Herkes 'Çocuklar Duymasın'ı izledi; çünkü...

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Çocuklar Duymasın' dizisi geçen aya damga vurdu. İşte nedenleri...

Herkes 'Çocuklar Duymasın'ı izledi; çünkü...

Pazar akşamları ekrana gelen, Pınar Altuğ Atacan ve Tamer Karadağlı'nın başrollerinde rol aldığı 'Çocuklar Duymasın' dizisi, 'Eylül ayının en çok konuşulan dizileri' arasında yer aldı. Posta Gazetesi'nden Mesut Yar bugünkü yazısında 'En çok Kanal D konuşuldu' başlıklı bir yazı kaleme aldı. Mesut Yar'ın yazısından ilgili bölüm şöyle:

"Ajans Press verilerine göre geçtiğimiz ayın en çok konuşulan kanalı Kanal D olmuş. Yazılı medyada en çok haberi çıkan kanal olarak aya damga vuran Kanal D'nin dizilerinden 'Çocuklar Duymasın' da en çok konuşulan diziler arasına girmiş.

vatan_cocuk_1

Vatan Şaşmaz'ın vefatı, üstüne bir de TEOG'un kaldırılmasının konu edilmesi 'Çocuklar Duymasın'ın konuşulması için iki vesile olarak karşımıza çıkmış.

İkinci sırada ATV yer alırken, üçüncü sırayı da Star TV en çok konuşulan işi 'İstanbullu Gelin' dizisiyle almış."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
İzlediğim bir diziye siyaset girdiğinde o dizi benim için biter .Siyasetin yeri meclistir.Kararların veridliği yerdir .Eleştiri alanı gazatelerdir . Ben dizide sadece eğlence isterim .Siyasatettin verdiği kararlar bir dizide işleniyorsa o kanalın tarafsızlığını sorgularım .Kanal d yi listemden sildim. Zaten işe yarar hiçbir yayını yok .
show tv, kanal d, atv..!! at çöpe
@ahmet_takmakli_1981 teog kalktı diye haberler yapılırken dizide teog varmış gibi işlenmesi ne kadar doğru olur?
@ahmet_takmakli_1981 teog sınavının kaldırılması ve dizide hala teog işlenmesi ne kadar izleyici çekebilir tartışılır.
Öyle sıradan, öyle basit bir dizi ki, Haluk beni seviyor musun? Haluk bana güzel, romantik, hoş sözler söylesene, ay niye söylemiyorsun? Taş fırın erkeğiyim ben kızım, çaylarrrr, biraz da teog muhabbeti, şimdi o kalktı meog muhabbeti olur, yemek ye, sofrayı hazırla, şunu ye, bunu ye, millet yiyeceklere bakıyor o diziyi seviyor, dizinin sevilmesine giden yol mideden geçiyor :)))))
Diğer Haberler