Heyecanla Beklenen “Red Bull Uçuş Günü” ile festival tadında bir hafta sonu için son 3 gün

İstanbul’u 6 yıl aradan sonra yeniden kanatlar altına almaya hazırlanan “Red Bull Uçuş Günü”, 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’da Caddebostan Plajı’nda uçuş tutkunlarına görsel bir şölen sunacak.

Heyecanla Beklenen “Red Bull Uçuş Günü” ile festival tadında bir hafta sonu için son 3 gün

Yaratıcı kostümleri, el yapımı uçuş araçları ve eğlenceli sahne şovları ile 35 cesur takım, göklerin yeni kahramanı olabilmek için birbiriyle yarışacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliği ile düzenlenen etkinliği, unutulmaz bir Pazar günü geçirmek isteyen herkes ücretsiz olarak seyredebilecek.

Uçuş tutkunlarının heyecanla beklediği yılın en eğlenceli uçuş etkinliğine 3 gün kaldı. 4. Red Bull Uçuş Günü, 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’da İstanbul’u kanatlar altına alacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliği ile düzenlenen etkinlikte, birbirinden yaratıcı el yapımı uçuş aracına sahip 35 cesur takım, uçabildiği kadar uçacak. İsteyen herkesin yerinde ücretsiz olarak seyredebileceği Red Bull Uçuş Günü, Caddebostan Plajı’nı adeta bir festival alanına çevirecek.

harita

Jüride birbirinden ünlü isimler var

Dörder kişilik takımların kendi tasarladıkları yaratıcı el yapımı uçuş araçlarıyla 6 metre yüksekliğindeki rampadan suya atlayarak uçabildikleri kadar uçmaya çalıştıkları etkinliğin kazananlarını 10 kişiden oluşan bir jüri belirleyecek.

Ünlü sunucu Müge Boz, başarılı oyuncu İbrahim Selim, Çukur dizisindeki rolüyle beğeni toplayan İlayda Alişan, Türkiye’nin başarılı kadın pilotlarından Yağmur Sarıoğlu, Survivor şampiyonu Ogeday Girişken, Türk basketbolunun en önemli yıdızlarından Sinan Güler, havacılık dünyasının yakından tanıdığı uçak mühendisi Muhammed Yılmaz, Solotürk Kurucu Lideri Öğretmen Pilot Murat Keleş ve Red Bull sporcuları Ayşe Begüm Onbaşı ile Kübra Dağlı jüri koltuğunda oturacak.

RBUG_Fransa_2

Sunucu koltuğunda Burcu Esmersoy ve Emre Karayel olacak

Ekranların sevilen iki ismi: Burcu Esmersoy ve Emre Karayel’in alanda canlı olarak gerçekleştirecekleri sunumları ile eğlenceyi katlayacak.

En son 2013 yılında İstanbul’a uğrayan Red Bull Uçuş Günü, 140 bin kişiyi Caddebostan Sahili’nde buluşturmuştu. Angara Bird isimli takım 30 metre ile birinciliği elde etmiş ve Türkiye rekorunu kırmıştı. Dünya çapında birçok önemli şehirde yaratıcı, cesur ve eğlenceli uçuş tutkunlarını bir araya getiren ücretsiz olarak seyredilebilecek Red Bull Uçuş Günü’ne, 4 Ağustos Pazar günü saat 11.00’da Caddebostan Plajı’nda unutulmaz bir Pazar günü geçirmek isteyen herkes davetli.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler