MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hercai'nin Miran'ıydı! Akın Akınözü'nün annesi bakın kim çıktı! Meğer ünlü oyuncuymuş...

Bir dönemin reyting rekortmeni dizisi Hercai'de hayat verdiği Miran Aslanbey karakteriyle büyük beğeni toplayan Akın Akınözü son olarak Bensu Soral ile başrolünü paylaştığı Tuzak dizisiyle izleyicisinin karşısına çıktı. Başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığıyla dikkat çeken Akın Akınözü'nün annesinin kim olduğunu duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi.

Hercai dizisinde hayat verdiği Miran karakteri ile adından söz ettiren Akın Akınözü son olarak Bensu Soral ile başrolünü paylaştığı Tuzak dizisiyle ekrana geldi.

hercai miran 2

Başarılı oyunculuğu, yakışıklılığı ve karizmasıyla dikkat çeken Akın Akınözü'nün annesinin kim olduğunu duyanlar ise şoke oldu. Meğer ünlü oyuncu annesi ile meslektaşmış.

hercai miran 3

Akın Akınözü'nün annesi Özlem Akınözü bugüne kadar; Sensiz Olmuyor, Sahte Prenses, Dicle, Tek Türkiye, Karagül, Zeytin Tepesi ve Payitaht Abdülhamit gibi dizilerde rol almış. Aynı zamanda 2018 yılında Deliha 2 filminde de oynamış.

Özlem Akınözü 3

Özlem Akınözü’nün babası olan Süreyya Arın ise TRT’nin ilk spikerlerinden birisi olarak tanınıyor. Süreyya Arın aynı zamanda çok sayıda film ve belgeselin anlatıcılığını yaptı.

Özlem Akınözü 4

Özlem Akınözü'de babası gibi 1984 yılından bu yana TRT, özel kanallar ve reklam filmlerinde seslendirme çalışmaları gerçekleştirdi.

Özlem Akınözü oğlı 2

Ayrıca; bir dönem Milli Eğitim Bakanlığı'nın İlköğretim ve Lise öğrencileri için hazırladığı eğitim CD'lerinin seslendirmesini yaptı.

Özlem Akınözü 2

Özlem Akınözü oğlu

Vitrin


En Çok Aranan Haberler