmanında, Gülperi’nin Hasan’ın yerleştirdiği uyuşturucuyu aradığı tanıtımda Hasan’a “İnsan en çok sevdiğinden nefret ediyor. En çok ona öfkeleniyor, en çok ona kırılıyor. Ben seni nasıl sevmekten vazgeçmemişsem, sen de beni sevmekten vazgeçmemişsin!” sözleri dikkat çekiyor.

Yapımını Tims&B’nin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Show TV’nin iddialı dizisi “Gülperi”nin merakla beklenen dördüncü bölüm tanıtımı yayınlandı. Gülperi’nin Hasan’ın yerleştirdiği uyuşturucuyu aradığı tanıtımda Hasan’a “İnsan en çok sevdiğinden nefret ediyor. En çok ona öfkeleniyor, en çok ona kırılıyor. Ben seni nasıl sevmekten vazgeçmemişsem, sen de beni sevmekten vazgeçmemişsin!” sözleri dikkat çekiyor. Polisin eve gelmesiyle Can’ın gözyaşları içinde Gülperi’ye sarıldığı anlar izleyenleri derinden etkiliyor.

gülperi 3

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın üstlendiği Gülperi'nin yeni bölümü Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

gülperi 2

GÜLPERİ 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Gülperi’nin geçtiğimiz Cuma akşamı ekrana gelen 3. bölümünde Bedriye’nin Ali’yle evlenmemesi için Yakup’un teklifini kabul eden Gülperi, Ejder’le evlenmeyi göze alsa da Kadir buna izin vermemekte kararlıydı. Yakup’un oğlu Eyüp’ün ölümünde payı olduğunu öğrenen Kadir, Yakup’u tehdit ederek nikahı engelledi. İstanbul’a ve yeni kuracakları düzene döneceği için mutlu olan Gülperi, Bedriye’nin içe kapanışına ve sessizliğine anlam veremedi. Çocuklarıyla yıllar sonra aynı çatı altında yaşayan Gülperi çocukları yanında olsa bile onlara ulaşmanın ne kadar zor olduğunu iyice anladı. Hemen arkalarından İstanbul’a gelen Yakup, Kadir’in karşılıklı gelip dava kaybettiği en büyük rakibinin kapısını çaldı. Hasan, amcası Ejder’in yardımıyla Gülperi’ye büyük bir tuzak kurdu. Amcasının getirdiği uyuşturucuyu Gülperi’nin evine gizlice yerleştirerek polise ihbar eden Hasan, Gülperi’nin hayatını alt üst etmek üzereydi.


Vitrin


En Çok Aranan Haberler