MAGAZİN

İbrahim Tatlıses: 10 TL'ye lahmacun mu olur?

İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Bodrum'da restoranı bulunan Tatlıses, "Lahmacun, Bodrum'da 15 TL'dir. 10 TL'ye lahmacun mu olur?" dedi.

İbrahim Tatlıses: 10 TL'ye lahmacun mu olur?

Yaz aylarında milyonlar akın ettiği Bodrum, bazı işletmelerde uygulanan yüksek fiyatlarla dikkat çekiyor. Bodrum'daki lüks plajlarda lahmacunun 100 ile 150 TL gibi fiyatlarla satılması, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor.

İbrahim Tatlıses ise lahmacun konusunda yaptığı paylaşım ile restoran fiyatlarını farklı bir açıdan değerlendirdi.

"LAHMACUN 15 TL"

Tatlıses Twitter paylaşımında, "Lahmacun, Bodrum'da 15 TL'dir. Yiyene de, yemeyene de teşekkürler. Bayiler satmazsa bayilere de lahmacun göndermeyeceğim. Durum budur ve bundan ibarettir. 10 TL'ye lahmacun mu olur? Bu nasıl çarşı, bu nasıl pazar?" ifadelerini kullandı.

Başlıksız-5

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 71 yorum
soyun milleti soyun bizler fakirleşelim sizler dahada zenginleşin. bodrumda bir suya 50 tl fiyat gönderenler var su ulan bu bildigimiz erikli su nasıl 50 tl ye satarsn ? lahmacuna 30 tl fiyat ceken var . soyun vatandaşı suan antalyadayım heryer turist . vatandasımız kendi ülkesinde tatil yapamıyor ilin amerikalısı gelip ülkemizde tatil yapıyor ne güzel hayat be .
10 çocuğun 3 karın olursa 10tl lahmacun onları doyurmaz tabi.
senin paran çok tabi umurundamı
Geri Dön