SPOR

CANLI

Hamzaoğlu'nun büyük sevinci!"Oğlum benim..."

Galatasaray’ın Torku Konyaspor ile oynadığı karşılaşmada fileleri havalandıran Emre Çolak, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nu sevince boğdu.

Hamzaoğlu'nun büyük sevinci!"Oğlum benim..."

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Cesare Prandelli'nin ayrılmasından sonra Galatasaray'ın başına geçen Hamzaoğlu Emre Çolak'a forma şansı vereceğini ve ona duyduğu güveni dile getirmişti.

Emre'nin gol attığı sırada büyük bir sevinç yaşayan Hamzaoğlu "Oğlum benim,aferin oğlum benim..." dedi.

[Maçtan kareler-![Konyaspor - Galatasaray maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121758/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4044-konyaspor-galatasaray-macindan-kareler.html)

Önce sevinçten kollarını açan,sonrasında uzun süre oyuncusunu alkışlayan Hamza Hamzaoğlu, Emre'ye duyduğu güvenin karşılığını almış oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
DURMAK YOK, ŞİKEYE DEVAM GS.ARSENAL, BU GS 'NİN NE MAL OLDUĞUNU DÜNYAYA GÖSTERDİ.GS, KORA KOR BİR MAÇTA BIRAK 5 ATACAK, ANCAK 5 YİYECEK BİR TAKIM.O YÜZDEN SADECE FB DÜŞMANLARI İNANIR BU MAÇTA ŞİKE OLMADIĞINA. KONYASPOR KAÇA SATTI BU MAÇI ACABA YOKSA SADECE HATIR ŞİKESİ Mİ VAR?
Bunlar son sevinçleri. Yakında kaçacak delik arar. Pu hahahaaa.
Sneijderi hatırlarmısın.!!!
İşte bu kendi insanımıza sans verınce neler oluyor... Bır yabancı hayranlığı hayranlığı ıle paralarımızı verıyoruz yabancılara
Takım
O
Av
P
Geri Dön