Gönül Haberleri

Kendisinden 22 yaş büyük oyuncuyla anılıyordu! Gülsim Ali'den özel hayat açıklaması

Gönül Dağı dizisiyle hayran kitlesini artıran ve oldukça da popüler olan Gülsim Ali katıldığı galada özel hayatıyla ilgili konuşmak istemedi. Bir dönem Durul Bazan ile aşk yaşadığı konuşulan Gülsim Ali İlhan "Ben özel hayatımı ön planda tutmuyorum" dedi.

Magazin 06-10-22 11:09

Gönül Dağı'ndan ayrılan Gülsim Ali beyaz tulumuyla Instagram'ı salladı! 'Senin için kurşun yerim'

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'ndan ayrılarak sevenlerini üzen ünlü oyuncu Gülsim Ali, Instagram hesabından paylaştığı beyaz tulumlu pozlarıyla övgü yağmuruna tutuldu. Gülsim Ali'nin sade ve şık stiline, ünlü isimler de kayıtsız kalamadı.

Magazin 04-10-22 14:53

Yargı'nın Savcı Pars'ı Mehmet Yılmaz Ak'ın genç aşkı Kardeşlerim'in yıldızı çıktı! Görenler şaştı kaldı

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak, özel yaşamıyla da dikkat çeken bir isim. Yargı dizisinde Savcı Pars karakterine hayat veren Mehmet Yılmaz Ak'ın eski aşkının Kardeşlerim dizisinin genç yıldızı olduğunu görenler şaşıp kaldı. Mehmet Yılmaz Ak, bir dönem kendisinden 14 yaş küçük meslektaşıyla aşk yaşamıştı.

Magazin 03-10-22 12:04

Gönül Dağı'nda Gülsim Ali'nin yerine gelen oyuncu bakın kim çıktı! Beren Saat detayı şoke etti

Kadrosunda Berk Atan, Nazlı Pınar Kaya ve Hazal Çağlar gibi isimlerin yer aldığı Gönül Dağı dizisinin yönetmenliğini, Yahya Samancı üstleniyor. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı'na Gülsim Ali'nin ani vedası damga vurmuştu. Gülsim Ali'nin hayat verdiği Dilek karakterinin vefatı sonrası, güzel oyuncu Melis Sevinç kadroya dahil edildi. Melis Sevinç'in, başarılı oyuncu Beren Saat'e benzerliği sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 01-10-22 13:03

Gönül

Gönül Hakkındaki Haberler Mynet'te. Gönül Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.