Aşk Haberleri

Erkek arkadaşın seni ne kadar seviyor?

Zaman zaman hayatımızdaki insanın bizi sevip sevmediğinden şüphe duyabiliriz. Bu durumla bazı insanlar daha sık karşılaşabilirken bazıları da nadir karşılaşabilir. Ancak temelde sevgiyi hissedememek ya da ne kadar sevildiğini merak etmek vardır. Eğer sen de erkek arkadaşının seni ne kadar sevdiğini merak ediyorsan bu test ile sevgisini ölçebilirsin.

Trend 20-09-22 12:39

Hangi burçla aşk yaşanır diye düşünmeyin: Aşkı derinden yaşayan bu burçları seçin

Astroloji hem karakter hem de fiziksel özellik olarak birçok açıdan ipucu verebiliyor. 12 burcun farklı farklı karakterleri bulunuyor. Bu burçlar arasında bazıları var ki aşkı en derinden yaşamanızı sağlıyor. Aşk denilince ilk akla bu burçlar geliyor...

Kadin 15-09-22 11:20

Neden yalnız olduğumu anlayamıyorum diyorsanız sebebi basit! Yalnızlığa neden olan en büyük sebep beklentileriniz

Kadınlar mutlu bir ilişkileri olsun istiyorlar. Çevrede ilişkisi olan insanlar sürekli olarak neden ilişkiniz olmadığını sorguluyor olabilirler. İlişki yapmanın kolay olduğu sanılsa da hiç de kolay değil. Fark edilmeden yapılan hatalar yalnızlaşmanıza sebep oluyor.

Kadin 06-09-22 12:56

Kartlar yeniden dağıtılıyor! 2022 Eylül ayı burçların aşk hayatı

2022 yılının sonlarına doğru yaklaşırken Eylül ayının nasıl geçeceği merak ediliyor. Astroloji ile ilgilenenler bu ayda burçlarına ve yükselenlerine göre ne yaşayacaklarını araştırıyorlar. Hayatımıza renk katan ilişkilerin eylül ayında nasıl olacağını merak ediyorsanız kendi burcunuzu ve yükseleninizi okumanızı öneririz.

Kadin 01-09-22 11:16

Koşarak uzaklaşın! İlişkinizde baskıya uğradığınızın işaretleri

Sevgiliyken ve evliyken partnerinizle anlaşamadığınız birçok durum olabilir. Bu durumları uygun iletişim ile aşmak gerekmektedir. Bazı erkekler siz fark etmeden üstünüzde baskı kurmaya çalışıyor olabilir. İşte partnerinizin siz farkında olmadan yaptığı baskılayıcı hareketler…

Kadin 24-08-22 08:59

İlişki danışmanı paylaştı: Bunları asla söylemeyin, evliliğiniz bitebilir!

Evlilikte sevdiğiniz kişiyle aynı evi paylaşmak fikri oldukça güzel olsa da ortak noktada, fikirlerde anlaşmak oldukça zorlayıcı olabiliyor. Evlilik hayatında özellikle kadınlara büyük sorumluluklar yükleniyor. Kadınlar eşleriyle ilgili sık sık sorunlar yaşayabiliyorlar. İlişki danışmanı kadınların eşleriyle sağlıklı iletişime geçmesi için asla söylememeleri gerekenleri belirtti

Kadin 21-08-22 16:40

Bu davranışlar yoksa dikkat! Erkek arkadaşınızın sizi sevdiğinin kanıtı, Erkek arkadaşın sevdiği nasıl anlaşılır?

İlişkiler oldukça yorucu olsa da verdiği mutluluk ve huzur hissi yaşamaya değer kılıyor. Ancak ilişkinizde karşı tarafın sizi sevip sevmediği konusunda şüphe duyuyorsanız ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir. Erkek arkadaşınız aşağıda yer alan davranışları uyguluyorsa sizi gerçekten seviyor demektir.

Kadin 16-08-22 14:21

“Hayatında aşkı hak ediyorsun” dedi! Ölmeden önce karısına yeni eşini bulması için yardım etti

52 yaşındaki yazar Deirdre Fagan, Newsweek tarafından yayınlanan bir makalesinde merhum kocası Bob'un meslektaşı Dave'i yeni bir gözle görmesini sağladığını anlattı. Fagan, eşinin vefat etmeden önce yeni bir kişiyle aşkı bulması için kendisine yardım ettiğini söyledi. Eşinin ilk aşkı olduğunu söyleyen Fagan, “Bob hayatımın ilk aşkıydı; Dave ikinci. Yer açtığımızda kalplerimizin genişleyebileceğine inanıyorum” dedi.

Trend 16-08-22 10:34

Bunları yapıyorsa sizden kesinlikle hoşlanıyor! Kadınların hoşlanma belirtileri neler?

Günümüzde ilişkiler konusunda en çok zorlanılan konulardan biri bir kadının karşısındaki erkekten hoşlanıp hoşlanmadığını anlamaktır. Bazı kadınların hoşlantı belirtileri daha belirginken, bazı kadınlar anlaşılmamak için kendisini gizlemektedir. Ancak bu kadınlar da farkında olmadan yaptıkları bazı davranışlar ile duygularını ele verebilirler. İşte kadınların hoşlanma belirtileri...

Kadin 16-08-22 01:40

Mutlu aile tablosu: Aslı Bekiroğlu sevgilisiyle olan görüntülerini paylaştı! Taykun Karaduman kimdir?

Genç oyuncu Aslı Bekiroğlu sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanıyor. Sosyal hayatını sık sık paylaşan Bekiroğlu yeni yaptığı ilişkisini köpeğine açtığı Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Magazin 09-08-22 14:42

Hande Sarıoğlu'ndan aşk itirafı! Aleyna Kalaycıoğlu'nun şarkısına yaptığı yorum olay oldu!

Survivor yarışmasıyla ünlenen ve yine Survivor'da şarkı yarışmasında gösterdiği performansla herkesin dikkatini çeken Aleyna Kalaycıoğlu, yeni şarkısı 'Beceremedin' ile müzik piyasasına bomba gibi bir giriş yaptı. Kalaycıoğlu'nun Instagram hesabından şarkısını paylaşmasının ardından yakın arkadaşı Hande Sarıoğlu'nun yaptığı aşk itirafı olay yarattı.

Magazin 05-08-22 10:40

Covid karantinasında başlayan aşk ilişkileri normal hayata uyum sağlamakta zorlanıyor

Koronavirüs salgınının ardından hayat dünyanın bir çok yerinde normale dönmeye başlarken, karantina döneminde bir araya gelen çiftler ilişkilerini devam ettirmekte zorlanıyor.

Haber 31-07-22 11:44

Survivor'ın yıldızları Mert Öcal ve Sude Burcu'dan aşk pozu! Beğeni yağdı...

Survivor 2022 All Star yarışmasında aşk yaşadıkları ortaya çıkan Sude Burcu ve Mert Öcal, Instagram hesabından paylaştıkları aşk dolu karelerle beğeni yağmuruna tutulmaya devam ediyor. Her anlarını birlikte geçiren ikili yemek yedikleri restoranda verdikleri aşk dolu pozlarla dikkat çekti.

Magazin 13-07-22 11:28

13 soruya vereceğin cevapla eski sevgilini unutup, unutamadığını söylüyoruz

Eski sevgilini unutup unutmadığını bu 11 soruluk test sonrası öğreneceksin. Herkes eski sevgilisiyle ilgili hislerini geride bıraktığını iddia etse de bu test içinde yatan düşünceleri açığa çıkartacak!

Trend 30-06-22 15:10

Sormaktan çekinmeyin: İlişkinizin sağlıklı ilerlemesi için ilk buluşmada sorulması gereken önemli sorular

İlişkiyi yürütmek kadar başlatmak da oldukça zorlu olabiliyor. İlişkinin devamının sağlıklı ilerlemesi için ilk buluşmadaki gözlemlere ve sorulan cevaplara verilen yanıtlara dikkat etmek gerekiyor. Kişiler genellikle sevgilisinin sonradan değiştiğini söylese de birçok kişi ilk buluşmada kendi karakterini belli ediyor. Soracağınız üç temel soru ile sağlıklı bir ilişkiyi başlatabilirsiniz.

Kadin 21-06-22 15:42

Antalya 12. Uluslararası Tiyatro Festivali devam ediyor

Antalya 12. Uluslararası Tiyatro Festivali devam ediyor

Yurthaber 22-05-22 22:46

İlişkilerinizde acele etmeyin! Ayrılığa sebep oluyor…

Herkes mutlu olacağı ve uzun sürecek bir ilişki yaşamak istiyor. Ancak ilişkiyi sağlıklı bir şekilde yürütmek çok zor olabiliyor. İlişkinin başlangıcında ve devamında yapılan bazı hatalar kavgalara, ilişkilerin bitmesine neden oluyor. Eğer ilişkileriniz uzun süreli olamıyorsa bu hatayı yapıyor olabilirsiniz.

Kadin 20-05-22 09:31

İlk buluşmanın etkili geçmesi için yapılması gerekenler

Mutlu bir ilişkinin başlaması için en önemli adımlar arasında bulunan ilk buluşmanın iyi geçmesi ardından gelen aşamaları oldukça etkiliyor. İlişki sürecinin başlaması için ilk buluşmanın iki taraf için de iyi geçmesi gerekiyor. Stresten dolayı ilk buluşmalarda pek çok hata yapılıyor. Bu hataları önlemek karşı tarafa iyi bir izlenim bırakmak için aşağıdaki önerileri uygulayabilirsiniz.

Kadin 10-05-22 16:36

Bu burçlar ilk bakışta aşık oluyor! İşte aşka doymayan, içindeki şehveti kaybetmeyen burçlar...

Mevzu bahis iki kişinin birbirine duyduğu derin ve tarifi mümkün olmayan bir sevgi ise; burçların bu duruma etkisi de yadsınamaz bir gerçektir. Hoşlanılan kişiye, bunu ifade etme ya da gösterme şekli burçlardan da kaynaklanmaktadır. Bazı burçlar ilk görüşte aşık oluyor. Yapılması gereken ise basit: İyi bir izlenim bırakmak. İşte aşka doymayan ve içindeki şehveti kaybetmeyen burçlar...

Haber 22-03-22 14:52

Putin'in gizli aşkı Alina Kabaeva kimdir, aslen nereli? Alina Kabaeva kaç yaşında ve çocuğu var mı?

Alina Kabaeva'nın hayatı, memleketi ve yaşı gibi konular merak ediliyor. Sporcu kimliğine de sahip olan Alina Kabaeva, Putin'in gizli aşkı olarak biliniyor. Manken ve film oyuncusu olarak da tanınan isim araştırma konusu oldu. Peki Alina Kabaeva kimdir, aslen nereli? Alina Kabaeva kaç yaşında ve çocuğu var mı? İşte hayatı ve merak edilenler!

Haber 08-03-22 15:42

Türkiye'de en çok sevilen aşk şarkısı nedir? En çok dinlenen aşk şarkıları hangileridir?

Konu aşk olunca tabii ki o aşkında bir şarkısı olacaktır. Türkiye'de ve dünyada dinlenen pek çok aşk şarkısı bulunuyor. 14 Şubat Sevgililer Günü'ne yönelik araştırma yapan araştırma şirketi Areda Survey, gelmiş geçmiş en sevilen ve en çok dinlenen Türkçe aşk şarkılarına yönelik bir liste hazırladı. Yapılan listede Türkiye'de en çok sevilen aşk şarkıları yer alıyor. Türkiye'de en çok sevilen aşk şarkılarına gelin göz atalım.

Trend 14-02-22 10:35

Futbol sahalarında böylesi hiç yaşanmadı! Kırmızı kart gördüğü maçın hakemiyle sevgili oldu

Hollanda'da yaşanan son derece ilginç aşk hikayesi tüm dünyada gündem oldu. Emmen forması giyen Jeff Hardeveld, 13 Ağustos'ta oynanan ve 1-0 kaybettikleri Eindhoven maçında kendisine kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Soyunma odasına gitmek için saha kenarına gelen Hardeveld, maçın dördüncü hakemi Shona Shukrula'nın yanından geçti. Bu sırada göz göze gelen ikili birbirlerine aşık oldu. İlişkilerini sosyal medyadan duyuran çift renkli fotoğraflar paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Spor 09-01-22 12:10

Aralarında kilometreler var! Düğünden önce sadece 4 kez görüştüler

Heather Perriam ve kocası Steve dünyanın âdeta iki ayrı ucunda oturuyorlar. Evlendiklerinden beri sadece 4 kez fiziksel olarak bir araya gelen çift, görüntülü sohbetler ile ilişkilerinin heyecanını koruyabildiklerini ifade etti.

Trend 16-12-21 10:22

Aralarında 46 yaş fark var! İlişkilerinin detaylarını anlattı: Beni kandırmaya çalışmıyor

82 yaşındaki Iris Jones ve sosyal medyada tanıştığı 36 yaşındaki sevgilisi Muhammed Ahmed Irbriham ile aralarındaki 46 yaşlık farka rağmen evlendi. Yaşlı kadının oğullarının tüm uyarılarına karşın gerçek aşkı bulduklarını ifade eden çift, mutluluklarını sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımlarla anlatıyor.

Trend 15-12-21 09:16

Bu kadarı filmlerde olur! Kız arkadaşının ailesiyle tanışınca kayınvalidesiyle daha öncesinde ilişkisi olduğunu fark etti

Popüler sosyal medya platformlarından biri olan Reddit’te paylaşılan bir hikâye kısa sürede viral oldu. İsmini vermek istemeyen bir kullanıcı tarafından anlatılan hikâye dizi ve filmlere konu olacak türden. Aşık olduğu kızın ailesiyle tanışmaya gittiğinde müstakbel kayınvalidesinin eski sevgilisi olduğunu fark eden adamın paylaşımı şok etkisi yarattı.

Trend 09-12-21 11:35

Erkekleri anında aşık eden göz hilesini paylaştı! Sosyal medyada popüler oldu

TikTok kullanıcısı Sophie-Rose, birinin size anında aşık olmasını sağlayabileceğini iddia ettiği bir psikoloji hilesini paylaştıktan sonra TikTok'ta viral oldu. Bu hilenin karşılıklı iletişimde olduğunuz kişilere yapılması gerektiğini söyledi.

Trend 03-12-21 12:30

Sosyal medya bu aşkı konuşuyor! Dış görünüşleri nedeniyle eleştirilen çift aşklarını savundu

Aşkın gözünün kör olduğunu söylerler. Aşık olduğunuz kişinin yaşı ve dış görünüşü sizin için önemli olmaz. Sosyal medya fenomeni Sinenna Keera ve oyuncu eşi George Keywood, aralarındaki kilo farkı nedeniyle eleştirilerin odağına yerleşti.

Trend 02-12-21 11:48

İlişkilerini anlattılar! 46 yıllık yaş farkı aşklarına engel değil: Kimyamız bozulmayacak

82 yaşındaki Iris ve 36 yaşındaki kocası Mohamed Ibriham, yaşadıkları aşkla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Geçtiğimiz yıl Kasım ayında evlenen çift yaklaşık bir yıldır birbirlerinden uzakta kalmak zorundaydı. Mohamed Ibriham’in 1 yılın sonunda vizesini alarak karısının yanına İngiltere'ye gelmesi çifti mutlu etti. Aralarında 46 yıllık yaş farkı bulunan çift, “Büyü asla yok olmayacak” diyerek aşklarını savundu.

Trend 01-12-21 17:28

Gerçek aşka inandıran bir hikâye! Çocukluk aşıkları 26 yıl sonra yeniden bir araya geldi

Vikki Taylor ve Cam, çocukken birbirlerine aşıktı. Gençlik dönemlerinde hiç ayrılamayacaklarını düşünen çift, 18 yaşında hayatlarındaki değişiklikler yüzünden yollarını ayırmak zorunda kaldı. Çocukluk aşkını sosyal medyadan bir mesajla yeniden alevlendirmeyi başaran Vikki ve Cam, 26 yıl sonra yeniden bir araya geldi.

Trend 23-11-21 17:37

60 yıl sonra mektuplarına kavuşturdu! Gerçek aşkın peşinden gitti

New York’ta yaşayan Chelsey Brown isimli bir antika toplayıcısı, 60 yıl sonra aşk mektuplarını gerçek sahibine ulaştırmayı başardı. Bit pazarını düzenli olarak ziyaret eden ve kişisel eşyaların sahiplerini bulmak için iz süren Brown, 1960’lı yıllardan kalan aşk mektuplarını bularak sevgilileri yıllar sonra bir araya getirdi.

Trend 08-11-21 12:07

GRAFİKLİ - Türk edebiyatının melankolik şairi: Ümit Yaşar Oğuzcan

Şair Ümit Yaşar Oğuzcan'ın vefatının üzerinden 37 yıl geçti - Sanat hayatı boyunca 33 şiir, 4 düzyazı, 13 antoloji ve biyografik olmak üzere 50 kitaba imza atan Oğuzcan, yaşadığı trajedileri şiirlerine yansıttı

Yurthaber 04-11-21 11:17

Binlerce kişi onları izliyor! 52 yıllık yaş farkı aşklarına engel değil: Toksik insanlar yanıldı

Henüz 17 yaşındayken hayatının aşkını bulduğunu düşünen Garry, insanların desteklememesine rağmen evlendi. 23 yaşındaki Gary, TikTok hesabında 75 yaşındaki eşi Almeda ile hayatı hakkında paylaşımlar yapıyor. Hayatlarından toksik insanları çıkartmanın verdikleri en doğru karar olduğunu dile getiren çift eleştirilere aldırış etmiyor.

Trend 02-11-21 10:14

Ailelerinin evlenmesine onay vermediği çift 40 yıl sonra yeniden bir araya gelmeyi başardı

Çoğu kişi ilk aşkını unutamaz. Çocukluk aşkları herkesin bir şekilde hafızasına yer edinir. Bazıları ilk aşkıyla evlenecek kadar şanslı iken bazıları ise yıllar sonra yeniden bir araya gelebiliyor. Henüz 16 yaşındayken birbirlerine aşık olan Penny Umbers ve Mark Bethel’in hikâyesi gerçek sevgiyi ispat eder nitelikte. 16 yaşındayken ırk farklılıkları yüzünden ailelerinin onaylamadığı ilişkilerini bitirmek zorunda kalan çift, 40 yıl sonra tekrar bir araya geldi.

Trend 28-10-21 16:18

Şarkıcı Reyhan Karaca'dan çok konuşulacak itiraf: Evli bir adama aşık oldum

Dün Gökhan Kalaycıoğlu'nun magazin programına konuk olan şarkıcı Reyhan Karaca, dikkat çeken itirafta bulundu. Karaca, "Çabuk yırttım kendimi çektim hemen" sözlerine yer verdi.

