MAGAZİN

İki eşi olan Yılmaz Vural kendisinden 30 yaş küçük kadınlarla yakalandı! Çiçekçiye 200 TL bahşiş

Yılmaz Vural Cihangir'de kendisinden neredeyse 30 yaş küçük iki esmer güzelle yakalandı. Güzellerden biri Dilek Yurttaş çıktı. Evli olan teknik direktör "İki eşim var, ikisini de seviyorum" açıklamasıyla bir dönem gündem olmuştu. Yine iki kadınla görüntülenen Yılmaz Vural kadın arkadaşlarına gül alıp çiçekçiye de 200 TL bahşiş verdi.

İki eşi olan Yılmaz Vural kendisinden 30 yaş küçük kadınlarla yakalandı! Çiçekçiye 200 TL bahşiş

"İki eşim var, ikisini de seviyorum" açıklamasıylabir süre önce gündem olan Yılmaz Vural Cihangir'de iki genç kadınla yakalandı. İsmet ve Sinem adında iki eşi olan, evli ve üç çocuk babası 69 yaşındaki Yılmaz Vural, alkolün de etkisiyle samimi görüntüler verdi.

Ünlü teknik direktör Vural, Milliyet'in haberine göre; iki kadına arkadaşına gül aldı. Aldığı gülü kendisinden yaklaşık 30 yaş küçük olan arkadaşına veren Vural, oldukça rahat tavırlar sergiledi.

6220951086b24a1b60ed7704

Vural'ın yanındaki kadınlardan birinin birlikte YouTube programı hazırladığı Dilek Yurttaş olduğu ortaya çıktı. Yurttaş'ın yaptığı paylaşımlarda Vural'a "Abi" dediği görüldü.

Ekran Alıntısı

200 TL BAHŞİŞ!

Kameralara aldırış etmeden, güzelleri aracına alan Vural, çiçekçilere de 200 TL bahşiş verdi. Yılmaz Vural'ın iki esmer güzel ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmesi, çevredekiler tarafından, "Yılmaz Hoca ofsayta düştü" şeklinde yorumlandı.

hkjhl

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler