MAGAZİN

Güvercin dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı! Zülüf ve Kenan’ın masalsı aşkı! Güvercin konusu nedir, oyuncuları kimler?

Star TV'nin yeni dizisi Güvercin'in 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Zülüf ve Kenan’ın masalsı aşkını anlatacak olan Güvercin dizisi ekrana gelmek için gün sayıyor. Sen Anlat Karadeniz'in Vedat'ı Mehmet Ali Nuroğlu, yeni dizisi Güvercin'de bambaşka bir rolle seyirci karşısına çıkacak. Peki Güvercin dizisi ne zaman başlıyor? Konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte Güvercin 1. bölümden yeni fragman.

Star ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek olan Güvercin, etkileyici bir tanıtım ile izleyicilerin karşısına çıktı. Zeugma'nın gizemli "Çingene Kızı" hikayesi; Güvercin dizisinde Zülüf (Almila Ada) ve Kenan (Mehmet Ali Nuroğlu) aşkında yeniden vücut bulacak.

guvercin2
Yapımcılığını Pastel Film, Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gülen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Bülent Bilgiç, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu, Enver Akbaş’un yer aldığı Güvercin’in öyküsü Gaziantep'te geçiyor. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu dizinin senaryosunu Halil Özer kaleme alıyor.

guvercin1

Güvercin dizisi Kasım ayında Star TV'de yayınlanmaya başlayacak.

GÜVERCİN DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Zülüf, kuş uçmaz kervan geçmez, dağların doruklarında kör bir kuyuda ölümü beklemektedir. Bir çingene kızı gibi yerin yedi kat dibindedir. Zülüf, atıldığı bu kuyudan genç bir adam tarafından kurtarılır. Bir mucize gibi karşısına çıkan Kenan’ın kim olduğunu öğrendiğinde ise hayatının şokunu yaşar.
,Et-e-fc6jUSnna4EIKUswA
Kuyunun başında beklemekte olan Kenan, akşam güneşinin kızıllığı altında, güzelliğiyle dillere destan Zülüf’ü görür kuyudan çıkarken. Kenan’ın dizlerinin bağı çözülür, yer ve gök alt – üst olur.
,X850_iErHUmrjcDtyAzXFw
On beş yıl önce işlenen cinayet yüzünden etrafa saçılan kan, o günden sonra her iki aileye de bulaşacaktır. Ta ki bir gün aşk gelip, her şeyi temizleyene dek…
,mZBXtC3mv0eOn7FMZ2NntA


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler