Film Önerileri Haberleri

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 6 film birden vizyona girdi (1 Aralık 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden drama, animasyondan aksiyona, 3'ü yerli, 6 yapım vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 01-12-23 11:54

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (27 Ekim 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde 4'ü yerli 7 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 27-10-23 11:51

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (20 Ekim 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde 4'ü yerli 7 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 20-10-23 10:54

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 10 film birden vizyona girdi (22 Eylül 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde 5'i yerli 10 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 23-09-23 15:51

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 11 film birden vizyona girdi (15 Eylül 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde 5'i yerli 11 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 15-09-23 11:28

Başrollerini Aslıhan Güner ve Alican Yücesoy'un paylaştığı Zübeyde Analar ve Oğullar filminin afişi yayınlandı

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ın hayatına odaklanan paylaştığı "Zübeyde Analar ve Oğullar" filminin afişi yayınlandı. Aslıhan Güner ve Alican Yücesoy'un başrollerini paylaştığı filmin 20 Ekim'de gösterime girmesi bekleniyor.

Trend 13-09-23 16:00

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 9 film birden vizyona girdi (4 Ağustos 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde 2’si yerli 9 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 04-08-23 13:03

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 6 film birden vizyona girdi (28 Temmuz 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde 3’ü yerli 6 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 28-07-23 11:52

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (14 Temmuz 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde ikisi yerli, 7 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 14-07-23 12:02

En iyi İran filmleri - İran sinemasının en sevilen filmleri listesi

İran sineması, dünya çapında övgüyle karşılanan ve büyük bir hayran kitlesi bulunan birçok unutulmaz filmle tanınmaktadır. İran sineması, derinlikli hikayeleri, etkileyici karakterleri ve görsel anlatımıyla sinemaseverlere unutulmaz deneyimler sunmaktadır. Bu zengin filmografide yer alan İran filmleri, farklı türlerdeki yapıtlarıyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Trend 29-06-23 00:53

En iyi Türk asker filmleri - Eski ve yeni en çok izlenen Türk asker filmleri

Türk sineması, askeri temaları işleyen birçok etkileyici filmle doludur. Hem geçmişten günümüze uzanan, hem de daha yakın dönemde çekilen Türk asker filmleri, izleyicileri heyecan ve duygusal bir yolculuğa çıkarmıştır. Bu filmler, tarihimize, kahramanlığa ve vatan sevgisine odaklanarak, Türk askerinin cesaretini ve fedakarlığını anlatmaktadır.

Trend 29-06-23 00:35

Tüm zamanların en iyi filmleri - Korku, gerilim, bilim kurgu, aksiyon dalında tüm zamanların en iyi filmleri

Sinema dünyasının farklı türlerinde ortaya çıkan başyapıtlar, izleyicileri derin bir etki bırakacak şekilde büyülemiştir. Korku, gerilim, bilim kurgu ve aksiyon gibi türler, sinemaseverlere unutulmaz deneyimler sunmuştur. Bu türlerin içinde yer alan özellikle bazı filmler, izleyicilerin zihinlerinde yer edinmiş ve sinema tarihinde unutulmaz bir yere sahip olmuştur.

Trend 28-06-23 23:20

Geçmiş geçmiş en komik filmler - Tüm zamanların en komik 11 filmi

Komedi, sinema dünyasının en sevilen ve izleyicilerin yüzünü güldürmeyi başaran bir türdür. Birçok insan stresli ve yoğun yaşamlarının ardından komedi filmleriyle rahatlamayı tercih eder. Güldürmek ve eğlendirmek amacıyla yapılan filmler, zamanla unutulmaz yapıtlar haline dönüşebilir. İşte tüm zamanların en komik on bir filmi!

Trend 28-06-23 01:04

En iyi Angelina Jolie filmleri - Amerikan sinemasının yıldızlarından Angelina Jolie'nin en sevilen filmleri

Angelina Jolie, Amerikan sinemasının en ünlü ve başarılı yıldızlarından biridir. Hem oyunculuk yeteneğiyle hem de etkileyici görünümüyle izleyicileri büyülemeyi başarmıştır. Kariyeri boyunca birçok farklı türde filmde yer alan Jolie, kendine özgü bir tarz ve enerji getirmiştir. Sinema dünyasının en çok aranan yüzlerinden biri olan Angelina Jolie'nin filmografisine göz attığımızda, en iyi ve en sevilen filmleriyle karşılaşıyoruz.

Trend 28-06-23 00:39

IMDb puanı en yüksek seri filmler listesi - İzlemeye doyamayacağınız seri filmleri 2023

Seri filmler, sinema dünyasında izleyicileri etkileyen unutulmaz karakterleri ve sürükleyici hikayeleriyle öne çıkan yapımlardır. IMDb, film severlerin dünya genelinde en çok beğendiği filmleri puanlama sistemiyle değerlendirir. İşte IMDb puanı en yüksek olan ve izlemeye doyamayacağınız 10 seri film.

Trend 27-06-23 23:19

Türk sinema tarihinin en çok izlenen filmleri - Türk sinemasında en sevilen filmler listesi 2023

Türk sinema tarihindeki en çok izlenen ve en sevilen filmler arasında hangileri yer alıyor? İşte unutulmaz yapımların yer aldığı, Türk sinemasının zirvesinde yer alan filmler ve bu filmlerin yönetmenleri, oyuncuları ve süreleri hakkında bilgilerle beraber ayrıntılı bir listeyi sizler için hazırladık!

Trend 26-06-23 17:28

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 6 film birden vizyona girdi (23 Haziran 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde dördü yerli, 6 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 23-06-23 11:44

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (16 Haziran 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde üçü yerli, 7 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 16-06-23 12:34

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (9 Haziran 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde ikisi yerli, 7 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 09-06-23 11:17

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (2 Haziran 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde biri yerli, 7 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 02-06-23 11:03

En iyi Türk filmleri 2023 - Yeşilçam ve Türk sinemasının en sevilen filmleri

Günümüze kadar Türk sineması unutulmaz yıllar yaşadı. Yeşilçam'ın nostaljik dokusunu koruyan yapımlarla birlikte çağdaş ve yenilikçi filmler de izleyicileri büyüledi. Bu yıl vizyona giren en iyi Türk filmleri, kaliteli yapım değerleri, etkileyici senaryoları ve güçlü oyunculuk performanslarıyla göz doldurdu. Hem ulusal hem de uluslararası platformlarda büyük ilgi gördü. İşte tüm Dünya’da ilgi gören Türk yapımı filmleri sizler için derledik!

Trend 31-05-23 13:09

En iyi Brad Pitt filmleri 2023 - Brad Pitt'in oynadığı en iyi efsane filmler listesi

Sinema dünyasının efsane ismi Brad Pitt! Brad Pitt sadece oyunculuğuyla değil, karizmasıyla da sinema dünyasının en tanınan ve sevilen isimlerinden biridir. İzleyicileri büyüleyen birçok unutulmaz performansıyla, Brad Pitt filmleri adeta birer sinema klasiği haline gelmiştir. Eşsiz yeteneği ve çarpıcı sahne hâkimiyetiyle sinema tarihine iz bırakan bu efsanevi oyuncunun en iyi filmlerini sizler için derledik!

Trend 30-05-23 19:31

En iyi Leonardo DiCaprio filmleri 2023 - Leonardo DiCaprio'nun oynadığı en iyi efsane filmler listesi

Kariyeri boyunca birçok unutulmaz karaktere hayat veren DiCaprio, birçok efsanevi filmdeki rolleriyle sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır. Birçok farklı türdeki yapımlarda boy gösteren DiCaprio, drama, gerilim ve suç türlerindeki rolleriyle özellikle büyük beğeni toplamıştır. "Titanic", "The Departed", "Inception" gibi unutulmaz filmlerdeki performanslarıyla Oscar adaylıkları ve ödüller elde etmiştir. İşte sizler için hazırladığımız En iyi Leonardo DiCaprio filmleri listemiz!

Trend 30-05-23 17:24

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (26 Mayıs 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde üçü yerli, 7 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 26-05-23 15:38

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 8 film birden vizyona girdi (12 Mayıs 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde ikisi yerli, 8 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 12-05-23 11:57

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (5 Mayıs 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde biri yerli, 7 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 05-05-23 15:27

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 5 film birden vizyona girdi (28 Nisan 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde dördü yerli, 5 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 28-04-23 15:30

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 5 film birden vizyona girdi (21 Nisan 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde üçü yerli, 5 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 21-04-23 11:29

Bu filmlerinin vizyona girmesini sabırsızlıkla beklediler! İşte 2023 yılının en çok beklenen filmleri...

2011 yılında Matthew Buchanan ve Karl von Randow tarafından kurulan sinemaseverleri sosyal medya ağı olarak kabul edilen Letterboxd 2023 yılının merakla beklenen filmlerini listeledi. Listedeki filmlerin vizyondaki başarısı şimdiden merak uyandırdı.

Trend 20-04-23 15:25

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 9 film birden vizyona girdi (14 Nisan 2023)

Sinema salonlarında bu hafta komediden aksiyona, korku ve gerilimden animasyona farklı türlerde altısı yerli, 9 film vizyona girdi. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 14-04-23 15:47

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (7 Nisan 2023)

Sinema salonlarında bu hafta üçü yerli, 7 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 07-04-23 15:48

Başrollerini İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca’nın paylaştığı “Özür Dilerim” filminin fragmanı paylaşıldı

İbrahim Büyükak’ın yazıp aynı zamanda yönetmen koltuğuna oturduğu Özür Dilerim filmi için geri sayım başladı. Başrollerini İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca’nın paylaştığı filmin 14 Nisan’da gösterime gireceği ifade edilirken fragmanı da paylaşıldı.

Trend 05-04-23 15:51

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 10 film birden vizyona girdi (31 Mart 2023)

Sinema salonlarında bu hafta beşi yerli, 10 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 31-03-23 11:46

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 6 film birden vizyona girdi (24 Mart 2023)

Sinema salonlarında bu hafta üçü yerli, 6 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 24-03-23 11:13

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 10 film birden vizyona girdi (17 Mart 2023)

Sinema salonlarında bu hafta ikisi yerli, 10 film sinemaseverlerle buluşacak. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 17-03-23 15:44

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 9 film birden vizyona girecek (10 Mart 2023)

Sinema salonlarında bu hafta dördü yerli, 9 film sinemaseverlerle buluşacak. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 09-03-23 14:48

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (3 Şubat 2023)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2’si yerli 7 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 03-02-23 12:00

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 8 film birden vizyona girdi (20 Ocak 2023)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 8 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 20-01-23 11:51

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 6 film birden vizyona girdi (13 Ocak 2023)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 6 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 13-01-23 11:43

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 6 film birden vizyona girdi (6 Ocak 2023)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4’ü yerli 6 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 06-01-23 15:52

Zirve tahmin edildiği gibi! İşte Türkiye’de 2022 yılında en çok izlenen filmler...

Box Office Türkiye verilerine göre 2022 yılında Türkiye’de en çok izlenen filmler belli oldu. Türkiye’deki seyircinin 2022 yılında en çok izlediği film ise açık ara farkla “Bergen” oldu. “Bergen” filmi toplam 5 milyon 484 bin 798 kişiyi salonlara çekmeyi başardı.

Trend 31-12-22 14:07

Bu filmi sadece 10 kişi izledi! İşte 2022 yılının en az izlenen filmleri... Listedeki rakamlar herkesi şaşırttı

Box Office Türkiye verilerine göre 2022 yılında Türkiye’de en az izlenen 10 film açıklandı. 2022 yılında çıkan ve en az izlenen film ise Aşk Engel Tanımaz oldu. Bu filmi sadece 10 kişi izledi. Listenin geri kalanındaki rakamlar da şaşırtmaya yetti.

Trend 31-12-22 13:53

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 6 film birden vizyona girdi (30 Aralık 2022)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 6 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 30-12-22 11:43

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 4 film birden vizyona girdi (23 Aralık 2022)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 1’i yerli 3’ü yabancı olmak üzere 4 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 26-12-22 17:29

Time editörleri seçti! Bu filmleri izlemezseniz pişman olursunuz... İşte 2022 yılının en iyi 10 filmi

Koronavirüsün kısıtlamalarından kurtulan sinema salonları adeta 2022 yılında altın çağını yaşadı. İşte Time editörlerine göre 2022 yılının en iyi 10 filmi...

Trend 10-12-22 15:36

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 6 film birden vizyona girdi (9 Aralık 2022)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 5’i yerli 6 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 09-12-22 11:31

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 9 film birden vizyona girdi (2 Aralık 2022)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 9 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 02-12-22 11:54

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 7 film birden vizyona girdi (25 Kasım 2022)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 7 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 25-11-22 11:32

Sinemaseverleri mutlu edecek haftanın filmleri! 5 film birden vizyona girdi (18 Kasım 2022)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 5 film sinemaseverlerle buluştu. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği yapımların yanında gişede üst sıralarda yer alacağı düşünülen filmlerin kıyasıya rekabeti başladı.

Trend 18-11-22 11:32