Magazin 04-10-21 10:37

Aleyna Tilki'den şaşırtan itiraf: İki yıldır zor bir dönem geçiriyordum

Son zamanlarda ortaya çıkan aşk haberlerine sosyal medya hesabından paylaşım yaparak cevap veren Aleyna Tilki bir açıklama daha yaptı. Tilki'nin hayatına dair samimi itirafına hayranlarından destek mesajı yağdı.

Magazin 22-09-21 10:16

Onlar kişiye değil olayın kendisine aşıklar! Aşka aşık olma durumu: Emophilia

Aşk dünyanın en değişik hislerinden biridir. Aşık olduğunuzda bu hissin tadını uzun süre çıkartmak isteyebilirsiniz. Bazı durumlarda ise kimi insanlar aşkın hissettirdiği duyguların hoşuna gittiğinden söz eder. İşte bu bilimsel olarak emophlia durumuna işaret ediyor.

Kadin 17-09-21 15:11

İspanyol piskopostan 'yasak aşk' istifası

İspanya’ya bağlı Katalonya Özerk Bölgesi’nde geçtiğimiz ay piskoposluktan istifa eden Xavier Novell’ın, müstehcen içerikli romanlar yazan bir psikoloğa aşık olduğu için görevini bıraktığı iddia edildi.

Haber 08-09-21 18:43

Mine Tugay: Aşık olunca hayatınıza yeni kavramlar giriyor

Samimi açıklamalarda bulunan Mine Tugay, "Aşkın sizin hayatınızdaki yeri nedir?" sorusunu yanıtladı. Ünlü oyuncu, "İki insan arasındaki aşktan bahsediyorsak, beni besleyen bir şey olduğunu söyleyebilirim. Çünkü aşık olunca hayatınıza tutku, bağlılık, sorumluluk gibi yeni ve zengin kavramlar giriyor." dedi

Magazin 02-09-21 17:40

Çin'de bin 500 yıllık mezar! Çift, birbirlerine sarılmış halde bulundu

Kuzey Çin'de 1.500 yıldan daha uzun bir süre önce birlikte gömülen çiftin iskelet kalıntıları bulundu. Araştırmacılar, sol yüzük parmağına metal yüzük takan kadının kocasıyla birlikte gömülmek için kendini feda etmiş olabileceğini söylerken bu görüntüyü, "sonsuz kucaklaşma" şeklinde tanımladılar.

Haber 31-08-21 08:13

Herkes onları izliyor! Oğlunun arkadaşıyla sevgili olan TikToker kendisini eleştirenlere sert cevap verdi

Josue ve Tanya çifti aralarındaki 17 yaş farka rağmen sosyal medya hesaplarından aşk dolu paylaşımlar yapmaya devam ediyor. TikTok’ta ‘Josueandtanya’ kullanıcı adıyla ilişkilerini gözler önüne seren çift aralarındaki yaş farkının yanı sıra, Josue’in Tanya’nın oğlunun arkadaşı olması nedeniyle de sert bir şekilde eleştiriliyor.

Trend 26-08-21 10:56

Partnerinizin sevgiyi gösterme şekli ilişkiniz hakkında ipuçları veriyor! Bakın neler söylüyor?

Partnerinizin sevgisini gösterme şeklinin ilişkiniz hakkında ipuçları verdiğini biliyor muydunuz? Sevgi gösterme şekli aslında ilişkinizin ipuçlarını veriyor.

Trend 18-08-21 10:22

İnsanlar neden öpüşmeye başladı?

Dudaktan öpüşmek sandığımız kadar evrensel bir davranış değil. Farklı kültürlerin farklı öpüşme biçimleri var. Peki, bu farklılıklar, bu "mahrem" eylemi neden önemli gördüğümüze dair bir fikir verebilir mi?

Trend 17-08-21 09:22

Bilimsel cevap! Çiftler arasındaki yaş farkı ilişkiyi nasıl etkiler?

