SPOR

Hami Mandıralı hedefini açıkladı

Trabzonspor Teknik Direktrörü Hami Mandıralı, Gaziantepspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Hami Mandıralı hedefini açıkladı

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bordo-mavili takımın başına ilk maçına çıkan Mandıralı, hedeflerinin Türkiye Kupası olduğunu söylerken, "İstediğimiz gibi bir maç olmadı. Hava ve saha şartları da malum. Oyunumuzu yansıtamadık. Duran toptan bir gol yedik ve sonrasında dengeler değişti. Oyuncularımız soğuk havanın da etkisiyle istenilen oyunu sahaya yansıtamadılar. Zemin çok kötüydü. Herşeye ragmen kazanmak isterdik ama bugün olmadı. Sonuçta grubu birinci sırada tamamladık. Bunda emeği olan Sadi hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Genç oyunculara şans vermek çok önemli ancak Türkiye’de hedefi olan takımların bu oyuncuları oynatması kolay değil. Aralara serpiştirmek lazım. Biz öyle yapacağız. Geleceğimiz onlar olduğu için gençlere yatırım yapmak gerekiyor. Tüm kulüpler bunu yapmalı. Takımlarımız dışarıdan yaptıkları transferler nedeniyle ekonomik olarak zorda kalıyor.

Trabzonspor’un tek hedefi kupada ilerlemek ve kupayı kazanmak. Lig şampiyonluğundan çok uzaklaştık ancak önümüzdeki maçları kazanıp üst sıralara çıkmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu: "Grupta iki takım da çıkmayı garantilemişti. Formalite maçı olsa da soğuk hava ve zeminde güzel bir maç oldu. Genç oyuncuları kazanmaya devam ediyoruz. Gruptan çıkmak önemliydi. Galatasaray maçı var önümüzde. Kısa bir zaman var. En iyisini yapmak istiyoruz. Altyapı hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Onların payı da büyük. Ligde de fena gitmiyoruz. Kayıplarımızı telafi edeceğimiz maçlar var"

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler