MAGAZİN

Hollywood yıldızı Anne Heche öldü mü? Ünlü oyuncudan kötü haber! Anne Heche yaşıyor mu?

Ünlü Hollywood yıldızı Anne Heche'nin sağlık durumu ve hayatta olup olmadığı merak ediliyordu. Hafta sonu kendi kullandığı araçla kaza yapan ve vücudunda pek çok ağır yanıkların bulunduğu ünlü isim yoğun bakımda yaşam savaşı vermekteydi. Heche'nin durumu hakkında ailesinden korkutan bir haber gelmişti. Beyin ölümü gerçekleştiği söylenen ünlü yıldız son gelişmelere göre hayatını kaybetti.

Hollywood yıldızı Anne Heche öldü mü? Ünlü oyuncudan kötü haber! Anne Heche yaşıyor mu?

Ünlü oyuncu Anne Heche, haftasonu yaptığı korkunç kaza ile gündeme gelmişti. Heche'nin sağlık durumu merak edilirken, ailesinden korkutan bir açıklama geldi. Peki ünlü yıldız Anne Heche öldü mü,yaşıyor mu?

ANNE HECHE ÖLDÜ MÜ?

Heche, cuma günü arabasını Los Angeles'ın Mar Vista bölgesinde, kendi evinin yakınındaki bir eve hızla çarpmıştı. Öğrenilen bilgilere göre, çarpışma bir saatte söndürülen bir yangına neden oldu.

Anne Heche'nin ailesi, ABD'li aktörün geçen hafta sonu, aracını alevler içinde bırakan korkunç kazanın ardından 'hayatta kalmasının beklenmediğini' açıklamıştı. Heche'nin ailesi, bir temsilci aracılığıyla yaptığı açıklamada, Heche'nin 'ciddi bir beyin hasarı' geçirdiğini ve organlarının bağış için uygun olup olmadığını belirlemek için yaşam desteğine alındığını söylemişti.

Aile, oyuncunun organlarını bağışlamanın uzun zaman önce kendisi tarafından verilmiş bir karar olduğunu söylemiş ve açıklamada, “Anne'in iyileşmesi için iyi dileklerini yollayan ve dua eden herkese teşekkür etmek isteriz. West Hills hastanesindeki Grossman Yanık Merkezi'nde Anne'e bakan özverili personel ve harika hemşirelere de teşekkür etmek istiyoruz” denilmişti.

“Maalesef, geçirdiği kaza nedeniyle Anne Heche ciddi bir anoksik beyin hasarı geçirdi ve komada, kritik durumda. Hayatta kalması beklenmiyor.” ifadeleri de kullanılmıştı.

ÜNLÜ YILDIZ HAYATINI KAYBETTİ!

53 yaşındaki ABD'li aktris Anne Heche, son gelişmelere göre beyin ölümünün gerçekleşmesinin ardından, vefat etti. Ünlü yıldızın yaşam destek ünitesinin fişinin çekildiği açıklandı.

ORGANLARI BAĞIŞLANACAK

Heche'nin organları da bağışlanacak. Ailesi, oyuncunun organlarını bağışlamanın uzun zaman önce kendisi tarafından verilmiş bir karar olduğunu söylemişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler