Ceyda Düvenci Haberleri Ve Son Dakika Ceyda Düvenci Haberleri

Ceyda Düvenci Haberleri Ve Son Dakika Ceyda Düvenci Haberleri

Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olarak tanınan Ceyda Düvenci, 1977 yılında Bursa’da dünyaya geldi. 1995 yılında Kandemir Konduk tarafından yazılan Palavra Aşklar isimli TV dizisiyle oyunculuğa başladı. Ayrıca 1997 yılında düzenlenen bir güzellik yarışmasında üçüncülük elde eden Düvenci, oyunculuk yapmaya devam etti. Ayrıca TV program sunuculuğu tecrübesi de bulunan Düvenci, 1996’dan 2016’ya kadar farklı konseptlerdeki programların sunuculuğunu yaptı.Çeşitli tiyatro oyunu, sinema filmi ve dizilerde rol alan Düvenci 3 kez evlendi. İlk evliliğini 2000 yılında oyuncu Kaan Girgin ile, ikinci evliliğini ise 2008 yılında Engin Akgün ile yaptı. Bu evliliklerinden 2 çocuğu bulunan oyuncunun ilk iki evliliği ayrılıkla sonuçlandı. Ancak Bülent Şakrak ile olan evliliği 2015 yılından beri devam ediyor.

Ceyda Düvenci Haberleri

Ceyda Düvenci'nin kızı şarkı söyledi! Eski eşleri Bülent Şakrak ve Engin Akgün'ün diyaloğu dikkat çekti

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa Akgün, Sıla Gençoğlu'nun "Sana Zahmet" adlı şarkısını seslendirdi. Ceyda Düvenci'nin eski eşleri ise yorumlarda buluştu.

Magazin 11-04-2024 14:04

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci'nin boşanma sebebi o gösterilmişti! Esra Akpınar sessizliğini bozdu

2015 yılında yaptıkları evliliklerini 10 Temmuz 2023’te tek celsede bitiren Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çiftinin ayrılık sebebi ihanet olarak gösterilmişti. Şakrak'ın Maviye Sürgün dizisinde tanıştığı Esra Akpınar ile yakınlaşması sonucu boşanma kararı aldığı söylenmişti. Akpınar tüm bu iddialar karşısında sessizliğini bozdu.

Magazin 03-04-2024 15:42

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci neden boşandı? İşte Bülent Şakrak'ın oyuncu aşkı

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, yaklaşık dokuz ay önce tek celsede boşandı. Şakrak'ın boşanmayı istemesinin sebebi aylar sonra ortaya çıktı. İddialar sonrasında Bülent Şakrak ve Esra Akpınar aşkı doğrulandı. İşte yaşananların detayları...

Magazin 03-04-2024 12:01

Bülent Şakrak sosyal medya hesabından usta oyuncu İzzet Günay'ı paylaştı! Dünyanın en güzel yaş alan adamı

Bülent Şakrak, Türk sinemasının yakışıklı oyuncularından İzzet Günay'la çekilmiş bir karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Usta oyuncu İzzet Günay son görüntüsüyle gündem oldu. Oyuncunun halen daha yakışıklı hali ise gözlerden kaçmadı. Oyuncunun son haline sosyal medyada yorum yağdı.

Magazin 02-04-2024 14:39

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'ın boşanma nedeni başka bir kadınmış! Bomba iddia

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'ın boşanma kararı alması magazin gündeminde şaşkınlık yaratmıştı. Şakrak'ın isteğiyle boşanan çiftin boşanma nedenine dair ortaya aylar sonra bir iddia atıldı.

Magazin 02-04-2024 07:04

Ceyda Düvenci ilk kez seçim akşamı paylaştı! Güçlü Mete ile aşk yaşıyordu

Bülent Şakrak ile boşandıktan sonra aşka küsmediğini söyleyen Ceyda Düvenci ilk kez yeni aşkını paylaştı. Güçlü Mete ile birlikte seçimleri paylaşan Düvenci'nin pozuna beğeni yağdı.

Magazin 01-04-2024 12:53

Yeni aşkıyla gündemdeydi... Ceyda Düvenci'den estetik itirafı geldi!

Bülent Şakrak ile tek celsede boşandıktan sonra Güçlü Mete ile yeni bir aşka başlayan Ceyda Düvenci son olarak yaptığı estetik açıklamasıyla gündeme geldi.

Magazin 30-03-2024 14:46

Ceyda Düvenci paylaştı yeni aşkı Güçlü Mete dayanamadı! Aşk yaradı yorumları

Bülent Şakrak ile tek celsede boşandıktan sonra açıklamalarıyla gündeme gelen Ceyda Düvenci son olarak Güçlü Mete ile yeni aşka yelken açmıştı. Düvenci'nin son paylaşımına sevgilisi sessiz kalamadı.

Magazin 25-03-2024 08:10

Ceyda Düvenci yeni aşkı Güçlü Mete'nin eski karısı Ebru Cündübeyoğlu ile arkadaşmış...

Ceyda Düvenci ve Güçlü Mete ilişkisi gündeme gelmişti. İddialara göre Düvenci Güçlü Mete'nin eski eşi Ebru Cündübeyoğlu ile arkadaştı. İlişki haberleri sonrasında ortaya çıkan detay dikkat çekti.

Magazin 21-03-2024 11:54

Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliği 15 dakikada bitmişti! Ceyda Düvenci aradığı aşkı buldu

Geçtiğimiz yıl Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini 15 dakika da bitiren Ceyda Güvenci son dönemde verdiği kilolarla adından söz ettiriyor. Fit hali ile dikkat çeken Düvenci şimdi de aşk bombasıyla gündeme geldi. İki çocuk annesi ünlü oyuncu aradığı aşkı sonunda buldu.

Magazin 16-03-2024 12:13

Ceyda Düvenci Yan Oda'nın yıldızı Nazan Kesal'ı konuk etti... Programda kullandığı sözler tepki çekmişti! Sessizliğini bozdu

Programına her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk eden Ceyda Düvenci son olarak programına usta oyuncu Nazan Kesal'ı konuk etti. Kesal'la sohbet eden Ceyda Düvenci'nin "Umarım bu dizide en az 4 yıl kalırsın da kapı kapı gezmek zorunda kalmazsın" sözleri sosyal medyada çok konuşuldu. Eleştirilerin hedefi olan Düvenci'den açıklama geldi.

Magazin 09-03-2024 09:24

Ceyda Düvenci Yan Oda'nın yıldızı Nazan Kesal'ı konuk etti! 'Kapı kapı gezmek zorunda kalmazsın' deyince... Sosyal medya ayağa kalktı

Yan Oda dizisiyle ekranlara dönecek olan ünlü oyuncu Nazan Kesal, Ceyda Düvenci'nin sunduğu Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. Yeni projesi hakkında konuşan Nazan Kesal'a Ceyda Düvenci'nin 'Kapı kapı gezmek zorunda kalmazsın' yorumu sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Magazin 07-03-2024 15:37

Sakla Beni'nin yıldızı Ceyda Düvenci iğne ipliğe döndü! Son pozları olay oldu! 'Boşanmak iyi geldi'

Şimdilerde Star Tv'de yayınlanan Sakla Beni dizisinde hayat verdiği 'Filiz' karakteriyle adından söz ettiren Ceyda Düvenci Bülent Şakrak ile boşanmasının ardından hedeflediği kiloya ulaştı. 1,5 ayda 6 kilo verdiğini söyleyen Düvenci son pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Magazin 06-03-2024 08:03

Ceyda Düvenci resmen eridi! Boşanma yaradı yorumları geldi

1,5 ayda 6 kilo verdiğini açıklayan Ceyda Düvenci son halini paylaştı. Ceyda Düvenci resmen eridi. Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci hedeflediği kiloya ulaştığını söyledi.

Magazin 12-02-2024 12:47

Ceyda Düvenci ile tek celsede boşanmıştı! Bülent Şakrak'tan 'Evlilik düşünüyor musunuz?' sorusuna bomba yanıt

Temmuz ayında Ceyda Düvenci ile tek celsede boşanan Bülent Şakrak son dönemde açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Boşanmanın ardından doğa ile iç içe bir yaşam tercih eden Şakrak tiny house'a yerleşip kendine minimal bir yaşam kurdu. Şakrak şimdi de 'Evlilik düşünüyor musunuz?' sorusuna verdiği yanıtla gündem oldu.

Magazin 07-02-2024 12:57

Ceyda Düvenci ile boşanıp doğaya kaçmıştı! Bülent Şakrak'tan aşk yorumu

Ceyda Düvenci ile 8 yıllık evliliğini sonlandıran Bülent Şakrak katıldığı programda aşka dair düşüncelerini paylaştı. Şakrak boşanma sonrası "Çocuklar iyi, Ceyda iyi, biz iyiyiz. Herkesin keyfi yerinde" demişti.

Magazin 25-01-2024 13:40

1.5 ayda 6 kilo verdi! Sakla Beni'nin yıldızı Ceyda Düvenci incecik olmasının sırrını açıkladı

Şimdilerde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek'in başrolünü paylaştığı Sakla Beni dizisinde hayat verdiği 'Filiz' karakteriyle adından söz ettiren ünlü oyuncu Ceyda Düvenci son dönemde verdiği kilolarla dikkat çekiyor. Fit hali ile takipçilerinden övgü toplayan Düvenci 1,5 ayda tam 6 kilo verdi. Güzel oyuncu incecik olmasının sırrını da açıkladı.

Magazin 16-01-2024 14:36

Ceyda Düvenci'den sonra eski kocası da paylaştı! O pozlara yorum yağdı

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 8 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede sonlandırmıştı. Şakrak'ın istediğiyle biten evlilikten sonra Düvenci sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde fit hali ile dikkat çeken Ceyda Düvenci'nin pozları çok konuşulmuştu. Düvenci'den sonra eski kocası da paylaştı...

Magazin 11-01-2024 17:50

Sakla Beni'nin yıldızı Ceyda Düvenci son pozlarıyla olay oldu! 'Boşanma yaradı'

Şimdilerde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek'in başrolünü paylaştığı Sakla Beni dizisinde hayat verdiği 'Filiz' karakteriyle büyük beğeni toplayan Ceyda Düvenci sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Formda haliyle çok beğenilen Düvenci'nin son pozları yine olay oldu. Güzel oyuncuya yorum yağdı.

Magazin 09-01-2024 13:51

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever açıkladı! Kafasını karıştıran teklifler almasına rağmen...

2009 yılında Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilen, 2010'da Volkan Demirel ile evlenen Zeynep Sever Ceyda Düvenci'ye konuk oldu. Sever "Volkan’ın Hatayspor’u bırakmaması ona yeniden aşık olma sebebim" sözleriyle dikkat çekti.

Magazin 03-01-2024 11:56

Bülent Şakrak ile boşanmıştı! Ceyda Düvenci'den Tekrar evlenir misin? sorusuna bomba yanıt

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 8 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede sonlandırmıştı. Şakrak'ın istediğiyle biten evlilikten sonra Düvenci sık sık gündeme gelmeye başladı. Sibel Arna'ya konuk olan güzel oyuncu ve sunucu "Tekrar evlenir misin?" sorusuna bomba bir yanıt verdi.

Magazin 24-12-2023 11:49

Ceyda Düvenci ile tek celsede boşanmıştı! Bülent Şakrak doğayla iç içe tiny house'da yaşıyor

Oyuncu Bülent Şakrak, boşanma sonrası radikal bir karar aldı. Ceyda Düvenci ile 8 yıllık evliliğini tek celsede bitiren ünlü isim de doğayla iç içe yaşamaya karar verdi. Son dönemin modası tiny house'a yerleşen Şakrak burada kendine minimal bir yaşam kurdu.

