MAGAZİN

İbo Show yeni bölüm konukları kimler? İbo Show 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

İbrahim Tatlıses'i 9 yıl sonra ekranlara döndüren İbo Show'un 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İbo Show'un 21 Kasım Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümündeki ünlü konuklar da belli oldu. Yeni bölüme katılan ünlü isimlerden biri olan Hülya Avşar, söylediği şarkıyla İbrahim Tatlıses'i ağlatıyor. İşte İbo Show'un 2. bölüm fragmanı ve bu haftaki ünlü konukları.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya'nın üstlendiği İbo Show geçen hafta yayınlanan ilk bölümüyle hem reytinglere hem de sosyal medyaya damga vurmuştu. İbrahim Tatlıses'in silahlı saldırıya uğradığı 14 Mart 2011 yılında son konukları Deniz Seki ve Kutsi olmuştu. İbo Show'un ilk bölümündeki konukları da Deniz Seki ve Kutsi'yle birlikte Sibel Can, Aydemir Akbaş ve Şafak Sezer olmuştu.

İbo Show'un 21 Kasım Cumartesi ekrana gelecek olan 2. bölümüne de birbirinden ünlü isimler konuk olacak.

TATLISES GÖZYAŞLARINI TUTAMIYOR!

İbo Show'da bu hafta İbrahim Tatlıses'in konukları Hülya Avşar, Demet Akbağ, Olgun Şimşek ve Kubat olacak. İbo Show'a Hülya Avşar ile İbrahim Tatlıses'in 'Mavi Mavi' düeti de damga vuracak. Fragmanda, Hülya Avşar'ın söylediği şarkıyla duygulanan İbrahim Tatlıses'in gözyaşları dökmesi dikkat çekiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Çekilin mekanın sahibi geldi...
istersen messi gelsin.eski tadı yok
eski tadı yok diyorsun da kardeş brahim abi o zaman geçti şimdi artık Yaşını başını aldı daha ağır olması gerekmiyor mu adam ölümlerden döndü ya Evet belki kişiliğinle biraz arklılık var ama sesi ne diyecek yok kardeşim bir İbrahim Tatlıses daha gelmez ülkeye bir Müslüm baba geldi mi bir ortam baba geldi mi Bunlar Duayen bunların yerini dolduracak yoktur
İBO TÜRK DİL KURUMUNDAN ÖDÜL ALMALI.BU TÜRKÜLERDİR DİLİ DİL YAPAN!...DİLİ SEVDİREN!...HELE O ŞİVESİ VAR YA!ALLAH'INA KURBAN!
Geri Dön