Mynet Trend

         

Hadise’nin aşk hayatını masaya yatırıyoruz: Dünden bugüne Hadise’nin eski sevgilileri

Hadise’nin aşk hayatını masaya yatırıyoruz: Dünden bugüne Hadise’nin eski sevgilileri

Ünlü şarkıcı Hadise bir kez daha magazin gündemine oturmayı başardı. Her yaptığı sansasyon yaratan ünlü isim söz konusu özel hayatı olunca magazincilerle köşe kapmaca oynamayı tercih ediyor. Oyuncu Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşkla gündeme bomba gibi düşen Hadise için magazin arşivini aralıyoruz. Kaan Yıldırım dışında ilişkileriyle adından söz ettirmeyen Hadise’nin aşk hayatını mercek altına alıyoruz.

Sanat dünyasının sevilen isimleri arasında yer alan Hadise son günlerde aşk hayatındaki gelgitlerle dikkatleri üzerine çekti. Kaan Yıldırım’la ilişkisini noktaladığını sosyal medya hesabından duyuran Hadise, sevenlerini mutlu eden barışma sinyalini de verdi. Her daim magazinde konuşulmaya başaran Hadise’nin aşk hayatını sizler için sıraladık. Pek tabii magazine yansıyanlardan söz edeceğiz. Kahvelerinizi alın ve arkanıza yaslanın, baş döndürücü bir gıybet turuna başlıyoruz.

SİNAN AKÇIL

SİNAN AKÇIL HADİSE

Hadise ilk popüler olmaya başladığı dönemde Sinan Akçıl ile yaşadığı aşkı saklamadı. 2009- 2010 yılları arasında devam eden ilişki birçok hit şarkıyı da beraberinde getirdi. Hatta Hadise’nin 2009 yılında Eurovision’a katıldığı ‘Düm Tek Tek’ şarkısı da Sinan Akçıl imzası taşıyor. Dolu dizgin devam eden aşklarında ikili doğum tarihlerini dövme bile yaptırdı. İzel’den sonra Sinan Akçıl’ın aradığı aşkı bulduğunu düşünenler ne yazık ki yanıldı çünkü ünlü isimler kısa bir süre sonra yollarını ayırdı. Ayrılığın ardından o dönem Hadise’nin menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz’ün bu ilişkiye karşı çıktığı öne sürüldü. Hatta ayrılığın sonrasında ihanet haberleri de magazin gündeminde yerini aldı.

Sinan Akçıl, ayrılıktan yıllar sonra verdiği bir röportajda şöyle anlattı:

“Hadise 2009’da ‘Düm Tek Tek’ şarkımla Eurovision’a katıldı. Sahneye çıkmadan önce yanında olmamı istemişti. Ama ailesinden biri görüşmemize engel oldu. Bu yüzden gidemedim. Yarışmaya buruk çıktı.”

HAKAN BAŞ

hadise hakan baş

Ünlü şarkıcı Hadise ve iş insanı Hakan Baş’ın aşkı başlamadan bitti. Helin Avşar, Özge Ulusoy ve Selin İmer gibi medyatik aşklara imza atan Hakan Baş, son olarak gönlünü Hadise'ye kaptırmıştı. Baş'la toplamda 4 kez buluşmasına rağmen her seferinde basına yakalanan Hadise bu durumdan rahatsız oldu. Baş'ın sürekli medyanın önünde olmak istemesi Hadese'nin hoşuna gitmedi ve ilişkiye nokta koydu. Bir diğer iddiaya göre ise; Baş'ın iş için gittiği Miami'de eski sevgilisiyle karşılaşıp kahve içmesi bardağı taşıran son damla oldu. Duruma çok sinirlenen Hadise ilişkiyi bitirdi.

MURAT BOZ

MURAT BOZ

O Ses Türkiye’de jüri koltuğuna oturduktan sonra Hadise ve Murta Boz hayranları ikilinin aşk yaşadığını konuşmaya başladı. Çıkan aşk haberlerini her fırsatta yalanlayan ikili yakın arkadaş olduklarını sürekli olarak dile getirdi. Aşk iddialarının ardından Murat Boz’un Aslı Enver ile yeni bir aşka yelken açması ise sevenlerinin hayallerini yıktı.

BEYAZIT ÖZTÜRK

BEYAZIT ÖZTÜRK

Murat Boz’la çıkan haberlerin yalanlanmasından sonra gözler bu sefer de O Ses Türkiye’nin bir diğer yakışıklı ismi olan Beyazıt Öztürk’e çevrildi. İkilinin eğlenceli halleri aşk olarak yorumlandı. Aşk bu haberlerde iddia olarak kaldı. Hadise daha sonra, O Ses Türkiye'de birlikte jüri koltuğunda oturduğu Beyazıt Öztürk'le birliktelik iddialarını yalanlayarak, "Aramızda aşk yok. Olsaydı söylerdim. Yıllardır hepimizin hayatında olan bir figür" dedi.

HAKAN SABANCI

HAKAN SABANCI

Hadise ve Hakan Sabancı’nın sık sık birlikte görüntülenmesi aşk haberlerini beraberinde getirmişti. Ancak hiçbir zaman ne isteyerek bir görüntü verdiler ne de aşklarını kabul ettiler. Bu nedenle magazin basını hiçbir zaman gönül rahatlığıyla bu ikiliye 'sevgili' diyemedi. Hatta bir dönem iddialar iyice ilerledi, ikilinin bir Amerika tatili yaptığı bile iddia edildi ancak Hadise ısrarla “Bekâr bir kadınım. Biriyle aşk yaşasam söylerim. Özel hayatımla ilgili sansasyon yaptırmam.” demeye devam etti.

BRANDON JOHNSON

BRANDON JOHNSON

Bu aşk da Hadise'nin kanıtlamayan bir aşkı olarak kaldı. Hadise, paraşüt eğitmeni Brandon Johnson metrelerce yükseklikten atladı, Johnson Hadise ile olan fotoğrafını 'Kalbimin sahibi notuyla paylaştı. Hatta o dönem Hadise sık sık Dubai'ye gitti geldi ama ikili aşklarını doğrulamadı.

DODAN ÖZER

DODAN ÖZER

Hadise’nin O Ses Türkiye’de beraber şampiyonluk yaşadığı Dodan Özer’le aşkı gündeme gelmişti. Haberlerin çoğalmasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Hadise, “Geçen sezon O Ses’de şampiyon olduğum Dodan ile çekimleri ziyareti sırasında çekilen bir fotoğrafımızı paylaşmamın bu noktaya gelişi şaşkınlıkla izliyorum. Prensip olarak yazılan çizilenlere cevap vermeye enerji sarfetmek yerine işime konsantre olmayı tercih ediyorum ama bu kez birkaç kendini bilmez işi çığırından çıkarttı. Herkesin bir özel hayatı, ailesi var. Dodan ile güzel bir dostluğumuz var ve müzikal anlamda tıpkı O Ses döneminde olduğu gibi ona destek olmaya devam edeceğim” dedi.

KAAN YILDIRIM

kaan yıldırım

2020 yılının başında karantina uygulamalarının devreye girdiği ilk günlerde Kaan Yıldırım ve Hadise’nin aşk yaşadığı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Hadise’nin Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’le bir fotoğrafını paylaşması bu aşkın kanıtı olarak kabul edildi. Süper dikkatli hayranlar o pozdaki köpeğin Kaan Yıldırım’ın köpeği 'Benek' olduğunu iddia etti ve dedikodular böyle böyle alevlendi. Hatta o kadar ki pozun çekildiği evin detaylarına kadar bir dedektif edasıyla inceledi takipçiler. Ve o küçük ipuçları sayesinde Hadise ve Kaan Yıldırım’ın aşk yaşadığı sonucuna varıldı. İkili uzun bir süre aşklarını itiraf etmekten kaçındı. Sosyal medya hesabından birlikte paylaşım yapmaya başlayan çiftten sevenlerini üzen bir haber geldi. Hadise, Kaan Yıldırım ile olan ilişkisini noktaladığını duyurdu.

“Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel... Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor...Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim..."

Kaan Yıldırım’ın yakın çevresine Hadise’nin fevri davrandığını söylemesi barışma sinyali olarak yorumlandı. İkili hasrete daha fazla dayanamadı ve barıştı. Hadise’nin hayranlarının da büyük bir heyecanla beklediği düğün haberi bakalım bu ünlü çiftten ne zaman gelecek?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Bunlar medya ya yansıyanlar, arada kaynayanlar? Bu iş günlük yayınlanan corona tablosu gibi olmuş.
takım kurmuş hadise hanım:)
Ülkesine gitsin asıl işini orada yapsın
Geri Dön