MAGAZİN

Hiçbir erkeğe tayt tavsiye etmiyorum

Ivana Sert, erkekleri uyararak, "Bazen arkadaşlar dikkat çekmeye çalışıyorlar. Böyle abuk sabuk şeyler giyiyorlar" dedi.

Hiçbir erkeğe tayt tavsiye etmiyorum

Ünlü modacı Ivana Sert, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde düzenlenen söyleşi programına konuşmacı olarak katıldı. Atatürk Kongre ve Külkür Merkezi'nde gerçekleştirilen söyleşiyi çok sayıda öğrenci dinledi. Ivana Sert, söyleşide öğrencilerin modayla ilgili sorularına yanıt verdi.

Bu yaz sarı, turuncu, mavi, pembe renklerinin moda olduğunu belirten Ivana Sert, kesinlikle bu renklerde kıyafetlerin giyilmesi gerektiğini söyledi. Herkese şık ama ekonomik giyinmeyi tavsiye eden Ivana Sert, "Elbise için, etek için bu kadar para harcamaya gerek yok. Tabii ki ayakkabı güzel olsun ama ondan hariç çok fazla para harcanmaması gerekiyor" dedi.

"HİÇBİR ERKEĞE TAYT TAVSİYE ETMİYORUM"

Söyleşiye katılan bir öğrencinin erkeklerde tayt giyme modasını sorması üzerine Ivana Sert, "Çok tayt değil ama dar paça pantolon giyiyorlar. Dikkat çekmek için giymek başka bir şey. Moda yaratmak için başka bir şey. Hiçbir erkeğe tayt tavsiye etmiyorum. Belki jimnastik yaparken. Bazen arkadaşlar dikkat çekmeye çalışıyorlar. Böyle abuk sabuk şeyler giyiyorlar" diye konuştu.

"AKSESUAR ELBİSELERDEN DAHA ÖNEMLİ BENCE"

Ivana Sert, aksesuarların da çok önemli olduğunu belirterek, "Gömlek, pantolon ayakkabı herkes giyiyor. Ama o aksesuarlar, süslemek tarzında, imza atmak için çok önemli. Mesela bende şapkaları takmayı çok seviyorum. Bir ara sürekli şapka takıyordum. Aksesuarlar elbiselerden daha önemli, ön planda bence" dedi.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler