Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Günlerce bodrum katında mahsur kaldı, işkence gördü! Kaçıp komşulardan yardım istedi

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Missouri eyaletinde 39 yaşındaki Timothy M. Haslett isimli bir adam ismi açıklanmayan 22 yaşındaki bir kadını kaçırma suçundan yakalandı. 22 yaşındaki kadın sokak ortasında yürürken hiç tanımadığı bir adam tarafından kaçırıldığını ve evinin bodrumuna hapsedildiğini söyledi. Kadın, amacına uygun olarak inşa edilmiş rehine bodrumunda tutulduğunu ve defalarca kırbaçlanarak tecavüze uğradığını iddia etti.

  Günlerce bodrum katında mahsur kaldı, işkence gördü! Kaçıp komşulardan yardım istedi

  Missouri eyaletinde ismi açıklanmayan bir kadın yolda yürüdüğü sırada tanımadığı bir adam tarafından kaçırıldığını iddia etti. Haslett’in kurbanı olduğunu iddia eden kişi Eylül ayının başından 7 Ekim'deki kaçışına kadar kendisini defalarca kırbaçladığı ve tecavüz ettiği evinde kelepçeli ve onun tarafından hapsedildiğini söyledi. İradesi dışında götürülen kadın adamın çocuğunu okula götürdüğü sırada kaçtığını ve komşulardan yardım istediğini dile getirdi. Boynundaki tasma ve iç çamaşırıyla hapsedildiği evin çevresindeki zilleri çalarak yardım isteyen kadın polise yaşadıklarını anlattı.

  BAŞKA KİŞİLER DE OLABİLİR

  1

  Haslett, Excelsior Springs'te 22 yaşındaki bir kadını kaçırma ve tecavüz suçlamalarının ardından Clay County Devre Mahkemesi'ne çıktı. Savcılık belgeleri, Haslett'in özellikle birini rehin tutmak için çiftlik tarzı konutunda bodrum katında küçük bir oda tasarladığını iddia etti. Mağdurun ifadelerinin sonrasında Haslett’in başka kurbanları olduğunu da düşünmeye başlayan polis olayı derinlemesine araştırdıklarını ifade etti.


  Express

  En Çok Aranan Haberler