MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hadise ve Murda'dan olay poz! Akıllara eski eşi Mehmet Dinçerler geldi

O Ses Türkiye Rap yarışmasında birlikte jüri üyeliği yapan Hadise ve rapçi Murda arasında aşk dedikoduları sürekli konuşuluyor. Hadise'in son klibinde birlikte rol alan ikilinin samimi halleri ise dikkatlerden kaçmadı. Ünlü şarkıcının sosyal medya hesabından paylaştığı pozlar, Hadise'ni eski eşi Mehmet Dinçerler'i akıllara getirdi.

Son dönemde gündemden düşmeyen Hadise, yeni şarkıları ve yeni klipleri ile çok konuşuluyor. Son klibinde rapçi Murda ile kamera karşısına geçen Hadise'nin Murda ile verdiği pozlar olay oldu.

AYNI POZ

Geçtiğimiz sene nisan ayında iş insanı Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturan ancak 5 ay sonra tek celsede boşanan Hadise eski eşi Dinçerler ile verdiği pozun aynısını Murda ile verdi.

Hadise 1

Murda ile "Sen Dönene Kadar" şarkısının klibi için kamera karşına geçen Hadise, verdikleri pozları da 14,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. Bu paylaşıma 'Eski eşiyle aynı pozu vermiş', 'Çok yakışıyorlar', 'Çok samimi pozlar veriyorlar', 'Evlenin artık' gibi yorumlar yapıldı.

HADİSE 2

Hadise ve Mehmet Dinçerler 30 Eylül'de tek celsede boşanmışlardı. Hadise daha sonra çıkardığı 'Feryat' şarkısıyla gündeme gelmişti.

Hadise son olarak ünlü şarkıcı Murda ile birlikte yeni bir şarkı çıkardı. 'Sen Dönene Kadar' adlı şarkı, kısa sürede şarkı listelerinde bir numaraya taşındı.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler