MAGAZİN

Hep Yek 2 filmi nerede çekildi? İşte Hep Yek 2 filminin oyuncuları

Yönetmenliğini Orçun Benli'nin üstlendiği; Şükrü Üçpınar, Orçun Benli, Bilal Kalyoncu gibi isimlerin ise senaristliğini yaptığı Hep Yek 2 filminin çekim yeri ve oyuncuları vatandaşlar tarafından araştırılıp sorgulanıyor. Peki Hep Yek 2 filmi nerede çekildi? İşte Hep Yek 2 filminin oyuncuları...

Hep Yek 2 filmi nerede çekildi? İşte Hep Yek 2 filminin oyuncuları

2016 senesinde çekilen, yapımcılığını Bilal Kalyoncu'nun ve yönetmenliğini Orçun Benli'nin üstlendiği; Şükrü Üçpınar, Orçun Benli, Bilal Kalyoncu gibi isimlerin ise senaristliğini yaptığı Hep Yek 2 filminin künyesi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki Hep Yek 2 filmi nerede çekildi?

HEP YEK 2 FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Çekimleri 2016 yılında gerçekleşen ve kurgu sonrası 13 Ocak 2017 yılında vizyona giren Hep Yek 2 filminin çekimleri, 2 farklı şehirde gerçekleştirildi. Filmin çekimleri İstanbul ve Kırklareli'de yapılmıştır. Kırklareli'de yapılan çekimler için Kıyıköy'e set kurulmuştur.

HEP YEK 2 FİLMİ KONUSU

Hep Yek 1 filminin devam filmi olarak çekilen filmde Gürkan ile Altan, Cevat Bakır'ın eline düşüyor. Şahin'i öldüren Cevat Bakır, bu ikiliyi yalnızca bir şartla affetme kararı alıyor: o da Şahin'in cesedini ortadan kaldırmak. İkili, bu operasyonu gerçekleştirmek amacıyla harekete geçiyor ancak sakarlıklarıyla beraber ortalığı daha da fazla karıştırıyorlar.

HEP YEK 2 FİLMİ OYUNCULARI

Gürkan Uygun
Gökhan Yıkılkan
İnan Ulaş Torun
Mehmet Ali Kaptanlar
Ali Düşenkalkar
Sefa Zengin
Coşkun Göğen
Ali Düşenkalkar
Tuna Orhan
Ali Çatalbaş
Deniz Uğur
Cenk Ertan
Nihan Balyalı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön