MAGAZİN

İbrahim Tatlıses neden boşandı?

İbrahim Tatlıses ile iki yıl önce evlendiği Ayşegül Yıldız tek celsede boşandı.

İbrahim Tatlıses neden boşandı?

İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız'ın Elif Ada ismini verdikleri kızları 9 Nisan 2013'te dünyaya gelmişti. Türkücü İbrahim Tatlıses 14 Mart 2011'de silahlı saldırıya uğradıktan sonra, Ayşegül Yıldız hastaneden bir an olsun ayrılmamıştı. Hatta Ayşegül Yıldız'la İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın hastanede kıskançlık kavgasına tutuştukları iddia edilmişti.

İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız'la 27 Eylül 2011'de, henüz tedavisi devam ederken evlendi. Mustafa Sarıgül'ün kıydığı nikahta, Fatih Terim ile Yüksel Çağlar şahitlik yaptı. Çiftin kızları Elif Ada 9 Nisan 2013'te dünyaya geldi. İbrahim Tatlıses, 6. çocuğu olan Elif Ada ile videolarını kısa süre önce kendi sitesinde de yayınladı.

Ancak Küçükçekmece 3. Aile Mahkemesi'nde bugün sessiz sedasız bir boşanma davası görüldü. İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız duruşma salonundaydı. Küçükçekmece Adliyesi'ne gelen çiftin duruşması yaklaşık 15 dakika saat sürdü. Gizlilik kararı nedeniyle duruşmanın yapıldığı 1. kata hiç kimse alınmadı. "Şiddetli geçimsizlik" gerekçe gösterilerek anlaşmalı olarak yapılan boşanma kararının ardından çift, ayrı ayrı adliyeden ayrıldı. Tatlıses, koruma ordusuyla geldiği adliyenin garajından ayrıldı. Yıldız ise başka bir kapıdan çıktı.

İBRAHİM TATLISES: OĞLUM OLURSA ADINI BARIŞ KOYACAĞIM

Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır'da Şivan Perver ile düet yapan İbrahim Tatlıses, daha sonra oğlum olursa adını 'Barış' koyacağım diyerek açıklamalarda bulunmuştu, "Şöhrete de doyduk, şana da. Tek ihtiyacımız var o da barıştır" diye konuştu. Tatlıses, konuşmasının sonunda, "Bütün dünya beni dinlesin ki bir oğlum olursa ki olacak, öyle tahmin ediyorum, adını 'Barış' koyacağım" demişti.

AYRILDIK ÇÜNKÜ...

İbrahim Tatlıses boşanma haberlerinin ardından Twitter sayfasından açıklama yaptı.

Tatlıses Twitter sayfasına "Sevgili dostlarım ricamdır. Bu konuda kimse bana bir şey sormasın. Sağlığımla alakalı aldığımız bir karardır. Saygı duyulmasını istiyorum. Ayşegül Hanım, Elif'imin anasıdır. Benim de kıymetlimdir. Onun yıpranmasını istemem. Camiadan da isteğimdir." notunu düştü.

İbrahim Tatlıses daha sonra sayfasına "Bu sözlerim bazı meraklı melahatçılar içindir. Siz hayatınızda bu kadar sessiz sedasız ve kaliteli bir boşanma gördünüz mü? Yok nafaka şu kadar isterim, yok bu kadar isterim. Bizde bunların hiçbiri olmadı! Biz iki medeni insan gibi kendimize yakışanı yaptık. Öküz altında buzağı aramayın efendiler. Ne ayşegül Hanım ne de ben bu konuyla alakalı kendimize yakışmayan hiçbir şey yapmayız" notunu düştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
bizde sabah akşam bunu merak ediyorduk tşk iyiki sölediniz yani şimdi barış bebek babasız dul bir anneden mi dünyaya gelecek way lımıne
bunlar hayvan misali
Hadi ordan hakkindan gelemedi avradin mala vuramadi srtik iboyu yaparlar ee hsystbu kocum
şu yoruma bak UTANMALISIN ....
gebermedi yahu bu arsız adiden kurtulsaydık ey millet..
hakketten bu nasıl bir kin yorumu arkadaş bunu yayınlayanda kendi kendine ahlaki bir soru sormalı
mynet ekibi !!!bu kadar seviyesiz belden aşağı yorumları onaylmanızı ve yayınlamanızı yakıştıramadım...
allah tokadını vurmuş saten adi herif
Üslübünü bozma adam gibi konuş..sen kimsin böyle insanları yargılıyorsun.
HEEEE ya bizim derdimizde sensin niye boşanmışmış bizene senin boşanmandan Allah gereken yapıyor zaten
zaten senin dostların yüzde kırk sekize düştü,76 milyon insanın sevgisini akılsızca bir anda yok ettin. boşanabilirsin o önemli değil ,o sadece seni bağlar,ama bu kadar sevenin vardı niye kınında durmadın.sürüler kervanına katıldın,birde delikanlı geçiniyordun.
O delikanlı değil kroydu kadeş
öküz var bitane zaten gerçekten aramaya gerek yok
adamada batarya sıfır kadında kendini garantiye aldı zaten
Bu kadın zaten ibrahim tatlısesle sırf sevdiği için evlenmediğini herkes biliyor.Bence bo ayrılık kararı çok normal.Böyle olacağıda belliydi.Şimdi o kadın tatlısesten alacağı nafakayla gül gibi geçinir sırtıda artık yere gelmez.Böyle akıllı kadınlar tatlıses gibileri kullanarak köşeyi döner vesselam
nolucakki hareminde torunu yaşında körpe çok
Sıfata bak
mağaradan ne çıkmasını bekliyorsun ki
nedenini düzgün bişekilde söylede inanalım...
yav ibo sen boşadın acaba ben istersem ayşegül yıldız hamfendi benimle evlenir mi bir de benim oğlum olsun ona analık yapsın olmaz mı
ADAMDA BARATYA SIFIR KADIN KENDİNİ GARANTİYE ALDI ZATEN
hayırlısı olsun diğelim...
adamın evliliği zaten üreme amaçlı burda kadına konuşayım aynı tipte sıradan doğulu birine kıro der hakir görür oysa o adamda Tatlıses kadar belki dahada başarılı üreme yeteneğine sahiptir,tatlısesle eşleri arasındaki yaş farkına ve maddi duruma bakınca mantık olarak parasıyla ürediği anlamı çıkar oysaki Tatlıses taşıyıcı anne ayarlasa çok daha ucuza gelir eğer gerçektende Tatlıses kadınların kültüründen,yakışıklılığından etkilendiğini düşünüyorsa bende megan fox la beraberliği düşünürüm,bazı kadınlarda ahlaki durum parayla ölçülür,adam olanda yaşına uygun davranmalıdır.
Para nın gücüne bak koskoca adliyenin bir katını kapattırıyor.Vah vah.Bizler ise işimiz düştüğünde o katın her kapısının önünde saatlerce kuyruk bekleriz.
sein camıan mı var ki
LAN BAS GİD İŞİMİZ GÜCÜMÜZ SENİN UÇKURUN MU TERBİYESİZ USLANMAZ.
adını barış koymak hesabına gelmedı tabı ayrıldık numarası yaptın sen barıştan yana degılsınkı zaten
deyyusların ıtıbar gördüğü günler
TATLISESİN DERDİ TÜRKİYEYİ GERDİ.ZİRA EKONOMİ ALLAK BULLAK.6.ÇOCUĞU İMİŞ.BUNLARIN ZENGİNİ DE FAKİRİ DE 6-7 YAPIYOR.NASIL OLSA DEVLET BAKIYOR.BU ADAMA Bİ ASENA DİK DURDU.BRAVO ONA.
yap yap sokağa bırak çık sonrada ben adam gibi adamımde sonrada barış çığlıkları at senin barışın batsın
Özel hayat. Hiç açıklamasa iyi olur. Aslında çok ta lazım değil İbrahim efendi.... Bırak sebebi sende kalsın....
damızlık mı lann bu kadın cocuk yap sonra 40 ı cıkmadan boşaaa :D
Bunların genlerinde var hanımları kullanıp bir peçete gibi bir tarafa itmek,yakında başka bir genç hatun devreye girerse şaşmayın
bu ibrahim tatlıses'den adam olmaz beynine sıktılar akıllanmadı virajdan döndü.
ah ibo ah yanlış üstüne yanlış yapıyorsun kısrak tamamda aygır biraz bitti galiba ne dersin sal ipini onada yazık çekil köşene kurtluğunla kal seni seviyoruz ama yeter
KIZ OLUNCA BOŞADI
hokkabazın önde gideni binbir dümenle gündemde kalmaya çalışıyor kadın yolunda zaten nasıl geçinecektiki çocugu onun için yaptı
bunu haber yapmaya bile değmez prim yaptırmayın bu haberlerle
3.Aile CEZA Mahkemesi... Türkiye'de böyle bir mahkeme yok ki!! Boşanmalara da Aile Mahkemeleri bakar, Ceza Mahkemeleri değil.. Bu Mynet nasıl habercilik yapıyor böyle? Sizin hukukçunuz yokmu??
15 dakika saat sürdü. Bu nasıl bır yazıdır :) bu haberin hepsinde war kopyala yapısdır yani :D
Diğer Haberler