Magazin 17-12-2023 14:27

Sakla Beni'nin yıldızı Ceyda Düvenci Yalı Çapkını itirafıyla şaşırttı! Meğer o rol ilk ona teklif edilmiş

Şimdilerde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek'in başrolünü paylaştığı Sakla Beni dizisinde 'Filiz' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Ceyda Düvenci kendi programında Yalı Çapkını dizisiyle ilgili şaşıran bir itirafta bulundu. Düvenci, Yalı Çapkını dizisinden teklif aldığını ancak kabul edemediğini söyledi.

Magazin 15-12-2023 15:39

Ceyda Düvenci Biraz zor geçti demişti... Bülent Şakrak boşanması hakkında ilk kez konuştu!

Bülent Şakrak uzun zaman sonra özel hayatına dair sessizliğini bozdu. Şakrak, 2015'te evlendiği Ceyda Düvenci ile temmuz ayında boşanmaları hakkında konuştu.

Magazin 30-11-2023 14:30

Ceyda Düvenci'nin babası bakın kim çıktı! Meğer hepimiz tanıyormuşuz

Başarıları ve özel hayatı ile sık sık gündem olan Ceyda Düvenci çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Sevilen birçok dizi ve filmde rol alan Düvenci’nin babasının çok ünlü bir isim olduğunu görenler çok şaşırdı.

Magazin 02-11-2023 08:38

Ceyda Düvenci ile 8 yıllık evliliğini bitirmişti! Bülent Şakrak yeni imajıyla gündem oldu! Bakın kime benzetildi

Son olarak Maviye Sürgün dizisiyle izleyicisinin karşısına çıkan Bülent Şakrak, geçtiğimiz aylarda Ceyda Düvenci ile 8 yıllık evliliğini noktalamıştı. Boşanmanın ardından imaj tazeleyen Bülent Şakrak'ın son haline yorum yağdı.

Magazin 26-10-2023 17:08

Seksenler'in Nazlı'sı Yasemin Çonka soyadını değiştirdi! Boşanma itirafı herkesi şaşırttı

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Seksenler dizisinde hayat verdiği Nazlı karakteriyle hafızalarımıza kazınan Yasemin Çonka, Ceyda Düvenci'nin NTV ekranlarında yer alan programı Bambaşka Sohbetler'e konuk oldu. Yayında, bilinen soyadı Çonka yerine Baştan'ı kullanan usta oyuncunun durumu Ceyda Düvenci'nin dikkatini çekti. Ünlü oyuncunun boşanma itirafı herkesi şaşırttı.

Magazin 25-10-2023 14:22

Ünlü oyuncu Aslıhan Güner'den evliliği hakkında şaşırtan itiraf! Uzatma bu işi

Ekranların sevilen oyuncusu Aslıhan Güner evliliği hakkında samimi itiraflarda bulundu. Ceyda Düvenci'nin sunumuyla gerçekleşen Bambaşka Sohbetler adlı programa konuk olan Güner, kendi gibi oyuncu olan eşi Mert Kılıç ile nasıl evlilik kararı aldıklarını anlattı.

Magazin 24-10-2023 22:49

Evliliği kısa sürmüştü! Burcu Binici'den yıllar sonra itiraf

Tankurt Manas ile evliliği yalnızca yedi ay süren Burcu Binici, Ceyda Düvenci'nin sunduğu Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. Burcu Binici programda ilginç bir itirafta bulundu.

Magazin 15-10-2023 13:35

Bülent Şakrak ile boşanmasıyla gündemde olan Ceyda Düvenci'den 'bikini' çıkışı

Ceyda Düvenci sunucusu olduğu Bambaşka Sohbetler’de özel hayatına dair de konuşuyor. Bülent Şakrak ile boşanması hakkında da ilk kez bu programda konuşan sunucu, boşanma ardından verdiği bikinili pozlara dair de çıkışıyla dikkat çekti.

Magazin 01-10-2023 15:11

Bir zamanlar sabah şekeriydiler! Erkan Petekkaya ve Ceyda Düvenci 26 yıl sonra yeniden buluştu

1997 yılında birlikte Sabah Şekerleri programını sunan Ceyda Düvenci ve Erkan Petekkaya yıllar sonra yeniden bir araya geldi. Petekkaya ve Düvenci'nin eski halleri sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 27-09-2023 15:10

Evliliğini bitiren Ceyda Düvenci'den boşanma açıklaması! Bülent'i de yok saymak istemem...

Sekiz yıl evli kaldığı Bülent Şakrak ile evliliğini Şakrak'ın istemesi sonucu bitiren oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci bu konuda son günlerde yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. Ceyda Düvenci son olarak boşanma sürecine dair "Burada Bülent'i de yok saymak istemem benim için hala çok kıymetli Bülent, onun için de çok zor bir süreçti" dedi.

Magazin 22-09-2023 07:00

Ceyda Düvenci yayında rahatsızlandı! Hastanelik oldu

Bülent Şakrak ile ayrılıkları uzun süre çok konuşulan Ceyda Düvenci ile ilgili üzen bir haber gündem oldu. Bambaşka Sohbetler programını sunan Ceyda Düvenci, yayın sırasında fenalaştı. Ünlü isim hemen hastaneye kaldırıldı.

Magazin 16-09-2023 09:21

Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci'den dikkat çeken not! Yaşadıklarımı hiç silmedim zihnimden...

Ceyda Düvenci, boşanma sonrasında zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oluyordu. Geçtiğimiz günlerde programında Bülent Şakrak ile boşanmasına dair samimi açıklamalar yapan Düvenci şimdi de ilginç notuyla dikkat çekti.

Magazin 14-09-2023 15:03

Ben muhafazakarım diyen Sinan Akçıl'dan eski karısının gelinliği hakkında bomba itiraf

Ceyda Düvenci'nin sunduğu “Bambaşka Sohbetler” programının konuğu olan Sinan Akçıl olay açıklamalarda bulundu. Eski Eşi Burcu Kıratlı'nın dekoltesi bol gelinliğine dair de konuşan Kıratlı "Ben muhafazakar bir adamım" diyerek bakın ne dedi.

Magazin 14-09-2023 11:57

Ceyda Düvenci programında Bülent Şakrak ile boşanmasına dair konuştu! Zor geçti ama...

Ceyda Düvenci sunucusu olduğu Bambaşka Sohbetler’in ilk bölümünde Bülent Şakrak ile boşanması ve sonrası hakkında konuştu. “Değişik bir yazdı" diyen güzel isim devamında "Hayatımın değiştiği bir yazdı şimdi iyiyim evet biraz zor geçti" dedi.

Magazin 12-09-2023 15:20

Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci aşktan kalan o izi yok etti

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden üzen haber geçtiğimiz günlerde gelmişti. 8 yıl önce nikah masasına oturan Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti tek celsede Şakrak'ın talebiyle boşanmıştı. Düvenci boşanma sonrası bakın ne yaptı.

Magazin 10-09-2023 08:06

Ceyda Düvenci'nin babası bakın kim çıktı! Çok ünlü ismi görenler şaşkına döndü

Bülent Şakrak ile ayrılıkları uzun süre gündem olan Ceyda Düvenci'nin hayatı merak konusu haline geldi. Magazin dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Düvenci'nin babası çok ünlü bir isim çıktı. Ünlü ismin babasını görenlerin ağızları açık kaldı.

Magazin 14-08-2023 23:26

Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci'den Barbie tarzı! Ayrılık yaradı

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak 8 yıllık evliliklerinde sorunları çözemeyince boşanma kararı almıştı. Adli tatilde apar topar boşanan ikiliden Düvenci son günlerde paylaşımlarıyla gündemde. Barbie trendine uyan güzel oyuncuya yorum yağdı.

Magazin 26-07-2023 10:27

Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci paylaştı! Ben bu yılın başından beri...

Oyuncu Bülent Şakrak istediği için boşanma kararı alan Ceyda Düvenci evliliğinin bitmesinin ardından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Boşanma sonrası soluğu tatilde alan Ceyda Düvenci'den bir paylaşım daha geldi.

Magazin 21-07-2023 15:46

Yeni boşanmıştı! Ceyda Düvenci bikinili pozla gönderme yaptı

Geçen haftalarda oyuncu Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini bitiren Ceyda Düvenci, boşanma sonrası soluğu tatilde aldı. Boşanmayı Şakrak'ın istediğini açıklayan Düvenci, teknede bikinili verdiği pozunu manidar bir mesajla paylaştı.

Magazin 20-07-2023 11:10

Ceyda Düvenci yıllar önce o klipte oynamış! Eski hali sosyal medyayı salladı

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliği sona eren Ceyda Düvenci boşanma haberleri ile uzun süre gündemde kaldı. Ünlü isim şimdi ise yıllar önce oynadığı klip ile konuşulmaya başlandı. Düvenci'nin yıllar içindeki değişimi sosyal medyayı salladı.

Magazin 14-07-2023 09:07

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'tan üzen haber! Sevilen çift boşandı

Son dönemde evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden üzen haber geldi. Ünlü çift anlaşmalı olarak boşandı.

Magazin 10-07-2023 17:03

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak evliliği bitiyor mu? Ünlü oyuncudan şaşırtan paylaşım

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın boşanacakları haberi magazin kulislerinde konuşuluyordu. Boşanacakları haberleriyle gündeme gelmeye devam eden çiftten Ceyda Düvenci takipçisine verdiği yanıtla dikkat çekti.

Magazin 30-06-2023 14:22

Öykü Gürman evleniyor! Düğün tarihini duyurdu

''Evlerinin Önü Boyalı Direk'' şarkıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Öykü Gürman, Ceyda Düvenci'nin sunduğu Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. Özel hayatı ve kariyeriyle ilgili açıklamalar yapan Gürman nişanlısı Fatih İçmeli ile evlilik tarihi açıkladı.

Magazin 21-06-2023 12:55

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın boşanacağı iddia edilmişti! İlk paylaşım geldi! ''Bazen istemesen de...''

Son dönemde evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan Ceyda Düvenci - Bülent Şakrak çiftinin aralarındaki sorunları çözemedikleri ve boşanacakları iddia edilmişti. Aylar sonra Ceyda Düvenci'den manidar bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncunun duygusal paylaşımı boşanma iddialarını güçlendirdi.

Magazin 19-06-2023 15:22

Seda Akman eski sevgilisi Cem Yılmaz'ı öve öve bitiremedi! ''Hayranlıkla izledim''

Ceyda Düvenci'nin sunduğu, NTV ekranlarında yayınlanan “Bambaşka Sohbetler” programının konuğu ünlü oyuncu Seda Akman oldu. Akman, eski sevgilisi Cem Yılmaz’la ilgili ilk kez konuştu. Ünlü ismin Cem Yılmaz'a övgü dolu sözleri dikkat çekti.

Magazin 17-05-2023 12:29

Melek Mosso'dan tüyleri diken diken eden sözler! Bizi dövüyordu ve odaya kilitliyordu...

Ceyda Düvenci'nin sunuculuğunu yaptığı 'Bambaşka Sohbetler' programına konuk olan Melek Mosso yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Şarkıcı kardeşiyle beraber çocukken bakıcıdan dayak yediğini anlattı. Mosso bakıcıdan gördüğü eziyetleri anlatarak herkesi duygulandırdı.

Magazin 03-05-2023 08:31

Burcu Güneş yıllar sonra gelen anne itirafıyla herkesi şoke etti! Evi araması yasaktı

Ünlü sanatçı Burcu Güneş, katıldığı bir programda aile hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Burcu Güneş, annesiyle ilgili söyledikleriyle herkesi şoke etti.

Magazin 30-04-2023 20:30