MAGAZİN

Hande Sarıoğlu'ndan aşk itirafı! Aleyna Kalaycıoğlu'nun şarkısına yaptığı yorum olay oldu!

Survivor yarışmasıyla ünlenen ve yine Survivor'da şarkı yarışmasında gösterdiği performansla herkesin dikkatini çeken Aleyna Kalaycıoğlu, yeni şarkısı 'Beceremedin' ile müzik piyasasına bomba gibi bir giriş yaptı. Kalaycıoğlu'nun Instagram hesabından şarkısını paylaşmasının ardından yakın arkadaşı Hande Sarıoğlu'nun yaptığı aşk itirafı olay yarattı.

Hande Sarıoğlu'ndan aşk itirafı! Aleyna Kalaycıoğlu'nun şarkısına yaptığı yorum olay oldu!

Survivor yarışmasıyla adını tüm Türkiye'ye duyuran Aleyna Kalaycıoğlu, muhteşem sesiyle de büyük bir kitleyi kendine hayran bıraktı. 'Beceremedin' isimli şarkısıyla müzik piyasasına damga vuran güzel ismin, şarkıyı paylaşmasının ardından Hande Sarıoğlu'nun yaptığı yorum dikkat çekti.

YAKIN ARKADAŞINDAN AŞK İTİRAFI

Aleyna Kalaycıoğlu'nun Instagram hesabından 'Beceremedin' isimli şarkısının tanıtımını yapmak için yaptığı paylaşımın altına, yakın arkadaşı Hande Sarıoğlu'nun yaptığı yorum gündeme geldi.

Yeni Proje (7)

Hande Sarıoğlu yaptığı yorumla, "Kes dibimde hecelemeyi dediği yer fiilen yanında olup konuşmak olarak algılanmasın. Bitmiş ama unutulamayan aşktan kurtulma çabasındayken, için acır, bitmesini istersin ama varlığı dibinden ayrılmaz ya hani, susmaz sesi, yer bitirir için için ciğerini; o hallerin haykırışıyla yazıldı. Kes dibimde hecelemeyi” dikkat çekti.

aleyna kalaycıoğlu

KİMİNLE AŞK YAŞADI?

Hande Sarıoğlu'nun bu sözleri sonrasında, Aleyna Kalaycıoğlu'nun kime ithafen bu şarkıyı yazdığı ve kiminle aşk yaşadıktan sonra bu sözlerini şarkıya döktüğü merak konusu oldu.

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (05.08.2022)

Akıllı telefonlarda indirim

Ev yaşam ürünlerinde çok al az öde

300 TL altı bluetooth hoparlörler

Erkek spor ayakkabılar

Kadın spor ayakkabılar

Avessa fitness ürünleri

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler