MAGAZİN

Gülşen Bubikoğlu'dan süper minili 20'li yaş pozu

Yeşilçam'ın en güzel oyuncularından Gülşen Bubikoğlu, 20'li yaş fotoğrafıyla hayranlarını mest etti.

Gülşen Bubikoğlu'dan süper minili 20'li yaş pozu

Türk sinemasının usta oyuncularından Gülşen Bubikoğlu, hem 20'li yaz fotoğrafını hem de selfie’sini yorumlara kapalı bir şekilde sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Bubikoğlu, fotoğrafa şu notu da düştü:

11

“Umarım bu sıkıcı kapanmalar işe yarar da insanlar güzel, sağlık dolu bir yaz geçirebilirler. Sağlık çalışanlarımız rahat bir nefes alabilirler. Ekonomik durumlar da yavaştan yoluna girer. Tabii en güzeli virüsün hepten yok olması. Biraz ütopik ama güzel bir sürpriz olurdu. Sağlıkla kalalım.”

Ekran Alıntısı

Gülşen Bubikoğlu süper minili 20'li yaş fotosunu da "20'li yaşlar mı" yorumuyla paylaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Bu 20 yaş fotoğrafları genellikle nedense 45 yaş üstü bayanlar daha çok akıma katılıyor..Gülşen ninede onlardan biri..yav artık torun tombalak sahibi olmuş insanlarsınız ne kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz..Sizin yaşınızdakiler şuanda KABE İ TAHAF ederken fotoğraf paylaşıyor sende 20 lik mini etekli fotoğrafınımı paylaşıyorsun..
ibadetin de samimi olanı makbuldür. tavaf ederken Allah'a olan samimiyetini selfie ile mi yüceltiyorsun? birşey yapmaya çalışıyorsun ama neyi nasıl savunduğunu bilmeden yapıyorsun. o vakit namaz kılarken de kıblenize koyun telefonu herkes görsün ibadet yaparken belki sevabı 2 ye kutlamış olursunuz. biraz çalıştırın kafayı. Allah'ın en büyük hediyesidir bu...
Harbiden boş adamsın bilader
bunları en eleştirenler en çok bunları takip edenler ama karşıymışgibi durmak bak bu adam ne kadar namuyluymuş desinler
O ZAMANLAR KADINLARDA GÜZELMİŞ.MAŞALLAH.
Çok Güzel kadın

İlginizi Çekebilir

Geri Dön