Aşk herkes için bambaşka bir dinamikte ilerler. İlişkilerde tarafların istek ve arzuları önemlidir. Ancak toplumun genel tavrı olarak ilişkilerde erkeklerin yaşının kadınlardan biraz daha büyük olması gerektiği düşünülür. Hatta yaş farkı konusu yıllardır tartışılıyor. Sizler için ilişkilerde yaş farkının nasıl etkilediğini bilimsel bir çerçeveden ele aldık.

Trend 14-07-21 11:17

İngiltere Sağlık Bakanı'nın yasak aşkı yıllar önceye mi dayanıyor? Şifreli paylaşım gündem oldu

İngiltere’de Sağlık Bakanı Matt Hancock'un danışmanı Gina Coladangelo ile öpüşürken çekilen gizli görüntülerinin yayınlanması sonrasında her gün yeni bir olay gündeme geliyor. Hancock ve Gina'nın eşlerinden ayrıldıkları hatta beraber yaşadıkları haberlerinden sonra bu kez de ikilinin aslında ilişkilerinin yeni olmadığına dikkat çekildi. Bunu düşündüren şey ise danışman Gina'nın iki yıl önce yaptığı bir paylaşım doldu.

Haber 30-06-21 08:11

Sex/Life dizisindeki aşk gerçek oldu! Adam Demos itiraf etti

Netflix'in erotizm dozu yüksek dizisi Sex/Life oyuncuları Adam Demos ve Sarah Shahi gerçek hayatta da aşk yaşadıklarını itiraf etti.

Magazin 27-06-21 14:06

Tuba Büyüküstün: Aşk insandan ötedir

Geçtiğimiz günlerde adı danışmanlık ajansı sahibi Erdinç Çatak ile aşk dedikodularına karışan oyuncu Tuba Büyüküstün, samimi açıklamalarda bulundu. Büyüküstün, "Aşk, her insana yakışır ama insandan ötedir. Benim için mesele aşık olmak değil, aşkın kendisi olabilmek" ifadelerini kullandı.

Magazin 25-06-21 11:52

1800’lü yıllarda cinselliği tanımlamak için kullanılan ifadeler! Bu deyimleri daha önce duymadınız

Cinsellik tarihin her döneminde birbirinden farklı boyutlarda ve şiddetlerde yaşandı. Kültürel kuralların etkisiyle cinselliği tanımlamak için bazı özel deyimler kullanılmaya başlandı. Sizler için daha önce duymadığınız 1800’lü yıllardan kalan bu deyimleri araştırdık.

Kadin 21-06-21 15:30

Bilimsel açıklama! Yarım kalan aşklar neden unutulmuyor?

Hayatınız boyunca mutlaka bir kez aşık olmuşsunuzdur. Aşık olmadıysanız dahi çevrenizde acı çeken insanlara denk gelmişsinizdir. İnsanlar genel olarak ayrılık sonrasında yarım kalan aşklarını unutmama eğilimi gösterir. Peki bunun nedeni nedir? Bilim yarım kalan aşklara da el attı. Zeigarnik etkisi olarak isimlendirilen bu durum yarım kalan aşkların unutulmamasının nedenini açıkladı.

Trend 21-06-21 09:54

Beyazıt Öztürk'ün 28 yaş küçük sevgilisi ifşa oldu! Ünlü şovmenin evinden fotoğraf paylaştı...

Senelerdir sunduğu şov programlarıyla bilinen 52 yaşındaki ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, sanat camiasında bekar ve evlilik istemeyen biri olarak tanınmaktaydı. Öztürk'ün yakın zamanda gönlünü kendisinden 28 yaş küçük Azeri bir güzele kaptırdığı ortaya çıktı. Ünlü komedyenin evinde yarı çıplak şekilde paylaşım yapan Azeri güzelin paylaşımındaki detayların fark edilmesi ise uzun sürmedi.

Magazin 14-06-21 12:28