MAGAZİN

İbrahim Tatlıses boşanıyor mu?

İbrahim Tatlıses'in hamile olan eşi Ayşegül Yıldız'a kızıp, iki hafta önce evi terkettiği söylentileri yayıldı.

İbrahim Tatlıses boşanıyor mu?

İbrahim Tatlıses ile 5 aylık hamile olan Ayşegül Yıldız ayrılıyor mu?

14 Mart 2011'de silahlı saldırıya uğrayıp sol tarafı felç olan Tatlıses, hastanede evlendiği Yıldız'a kızıp evi terk etti.

İBRAHİM TATLISES - AYŞEGÜL YILDIZ (FOTO GALERİ)

Geçen ay yardımcısı Emre Ergen'in düğününe katılan ünlü türkücü, "Masaya ben geldim, ben! Bana bakacaksın Ayşegül Hanım" diyerek, sebebi bilinmeyen nedenden dolayı eşine çıkışmıştı.

15 gün önce evi terk edip, Seyrantepe'deki işyerinin en üst katına taşınan İbrahim Tatlıses'in, neye sinirlendiği bilinmiyor. 5 aylık hamile olan Ayşegül Yıldız, İmparator'un 6'ncı çocuğunu dünyaya getirmeye hazırlanıyor. Adalet Tatlı'dan 1 oğlu 2 kızı, Perihan Savaş'tan 1 kızı, Derya Tuna'dan 1 oğlu olan İbrahim Tatlıses 3 de torun sahibi.

TATLISES YALANLADI
İbrahim Tatlıses evliliği ile ilgili iddiaları Twitter'da yalanladı. Tatlıses, ayrılık haberini Twitter sayfasına yazdığı, "Ayşegül dün akşam saat 12:05'te hastanede yanımdaydı. Bu terk ne zaman oldu anlayamadım" notu ile yalanladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
bu zavallı da kendini nasıl gündemde tutacağını şaşırdı..!
parası var ama bitmiş bir insan....
Parasıyla adını ayakta tutmaya çalışan zavallı...
Bu ünlülerde moda sanırım.Basında ayrılık haberi çıkar sonra yalanları ama birkaç zaman sonra gerçek olur.Bakalım göreceğiz.
Diğer Haberler